Blog: Pyro Pyroman

Souhrn

** 12:52 Tak nějak jsem měl v hlavě, co sem zase nableju a o co všechno se podělim, ale je toho tolik, že nevim, kde začít a tak to vezmem nějak popořadě, aby v tom nebyl guláš.

V práci máme novou várku dementních ukrajinských opic, co se tváří, že všemu rozumí, ale musíš jim všechno říkat každej den znovu, protože si to dementi fakt nepamatujou a nebo ti nerozumí, ale na všechno kejvou jak ten populární pejsek na palubovce. Jinak jako docela dobrý, dělaj tak nějak každej trochu a ve výsledku je to znatelná celkem dobře odvedená práce.

Kolega, co tam u nás byl od začátku to fakt zapíchl a sere na to, takže si postupně vybírá dovolenou a tak nějak směřuje ke konci. No chybět nám nebude, protože protekční vymrdánky nemáme rádi a každej je branej podle odvedený práce a aktivního nasazení, což on teda nemá ani jedno. Někdo by mohl namítat, že nevidíme tu odvedenou práci za těch 9 let, ale na to nikdo nekouká. Každýho vždycky zajímá jenom ta daná chvíle nebo den. Co bylo minulej tejden jako by se nestalo a je to správnej přístup. Na co si vyčítat, že v pondělí někdo tahá víc, než v pátek a podobný hovna. Každej jsme nějakej a nikdo není celej tejden výkonnej na 100%, tak to prostě je, jsme jenom lidi a jsme unavený nebo zas přetejkáme energií. Na to navazuje informace o tom, že se k nám vrátil kolega, co odešel před Vánocema a už zas tahá a maká jako před tím. Navíc je s ním sranda a tak nějak celkově jsme se na něj těšili a zlepšilo nám to o hodně náladu. Dokonce nás začlo bavit tahat. Prostě a jednoduše, když je v práci pohoda, tak je všechno jednodušší a příjemnější.

No a další věc je, že jsme si s mladou objednali sluchátka Genius HS-G560 na alze a výsledek je fakt katastrofální. Moje sluchátka maj prohozený repráky nebo jak to popsat. Když testuju v systému zvuky, tak levá je prohozená s pravou. Na hudbu a poslech blbostí bych to překousnul, ale u filmů by byla dobrá schíza slyšet, že letí třeba bobardéry zleva a oni by najednou vyletěly zprava. Asi bych to málo nechápal. No ale pryč od záměny stran, to je jen u mých sluchátek, ale oboje hrajou tak potichu i když je volume vymaxovaný, že jsem se rozhodl je vrátit v době 14 dní bez udání důvodu. Udávat důvod budu, ale aby bylo jasný, že ho ze zákona udávat nemusim. Celej tejden jsem se k tomu nedostal, takže dneska asi na to vletim, aby byla nějaká prdel a budu chtít peníze zpět, za který koupim sluchátka jiný a budu doufat, že to nebude stejná mrdka a budou pořádně hrát. Jetšě jsem si koupil laserovou myš A4tech X7 a ta maká bez chyby a má dost příjemnej povrch díky kterýmu neklouže v ruce. To byl zase třeba povedenej nákup.

Zbytek v nějakým dalším souhrnu nebo tak, sem by se to už nevešlo. Čáwes.

Shit

** 16:48 Tak je to tady. Toho, čeho jsem se nejvíce obával, tak se stalo. Kolega a člověk, co náš sklad společně s vedoucím otvíral, tak podal v úterý oficiálně výpověď a končí. Když už to i ten největší tahoun vzdá, tak to o něčem vypovídá. Tahle loď se potápí zkurveně rychle a já mam pocit jako by nám vedoucí ještě dělal větší a větší díry do trupu. No nebudu to dál rozvádět, protože jsem ještě moc nasranej a nebyl bych objektivní a tenhle článek by byl plnej vulgarit a skákal bych z jednoho bodu na druhej. Tohle je prozatím vše a za nějakej ten den se zas ozvu se snad utříděnýma myšlenkama.

