Španělský ptáčky dneska nebudou

** 20:47 Ach jo, tak moc jsem se na to těšil, když už to vepřový maso zlevnili, že udělám vepřový španěláky, až nakonec neni maso.

Dobře, ale začnu od začátku. Viděl jsem reklamu na Albert akci, že je levný vepřový v celku, 110,- za kilo. Tak jsem dostal chuť, že si půjdu teda pro masíčko a udělám si ptáčky. Udělal jsem si krásnej nákupní seznam, ještě že jsou tam prej levný vajca a máslo - říkám si "ou kej, smažim tam hned zejtra na nákup."

Dnes odpoledne jsem vyrazil do Alberta a čekal jsem, že "zásoby jsou a všeho je dóstaték", jak tvrdil agent Bureš. Nakonec nebylo ani hovno na botě. Regál na maso byl prázdnej a jenom žral elektriku na to, aby vychladil ten vzduch, kterého tam jako jediného byl dostatek. Takže jsem nic nekoupil. Po cestě zpět jsem zavadil očima o řeznictví, teda spíš prodejnu masa "Zeman" a tam ani noha. Letmým pohledem jsem uviděl vyklizený regály a bylo mi to jasný. Španělský ptáčky prostě neudělám, ani kdybych se posral.

Nakonec jsem tedy (opět nejkratší cestou k domovu) navštívil místní večerku. Koupil jsem 4 pikatní klobásy (balené), kysané zelí a nějaké ty brambory. Chleba není. Ano, nakonec bude teda zelňačka. Udělám jí pořádně vostrou, přidám něco pálivýho, páč je třeba vypálit červa.

Zelňačku miluju nejvíc.