Česká pošta 2

** 05:42 Tak a jsem tu s další částí. Nejen, že tohle, co se mi stalo bylo na pováženou a vyřešilo se to ve skutečnosti až třetí den, ale pošta zvedá svoje služby se zdražováním na daleko vyšší level.

Naobjednal jsem si na různých shopech poměrně dost věcí a myslel jsem si, že minulej incident s poštou byla prostě vyjímka. Každýmu se občas něco nechce nebo prostě nemůže a člověk to tak nějak pochopí. To, co se ale stalo, mi doslova napřed vyrazilo dech a když už jsem se konečně nadechl, tak jsem se nasral tak, že to prostě nebralo konce.

V pátek 17.1. jsem konečně dostal balíček a půl hodiny na to tu prej byla pošťačka a byl jsem nezastižen. Dobrý ne? To už jsem byl nasranej docela dost a v pondělí tu údajně byla znovu s jiným balíčkem a byl jsem opět údajně nezastižen. To jsem si tak jako poklepal na čelo a říkal jsem si, že tady fakt není někdo mentálně v pořádku. Včera opět papír ve schránce s tím, že jsem nebyl zastižen.

To už jsem nevydržel a všechny ty papíry nafocený společně se screeny obrazovky ze sledování zásilek pošty jsem poslal, jako stížnost. Není kurva možný, abych si zaplatil doručení do ruky a oni mi ve schránce nechávali papíry, že je to uložený na poště a že si to mam vyzvednout. Takhle to prostě a jednoduše nefunguje.

Pokud mi pošta nechce doručovat balíky, tak si je začnu nechávat doručovat od jiných společností, který s tím nemají problém. Při tom všem jak už jsem psal v minulým článku, tak zvonek, schránka i bytový dveře jsou řádně označený a neměl by být problém mi balíček doručit. Ani se nejednalo o nějaký velký balíčky. Šlo převážně o bublinkový obálky do velikosti sešitu A5, kde jsem měl objednaný semínka chilli paprik.

Nasranej do nepříčetnosti po zjištění, že si nemůžu ani objednat znovudoručení, jsem se vydal se všema těma papírama na poštu a tam jsem si všechny ty zásilky osobně vyzvedl. Kurva proč?! Přišel jsem si jak kurýr na kole, co vyzvedne hromadně několik zásilek a pak je doručí. Pakárna na entou. Poštu už nikdy i kdybych měl zaplatit o 50 korun navíc za jinýho doručovatele.

Ono totiž po tom prvním incidentu jsem si objednával ještě nový rukavice na kolo a termo kuklu, aby mi ten můj mladej a krásnej xicht nezmrznul.

Byl jsem velmi mile překvapen s doručením balíčku od PPL. Napsali sms s časem doručení v rozpětí dvě hodiny a číslem na řidiče. Řidič sám volal asi o 45 minut dřív, jestli jsem doma, že se pohybuje v okolí. Odsouhlasil jsem mu to a za ani ne 5 minut bylo všechno vyřešeno. Poděkoval jsem a nesl si domů svůj balíček. Spokojenost na max.!!!


Piráti chtějí zvolnit pravidla pro očkování dětí - Jako vážně?! Já jsem třeba zásadně proti. Všichni jsme byli povinně očkovaní a nic nám není. Jsme relativně zdravý a zlikvidovalo se tím hodně nemocí. Já si třeba fakt nepřeju, kdybych děti měl, aby s nima na tábor nebo podobnou hromadnou akci jezdily děti, který nejsou očkovaný aspoň základní sadou, co jsme dostali všichni. Nikdo nestojí o to, aby se mu domů vrátily děti s černým kašlem, TBC a podobnýma humusama!!!

SSSR jako NACISTI? - Rusku se nelíbí, že je srovnávají s nacistickým režimem To je fakt k zblití. Podle dochovaných záznamů a dalších informací se chovali daleko hůř sověti ke svým lidem, než náckové ke svým a ono jim vadí, že je s nima srovnávají. Střílet do vlastních, když udělaj krok zpět, dávat je do gulagů nebo jak se to píše, posílat je na Sibiř, hromadně vraždit nepohodlný politiky, vysoký úředníky, intelektuály a další. To vše jim přijde asi v pořádku a vůbec se to nedá sorvnat s náckama. Přijde mi, že sověti byli stejní ne-li horší.

Tragédie ve Vejprtech a požární signalizace - Sice Babiše nemam rád a nemusim ani jeho výroky, ale přijde mi, že tohle docela má hlavu a patu. Myslím si, že všude, kde jsou lidi, elektrika, spotřebiče a další takový věci, který můžou začít hořet, by měly bejt požární hlásiče. Povinně? NO JASNĚ, ŽE POVINNĚ!!! Prevence je důležitá a všude, kde se může jednat o ohrožení zdraví nebo životů by měly bejt hlásiče povinné a to bez diskuze.