Jinak se nám docela oteplilo a konečně se dá jezdit do práce na kole bez drkotání zubama. Z práce jsem si to hezky mastil plnou rychlostí a konečně jsem byl zas ve svým živlu.

Další mozkovej výblitek

** 12:11 Když už jsem se tak hezky rozepsal, tak si ještě nemůžu odpustit další zmínění o pracovních podmínkách a strastích, co musim řešit skoro denně v práci.

Minulou odpolední směnu jsme toho měli tolik, že dokonce i sám zástupce řidičů nás prosil o to, aby jsme expedici dokončili kompletně, aby řidiči vyjeli včas a nemuseli tam ráno čekat na to, než se expedice dokončí ranní směnou. To už jsem byl fakt nasranej a řekl jsem na rovinu, že to nebude zadarmo a že za to něco chci, protože to je neustále dokola a je nás na expedici málo lidí a pokud chce výkony navíc, tak se musí trošku snažit nás motivovat. Dohodli jsme se, že donese flašku chlastu, protože mi nemůže započítat finanční odměnu jelikož nespadáme přímo pod něj.

Potahal jsem, donutil jsem lidi, aby tam zůstali se mnou a dodělali jsme to. Doděláno bylo a donesl i slíbenou flašku, což je od něj v pořádku a projev jasný ochoty něco udělat, ale fakt nechápu, proč by měl tyhle věci řešit vedoucí dopravy a neřeší to náš vedoucí skladu nějakou motivací. Zůstali jsme v práci o dvě hodiny déle každý den a doufám, že to bude v pásce zapsáno skutečně, jako přesčasy, protože jinak bude hrozný zle. Nic to ale nemění na tom, že už nebudu dělat šaška, když se k nám takhle chovaj a budu si plnit pouze svoje hodiny. Už ani hodinu navíc, nikdy!!!

Pak se mi lidi diví, že popravim každej víkend dvě lahve whisky, abych vypnul aspoň o víkendu mozek.

Srací volno ala velkej problém

** 11:30 Jak už jsem nakousl v minulým úderu, tak jsem si vzal dva dny dovolenou na zotavenou. No dneska mi přišla od vedoucího krásná SMSka: "Takhle se dovolená nevybírá. Za leden je to již 4. den náhle hlášené dovolené. Kdyby se takto choval každý, tak to můžeme zabalit. Je to naposled, příště budu chtít neschopenku. Už mi vaše náhlé zdravotní problémy na zakázku vadí." No tohle prostě neměl dělat, protože to mě fakt nasral a rozžhavil do běla, hnul žlučí a já nevim co všechno. Prostě mě tak strašně nasral, že jsem se neudržel a musel jsem mu odpovědět stejně rázně, aby si nemyslel, že si nechám nasrat na hlavu. Moje odpověď zněla následovně: "Příště si hold zajdu k doktoru a budu doma 3 dny na neschopence! Zdravotní problémy na zakázku si vyprošuju, chovam se k vám s úctou a když potřebujete přesčas, tak vám vždy vyhovím, ale asi je to málo a vám to stále nestačí. Hold se člověku někdy udělá z jídla zle a není schopnej dojít do práce, aby odváděl výkony, co si sám představuje jako dostatečné. Už v pondělí jsem v práci běhal na záchod co deset minut. Až zítra přijdu, promluvíme si o tom osobně."

Takže i takhle může vypadat vděčnost zaměstnavatele za vámi odvedené výkony, přesčasy a ochotu řešit věci nad rámec povinností. Nejvíc mě asi nasral tím, jak napsal "náhlé zdravotní problémy na zakázku". Asi si podle něj vedu nějakej plánovací kalendář, kdy mi bude blbě nebo budu mít sračku. Jasně, že to přijde náhle a nečekaně nebo ty snad máš naplánováno, kdy budeš mít sračku?! Demence na pochodu, fakt. Lidi používejte tu gumovku, co máte mezi ušima.

