Česká pošta

** 13:40 Jak je v tomhle bordelu dobrým zvykem, opět mi nedoručili zásilku. Prej jsem nebyl zastižen. Doprdele to myslí vážně?! Celej den jsem doma jako debil a čekam na zásilku, večer jsem ještě volal údajnýmu doručovateli, jestli teda bude zásilka doručena nebo co a nezvedl mi ani telefon.

Následně na to mi v 18 hodin došel mail včetně sms, že jsem nebyl zastižen a pokud si chci objednat znovudoručení zásilky, tak přes web. Udělal jsem to a byl jsem informován, že dnes 8 - 14 hodin to bude doručeno. No a je tu skoro druhá hodina a já jsem opět celej den doma a od 6 hodin ráno vzhůru a zase nic. Začal jsem volat, kde je moje zásilka a dozvěděl jsem se, že je ještě stále na poště kousek od mýho bydliště a že večer bude zpátky svezena na depo, aby mi ji zejtra doručili.

Vole jako fakt pakárna na entou. To jako kurva nejsou schopný doručit jeden zasranej balíček?! Hlavně, že zvyšujou neustále poštovný a vymejšlejí píčoviny kolem. No tak jsem zvědav, jestli zejtra milostivě balíček doručí.

A pro rejpaly, ano, zaplatil jsem si doručení do ruky, tak ho taky do ruky chci a ne, že si pro něj budu jezdit na poštu. Mam to sice 10 minut cesty, ale jednou si něco zaplatim, tak to taky tak bude a ne jinak. To znamená, že GLS a naší poštu už zas nebudu používat a radši cokoliv jinýho!