Šit za dveřma

** Update 14:26 Trochu pracovního tlaku, ale nic se nerozbilo, jen falešný poplach. Zkrátka, někdy se jisté procesy zpracovávají delší dobu. Důležíté je, mít trpělivost a nadhled. Mě to trochu (dost) ujelo, to přiznávám. Na druhou stranu, dalo se to řešit v pátek, nebo v pondělí. Nejlepší bude udělat nějaké školení, aby bylo všem jasné, co mají dělat a kdy teprve můžou začít panikařit. Někdy se věci nehýbou správným směrem a je třeba něco přiohnout, aby to fungovalo tak, jak má. Takový narovnávák na ohejbák. That's all, folks!

** 13:47 Pes si prdnul a vypadlo z něj malinký bobo. Jenže mi to nechal jako minu za dveřma, zmetek, a jak to tak už s nastraženou pastí bývá, šlápnul jsem rovnou do toho když jsem šel na hajzlík. Ten pes je občas napěst.
Pyro chce vysvětlit Yellow a ještě k tomu vyčistit kompla, takže za ním nejspíš pojedu, což představuje opustit vyhřátý byt a vlítnout do tý kulervoucí zimy. Mě se ták nechce... Je to jako zahodit 40 minut a jít si je posbírat pešky. V zimě. Navíc mi neni dobře, asi sem nastyd. Co to je za debilní počasí? Někdy ve 2 ráno zase sněžilo.
Ještě se na chvilku natáhnu do postele, mám trochu zimnici a to není dobrý. Dokonce jsem sežral čínku abych se trochu ohřál, ale to mi jenom spustilo větší rýmu. Jiný efekt se nedostavil a jenom kejchám jak feťák po kilu koksu. Já tu zimu nenávidim, to aby si jeden tahal celý topení v podpážu, kulmu v prdeli a sušák na vlasy jako helmu. Takovej skafandr do nepohody.

Tyhle vlci jsou bezvadný.
Image