No a aby věděl do příště, jak se má chovat a že drzost se nevyplácí (kord u lidí, co mu vydělávaj peníze a vlastně ho tím živí a celej ten jeho aparát), tak od zejtra hezky všechno jenom v rámci smlouvy a ujednaných podmínek. Odmakam 8 a půl hodiny a jdu do hajzlu a je mi úplně u prdele co nebo kdo z toho bude mít za problém a jak ho bude řešit. Já jsem jenom skladník s pracovní dobou 8 a půl hodiny, tím pro mě veškerý povinnosti a všechno, co jsem byl ochoten a schopen obětovat firmě končí. Všude je to stejný a furt narážíme na starý dobrý pravidlo: "za dobrotu na žebrotu" nebo "každý dobrý skutek je po zásluze potrestán", že???

Souhrn a novinky

** 11:07 Tak kolem nás prolítl minulej rok a zastavili jsme se až v roce novým, kterej je teda hodně divokej hned ze startu. Novej rok jsem oslavil komorně v rodinném kruhu s flaškou dobrý whisky, takže jako pohodka a nemam si na co stěžovat.

Jediný, co mě dost sere je to, že je furt počasí jak na houpačce a nedá se pořádně bejt venku. Docela bych jezdil na kole i po práci, než jen do a z práce, ale tak co se dá dělat. Je zima a to se prostě všechno sere, furt zamračeno, sněží, prší, ... Včera bylo deštivo, ale chvílema se to střídalo se sluníčkem, tak to nebylo tak hrozný.

Včera jsem si byl vyzvednout svůj druhej telefon z reklamace, kde jsem zjistil, že je opraven a pohodka, tak jsem ho věnoval matce, jako opožděnej dárek k vánocům, aby nemusela furt manipulovat s tím sračkoidním ťamťungem, kterej stál skoro stejně, ale technologií se rovná kuličkovýmu počítadlu.

No a skoro na konec se dostáváme jako obvykle k pracovní nepohodě. Nepohoda je to od doby, co prostě v listopadu skončila většina spolehlivých a pracovitých čechů. Zbyla nám tam ukrainská spodina společnosti, která nerozumí česky, nechce rozumět a když jim něco řekneš, tak dostaneš zjebáno stylem, že jim netřeba rozkazovat, že si to budou dělat podle sebe. No tak jo, tak si to dělejte podle sebe a já na to seru. Rozhodně to ale ani nebudu poslouchat a už vůbec nebudu po vás ten bordel expedovat, prostě nasrat! Když vás to tak baví, tak si to podle sebe i expedujte. Já dostávám denně zmrdáno za to, že je něco blbě a už mě to nebaví, prostě od teď bude nová univerzální odpověď "NEOTRAVUJ". Klidně všem a je mi jedno kdo jaký má postavení, když to nikdo neřeší.

Nedávno k nám nastoupila češka a vedoucí jí nasliboval 22 tisíc čistýho. kokot, KoKoT, KOKOT!!! Sotva si hrábla na dvanáct, protože to pořádně neumí a neví co a jak. Logicky se sebrala a šla do hajzlu s tím, že nedostál závazků.

No a dostáváme se ke konci. Já jsem si dal hezky dva dny sracího volna a hned je to problém. Ano, chápu, že to je problém, když tam je 5 čechů včetně mě a 4 ukrainci na obě směny při stejných objemech objednávek, ale tak to kurva musí někdo řešit a sehnat lidi. Nemůže z nás kokot sedřít kůži a když se mu řeklo, že stačilo vyhádat zvednutí platů a lidi by nešli pryč, tak se hrozně divil a dělal, že to slyší prvně.

Teď jsem se v pondělí dozvěděl, že člověk, co tam maká od začátku tak si hledá jinou práci a byl na pohovoru kdesi jinde. Já mam hejblata už dlouho a hodně vážně přemejšlim, že bych se zdekoval za lepším. To však znamená, že kolega z mojí směny jde hned po mě, protože řekl, že tam sám dělat nebude, že to už jednou zažil a nikdy víc. No a pak ten kolega, co šel na pohovor má k sobě logicky taky člověka a ten už chtěl jít v prosinci, takže kam až to kurva zajde?! Já osobně si myslim, že mým odchodem se spustí lavina a tenhle sklad může rovnou zavřít, protože tam nikdo nezbyde. Dobře mu tak, když neposlouchá, co po něm lidi chtějí pro udržení pořádku a práceschopnosti.

