Úpadek

** Upadte 22:26 FattyPillow zapnul sream! Konečně nějaká sranda, už se těšim. Ty jeho streamy jsou vždycky prapodivný, ale žeru to. On je nejvíc vtipnej člověk, co jsem kdy viděl. Dokáže si sám ze sebe dělat prdel a to umí jen málo kdo. A málo kdo to umí takovým stylem, jako právě on.

** Update 19:57 Otec opět prudí s úklidem, přitom by si měl nejdřív uklidit před vlastním prahem. Předně ať si laskavě dá sprchu za použití mýdla. Opakovaně. Díky tomu možná přestane smrdět a snad už rozlepí oči, aby ten bordel viděl pořádně. A to, že pes je nemytej 6 let, raději už neřeším, páč to prostě nemá vůbec smysl ani účinek. Buďto se ten tchoř vzpamatuje a něco s tím udělá, nebo se prostě odstěhuju a nasrat. Já tady nebudu fetovat tělesný puchy a ty sračky co von tady hulí. Podle něj je to asi v pořádku, když takhle žije. Jestli to tak je, tak ať si v týhle zasraný noře žije sám se sebou a svým smradem. Fuj.

** 14:29 Ach Tvůj Bože! Včera jsem po dlouhé době vyzkoušel mokrej loket a teď mám akorát tak zhmožděnej loket, naražený koleno, v mozku zatažený žaluzie a pod vokem strusku. Já jsem totiž byl tak na maděru, že jsem se ani nemoh svlíknout bez toho aniž bych doma upad. Ale nestává se mi moc často, že bych líbal koberce.

Teď si vařim polívku - zeleninovej vývar jak noha. Za hodinku by to mohlo bejt. Voní to po celým bytě a já bych to nejradějc sežral už teď. Pes na mě vrčí, asi jsem mu včera na něco šlápnul, nebo jsem ho zaleh. Nemá překážet.

Nejhorší je dostat průjem v zácpě. ~ Murphyho zákony

Toto je úpadek jako kráva
Image