Asi deprese

** 19:19 Včera a dneska na mě dolehlo cosi. Nevim, jestli už jsem moc starej nebo moc unavenej životem a všema těma sračkama kolem sebe nebo co, ale něco na mě padá. Stresy, deprese, nálady na hovno a výbuchy vzteku. Ano, částečně za to můžou lidi kolem mě, ale taky jsem se přistihl, že když se nudim a moc přemejšlim, tak si tyhle stavy navozuju uměle sám. No asi se mozek nudí a chce něco dělat, tak vymejšlí kraviny.

Je mi celkem jasný, že za to všechno taky může to zkurvený počasí. Furt je zima, furt prší nebo padá ta bílá píčovina, klouže to nebo je zataženo a sluníčko není vidět, jak je tejden dlouhej. Teď sice bylo dva dny po sobě krásně sluníčko, ale do toho mrzlo a ještě byl nějakej sníh a klouzalo to, tak to bylo takový na nervíky. Nehlědě na to, že mi to sluníčko ale docela pěkně zvedlo náladu, jak vylezlo. Hned mi bylo tak nějak líp.

Mimo to všechno máme zítra v 6:15 ráno úplněk, takže proto jsem taky tak nervní a furt se mi něco nezdá. Uvidíme ráno, až pojedu do háku jak to bude vypadat a jestli mě nebudou muset z kola odsekávat.