Škoda slov

** 00:59 Tak jsem tu zas a mam tu pár informací, jak jsem byl v pátek nasranej jak svině. Začátek směny se jevil celkem dobře a dělali jsme všichni tak, aby bylo včas hotovo. Ve 12 se sebrala první banda a šla domů, ve 14 se sebrali ukrainci a táhli domů. Do konce šichty zbejvalo ještě dost práce a času, ale bylo málo lidí a začal jsem vidět komplikace. No netrvalo to dlouho a byl jsem v práci jedinej čech a zbytek byli ukrainci, co nově nastoupili a tak nic neumí a byli jenom přítěží. Nasadil jsem si sluchátka a pustil si hodně nahlas metal a začal dělat za dva. Do toho přišel vedoucí a přál nám hezký svátky a takový ty podobný sračky.

Ani nevim jak, ale pak pro mě čas nehrál žádnou roli a prostě jsem dřel jak magor. Najedou konec a já byl rád, že jsem si mohl oddychnout. Jenže jak jsem byl utahanej, tak jsem si musel na chvilku sednout a dejchat jinak bych asi vybuchl vzteky. Jak je kurva možný, že si jde vedoucí klidně domů a klidně nám přeje klidný svátky, když do píči ví, že tam budeme do bůh ví kdy a že to tam potáhnu s novýma lidma, který jsou dobrý tak na sbírání papíru. Do píči to jako fakt myslí vážně? Mezi svátkama očekává, že nastoupim do práce a budu dál fungovat jako by se nic nestalo. Hodlám mu to velmi znepříjemnit a bude se kurva hodně divit.

Mam totiž potvrzeno, že pro mě je místo v Německu a že můžu nastoupit po novým roce. Zbejvá se jen dohodnout, zajet tam a vyjednat poslední detaily. Hodně se těšim na to, až vedoucímu jebnu na stůl výpověď s okamžitou platností a odejdu. Nebudu se sebou nechávat orat. Vydělam si víc a budu daleko spokojenější, než v tejhle pakárně.


Jsem dělník a největší strach mam ze dvou věcí. 1. že mi dojdou cigarety, 2. že dostanu kafe bez kofeinu.

Nasranost maximálního kalibru

** 18:18 Tak dneska se fakt dařilo jako svině. Najížděl jeden dodavatel za druhým, což by bylo za normálních okolností super a neměl bych ani půl slova námitek, ale když se vám do toho připlete maďarská opice, co si myslí, že ví všechno nejlíp a začne vám manipulovat s paletama a prostorem jak se mu hodí do krámu, tak to je na přesdržku. No chvíli jsem sledoval, co dělá a pak jsem to už psychicky nevydržel a totálně jsem ty palety přetahal tak, aby to mělo nějakej skladovací a odběrovej systém. Čuměl jak debil a pak když jsem měl namixovanou paletu, co se musela prostě rozdělit na naše krámy a krámy vedle klukům, tak se mi do toho začal jebat s tím, že je to všechno vedle klukům a to jsem fakt nevydržel a hrozně jsem ho vypíčoval, že když kurva nevidí a neví, co se chystam dělat, tak ať si hledí štosů, co jsem z palety sundal a nesere se mi do toho. Vyvrcholilo to tím, že jsem ho odstrčil na stranu a od plic jsem mu řekl, že jestli ho to nebaví dělat pořádně, tak ať se sebere a vrátí se do tý prdele odkud přitáhnul.

Do toho přišel vedoucí a část toho seřvání vyslechl a hned se ptal, co se děje. V rychlosti jsem mu řekl o co jde a řekl jsem, že si jdu zapálit nebo tu opici zatluču do palety a provleču skrz oka v kleci. Fakt jsem byl dost vytočenej, protože mam rád ve věcech nějakej smysl a pořádek. Vrátil jsem se z cigára a pohodka a pak ten zmrd vypatlanej něco mlel, tak jsem mu řekl, že dokud nebude na mě mluvit česky, tak ať na mě nemluví radši vůbec, že nehodlam luštit, co mi říká. Huhňá jak postiženec s rýmou a to mě fakt sere. To i ty ukrainci mluví srozumitelnějš, než tenhle kokot.

Mimo jiné je to takovej dobytek, že když se jde po šichtě převlíct do šatny, tak se tam musí půl dne větrat, protože jinak je tam vstup možnej jenom v atombordelu s plynovou maskou. Jeho stařeckej nakyslej potní smrad v kombinaci s jeho smradem z nohou je horší, jak bojovej plyn, na to by snad měl mít zbroják nebo nevim. Smrdí celej jako dobytek. Neumí si vyprat hadry a o vykoupání se nedá ani uvažovat. Asi se zmrd bojí vody nebo neví jak se používá. Ten kokot se umeje jenom když prší a to ještě omylem. Savo by zasmrádlo a podobalo by se to smradu z kanálu před deštěm. No prostě takovýho kolegu nechceš a ještě tě prudí svýma debilníma výmyslama. Zajímalo by mě, jestli má vůbec nějakou průpravu skladovacím systémem a podobně, protože tohle je jenom tažnej osel podle toho, jak se chová.

Jelikož kolega omarodil čistě náhodou zrovna v tu nejdebilnější dobu a další kolega dneska skončil úplně, tak zejtra budu dělat jenom papíry a nebudu stíhat rozhazovat bedny, takže si tam kokot smradlavej může rozjet ty jeho systémy a (ne)logický procesy a opičí "myšlenkový" pochody. Ještě, že bude pátek a já už budu jenom tak přemejšlet, jak si večer vyleju palici nějakou dobrou whisky. No a jelikož vim, co mě čeká další tejden v práci na odpolední, tak si kurva pište, že se vydunim do mrtva, abych vypnul mozek do nuly a hodně efektivně se zrestartoval.

To nechceš

** 21:16 Tak jsem zase tady, abych si poplakal. Teď před chvílí jsem se dozvěděl, že kolega je marod a tak je nás zase o jednoho méně, zejtra končí jeden z kolegů a tak jsme mínus dva lidi. Já už to fakt psychicky nedávám a brzy to zapíchnu taky. Takhle se to prostě nedá dělat, jsme těžce podstav.

Uvažuju o nabídce jednoho kámoše, že bych šel dělat do Německa a vydělával normální peníze za normální hodiny a hlavně v normálních podmínkách. Zejtra se dozvím komplet podmínky a budu hodně rychle jednat, budu volat ženský do Německa a podle toho, co se dozvim bych zejtra taky ukončil pracovní poměr a užil si svátky v klidu a pohodě.

V tomhle prostředí se mi prostě dělat nechce. Peníze přidat nechtějí a já nechci dělat za 4 lidi za jeden plat. To je snad logický ne? Ende, jdu spát.

Čerti a tak

** 19:04 Jak člověk tak nějak stárne, tak na tyhle píčoviny, jako je čert a podobně nemá moc čas, ale tak všichni to hrozně řeší, tak jsem se na to zaměřil a můžu říct, že to hodně upadlo a jestli jsem potkal jednu partičku cestou domů, tak to bylo moc. Kde jsou ty časy, kdy jsme lítali po sídláku a s čertama jsme se naháněli klidně i celou hodinu. Čerti nás třískali řetězama a různě nás vláčeli a my jsme po nich za odměnu házeli petardy a dělali jsme na ně nájezdy v tlupách, kde taky sem tam nějaký to dělo dostali, aby věděli, že na sídláku jsme páni my.

No a co se týče práce, tak to je fakt trága. Jsem nasranej, jak to tam vypadá, protože už jsme tam jenom 4 češi a zbytek jsou ukrainci, který se jenom flákaj, žerou a zašívaj se kde můžou, aby nebyli vidět. K tomu všemu tihle makáči 22. prosince končí a jedou domů, takže tam z celý bandy zůstanem na obě směny jenom 4 lidi a nebude se to ani náhodou stíhat a prostě v pátek 22. prosince to vidim na poslední šichtu. Pak se prostě a jednoduše zamkne a už tam nikdo nepřijde, protože na co jako.

Je to smutnej konec, ale tak co se dá dělat. Vedoucí má neustále čas a furt si myslí, že ještě někdo novej nastoupí a že se to nějak překlene a bude pohodka, ale my víme bezpečně, že to tak nedopadne. Já jsem dostal echo, že v Německu je práce, kde není potřeba jazyk a platí slušně, žádná agentura, ale rovnou pod firmu, kde jsou dělníci hlavně češi, takže domluva nebude složitá. Budu doufat a když se povede, tak budu spokojenej a ještě za dost velkej randál v ojro.

Zima na plný koule

** 03:58 Tak je to tu a máme tu zimu na plný koule. Poslední 3 dny i u nás v nížinách sněží a někde se to dokonce drží. Teď jsem si šel dělat pití a venku je -4°C a měsíc mi svítí do pokoje jako svině. On snad bude úplněk nebo co. Je velkej, kulatej a svítí jak blázen, ale co je zajímavý je to, že nesvítí bíle, jako vždycky, ale je do žluta.

No uvidíme, jak to bude dál vypadat s počasím, ale vůbec se mi to nelíbí. Nesnášim déšť a stejně tak nesnášim zimu a sníh. Asi jsem se měl narodit někde jižněji, protože tohle mi nepřijde jako pro mě přirozený. Přepadaj mě depky a poslední dny jsem i dost unavenej a nevyspalej. Normálně jsem vydržel až do večera, než jsem si měl jít lehnout, ale tenhle tejden jsem chodil jak mimino spát po obědě a ještě mi to nestačilo. Prostě zima zkurvená, všechno se ukládá ke spánku.

Už se fakt těšim na jaro, až zas bude všechno zelenější, všechno kvést a tak. Sluníčko bude svítit a bude venku tak nějak přijatelněji.

Čaj s medem a citronem

** 19:27 Nejsem nemocnej, ale v tomhle hnusným počasí se to akorát hodí. Navíc je to zdraví prospěšný a jako bonus si u šálku horkého čaje vzpomenu na mládí, kdy jsem dostával horkej čaj každej večer. Poskytuje mi to takový to navození pohody a klídečku, kdy člověk nemusí nic řešit, je v teple doma a už jenom relaxuje. Asi na mě začíná působit kouzlo vánoc. Haha, vůbec ne. S vánocema to nemá co dělat, ale bejvaly časy, kdy jsme jako děcka celej den lítali venku a když jsme se vrátili domů, tak nám šálek horkýho čaje fakt hodně bodnul.

Smrady a tlaky

** 20:36 Tvl poslední dobou se potýkám s tím, že mam ve svý cimře jak v opičárně. Normálně nejsem dobytek, tak si větrám během toho, co jsem v práci a pak si zavřu a hodinu před spánkem zas větrám, aby se mi dobře spalo, ale jak se mění atmosférickej tlak a tak, tak je tu nějak divnej vzduch. Sere mě to, protože vážně nechci bejt v dobytčáku, ale v pokoji. Docela by se mi šiknul nějakej nápad, jak tomu zabránit.

Jinak v práci se to začíná postupně blížit do stavu, kdy se nikomu nic nechce, každej na to jebe a dělá jen to, co mu stanovuje smlouva. Ve čtvrtek jdou dva lidi naposled a tak budem zas mínus dva lidi, což je hrozně super. Takhle na svátky si nemůže člověk přát nic lepšího. Začíná bejt docela dusno a já už tak nějak větřim jak to dopadne a že to nebude mít dlouhýho trvání. Lidi prostě už teď vědí jak to bude a že prostě vedoucí bude škemrat, aby se tam zůstalo dýl a podobně a lidi mu na to serou, nedokáže zajistit nový lidi, tak nasrat a já se k tomu docela přiklánim. Přidat na pěnězích nechce, tak co by jako čekal od zbejvajících lidí. Všude jinde se lidi odměňujou za přesčasy a podobně a u nás se za to naloží víc práce, aby bylo jasný, že nic lepšího člověka nečeká. No vidim to do půlky prosince a pak prostě jednoduše bude moct zavřít sklad a jít si to hodit, protože lidi budou utahaný a nebude se jim chtít dělat a nebude se stíhat a nám je to prostě u prdele, když jemu taky a na všechno odpovídá svou oblígátní větou, že se to nějak udělá. Tak jsem na to nějak zvědavej.

Kdo chce kam, pomožme mu tam...

Narozky

** 20:55 Tak je to zase tady, je mi krásných kulatých 30 let. Od rána dostávám gratulace a tak podobně, ale lidi, co jsem čekal, že se ozvou, tak nic. Ani jak se máš vole nebo tak podobně. No co se dá dělat, už to bude jen pár hodinek a pak je to pasé.

Dokonce mi popřála i jedna z bejvalek, což jsem čuměl, jak puk, ale to je jedno.

Vzhledem k tomu, že je pracovní den, tak si nemůžu dovolit slavit, ale o víkendu se vyleju jak rybník

Ujasnění

** 15:17 Skladník nebo také operátor skladování a skladový manipulant je pracovník ve skladovém hospodářství. K činnostem skladníka patří především logistické operace s produkty reálného charakteru. Skladník zpravidla pracuje ve skladu a skladových prostorech.

Pracovní činnosti:

výdej a příjem materiálu na sklad
naskladnění, vyskladňování a evidenci materiálu
manipulace s materiálem
balení a příprava zboží k expedici (vychystávání)
vedení skladové evidence a administrativy
řízení vysokozdvižného vozíku

To jen tak pro ujasnění lidem, co si myslí, že my skladníci, manipulanti, expedienti a podobně jsme holky pro všechno. Nasrat a jestli si myslíte, že by jsme měli dělat vaší (lidi z kanclů) práci, tak nám odevzdejte platy, táhněte na pracák a pak se na tom můžem dohodnout, protože v tom případě vás nepotřebujem a za sezení v přetopených kancelářích a prohlížení si hadříků a kosmetiky na netu se vás platit ani nevyplatí - sbohem!

Pátek je pondělí

** 14:47 Prostě a jednoduše první den v práci se projevil v pohodě a dokonce mezi nás dorazil pan nemocnej papánek s neprávem zapsaným pracovním úrazem a tudíž pojistným podvodem. Nebavil se, čuměl do země a byl jak zaseknutej. Zmrd ty píčo jenom jsem ho viděl a už se mi otevíral kobercák (nůž na karton) v kapse. Když jsme tak kolem sebe běhali jak myši v bludišti, tak jsem si samozřejmě neodpustil pár poznámek k danýmu incidentu a hrozně mě to bavilo. Na takový zmrdy se musí prostě jenom takhle. Dokonce si blbeček naivně myslel, že se snad může bránit a ozval se. To byla přesně ta voda na lopatky mlýna - čůráka jsem setřel hodně hlasitě před všema lidma tak, aby to všichni slyšeli, že je to zmrd, co tady kopal celej den nasranej do věcí a pak najednou nepřišel a tejden na to si nechal dopsat do knihy úrazů úraz, kde stálo, že při sestupu z palety si zvrtnul kotník.. a že to všichni viděli, jak do všeho kope a že je to jenom zkurvenej lhář a podvodník *) a že ať se na to vysere, protože by to zas nemusel psychicky ustát a zas by mohl jít marodit jako když se dozvěděl, že konečně bude muset makat a že na něj bude hodně vidět, když lidi končí.

*) náhodou ho vidělo několik kolegů z práce, jak si pochoduje v pohodě městem a když je uviděl, tak najednou zas pajdal a dělal jak moc ho to bolí

Prostě jsem mu to bez okolků vpálil do xichtu a jediný, co chybělo byl potlesk publika stojícího, nic nedělajícího a jen souhlasně přikyvujícího.

Tak tady to máš a poser se tatánku, papánku a mamánku v jednom. Mam tě v píči stejně tak toho rádoby vedoucího, co ti na tenhle podvod kejvnul a podepsal se pod něj - idiot.

Až se v tom jednou bude někdo šťourat a přijde vám dvoum na tuhle kurvárnu, tak se poserete oba.