Blog: Pyro Pyroman

Váha (pokračování)

** 10:33 Tak jsem dneska zase prováděl vážení a navážil jsem 122,7 kg. Jsem fakt nadšenej, jak ta váha hezky jde dolů. Teď už to není tak rychlý, jak bych potřeboval, ale už tak jsem se směrem dolů a ne nahoru spokojenej. Jsem víc pohyblivej a mam tak nějak z každýho novýho dne lepší pocit.

Obtížnej hmyz

** 13:51 Přesně tak si poslední dobou kurva připadám. Někdo mi píše a pak napíše, že to nepatřilo mě. Lidi na mě serou a vyhýbaj se kontaktu se mnou. Nikdo se mnou nemluví, nikdo se mnou nechce jít ven a tak podobně. Tak na to seru a prostě se zahrabu někam do země a tam prostě budu. Jen mě sere, že když lidi potřebujou, tak to se ozvou hned, ale když potřebuju já, tak nikdo nemá čas ani na pojebaný cígo. Mockrát děkuju.

Úplněk ve štíru

** 23:36 Tak za pár hodin (2.58 ráno) bude měsíc vstupovat do fáze úplňku ve znamení štíra, což je moje znamení a já jsem tím fakt nějak ovlivněnej nebo co. Nechce se mi spát, jsem čilej jak rybka a tvořil bych něco hodnotnýho. Fakt tyhle síly, kterým dávno rozumí jen někteří mě dostávaj a působí na mě víc, než kdy jindy.

Sleduju to už delší dobu, že na mě fáze měsíce má vliv. Sleduju to taky ale z několika dalších důvodů, který si nechám pro sebe, protože nemusí každej vědět úplně všechno.

Štíři, užívejte si svůj čas, svoje období plné energie a sil, který tady jsou a můžeme z nich hodně vytěžit. Je mi celkem jedno, co si o tom kdo myslí a jakej na to má názor, ale já tomu věřim. Staří lidé, co maj zkušenosti a mnoho let se řídí přírodou a jejími úkazy hovoří jasně. Jsme součástí přírody a měli by jsme s ní splynout a ne proti ní bojovat, protože to stejně nejde.

natura non facit saltus - příroda nedělá skoků (dá se to volně přeložit, že příroda nepřeskakuje, ale dělá všechno tak, jak je to po tisíce let ověřený, funkční a nejlepší.. všechno má svůj čas a místo)

Vykurvenej pátek

** 18:14 Update Tak jsem právě dokoukal další blbej film z český dílny se jménem Špindl. Tvl to už tam nemáme nic zajímavýho? To už nedokážem natočit nějakej smysluplnej film? Herci pořád ti samí a stojí to furt za vyliž prdel. Účastníci zájezdu měli aspoň trochu vtip a nápad, ale všechno po tom už je jenom další debilní kopírka. Já se snad půjdu podívat na nějakou pohádku, tam je to ještě všechno tak nějak přirozený a normální.

** 16:55 Tak dneska je to totálně prdelí napřed. Přijdu si tak do práce a v očekávání pohodičky a prostě klasický úkolovky ve formě expedice jsem se dozvěděl, že budu místo toho řadit linky, což je práce, kterou nikdo nechce dělat a nechává se ukrajinským opicím, aby se neflákaly. Fakt pojeb na entou, tohle jsem zvládal dělat, když jsem tam byl novej dva měsíce a teď jsem se musel snížit k tomu, že budu řadit. Vole to bych se posral. Nudou jsem vyhulil krabičku cigaret jen to hvízdlo a furt jsem se neměl jak zabavit.

Dal bych si nějakej alko nátěr, abych vypláchnul hlavu, ale není kurva jako moc za co a i kdybych to odjebal nějakou levnou vodkou, tak nebudu spokojenej a mam takovou na hovno náladu, že bych maximálně udělal nějakej průser a pak bych musel dalších půl roku řešit hovna o tom, co můžu a co nesmim. Asi se naseru ještě víc a vyjedu na kole někam kurva daleko, protože jinak to dneska nedopadne vůbec dobře.

Kéž by se našel někdo, kdo by mi tu náladu zlepšil. Jedna osůbka by tu byla, ale bohužel omarodila a tak plánovanej společnej víkend padl a prej jestli to bude během víkendu lepší, tak se uvidíme v neděli, což je zas na hovno, protože jdu brzy spát, abych vstal na ranní, takže to taky není vůbec dobře vymyšlený.

Prostě, když se to sere, tak pořádně. Kurvaaaaa!!!!!

Váha

** 17:09 Tak jsem právě navážil 124,5 kg. Před víkendem jsem navážil 125,7 kg. Za mě jako hodně hustý hubnutí a to se furt cejtim jak nafouklej nebo něco. Počkej až se vys... to budu průhlednej

Víkend na dvě věci

** 21:53 Tak mám za sebou další víkend a nejsem z něho vůbec nadšenej. Všechno bylo tak nějak prdelí napřed. Neustále nějaký stresy a podobný nesmysly, co člověku značně komplikujou život. Nechápu, že se to všechno musí sejít zrovna v dny, kdy má člověk odpočívat a má si užívat volna. Navíc jsem včera zapomněl popřát k svátku, což mě sere asi ze všeho nejvíc. Za to bych si dal fakt pěstí.

Furt se nudim, furt je něco špatně, furt mi nevychází věci, co bych potřeboval, aby se konečně nějak uzavřely. Je jedno, jestli se uzavřou špatně nebo dobře, ale prostě uzavřený bejt musí, protože když nejsou, tak se k nim člověk musí neustále vracet a nemá klid na posun dopředu, ale spíše couvá.

Potřeboval bych na pár dní vypnout hlavu a zmizet ze světa, abych se nějak zregeneroval a promyslel si všechno, co musim ještě udělat. Naplánovat si ty věci tak nějak po sobě podle priority, aby to konečně dostalo spád a začlo to mít nějakej pořádek.

Dlouho už jsem neměl v hlavě takovej bordel. Zase začínam zabředávat do klasických stereotypů, kdy člověk řeší jenom práci, peníze a jak si odpočinout, chci z toho kurva ven a bejt zas ten veselej normální člověk.

Mazec

** 20:26 Dneska jsem si po dlouhý době zažil totální vypnutí. Přesazoval jsem kytky do truhlíků a seděl jsem si v dřepu a pak jsem se od toho zvednul, opřel jsem se o zeď a najednou se mi zatmělo před očima, nic jsem ani neslyšel a najednou jsem se probral klečící na zemi. Hodně hustej mazec. Mam dva tipy na to, co se stalo. Buď mi klesnul cukr a udělalo se mi blbě nebo se mi zvedl tlak. Bylo to ale pěkně nechutný. Pak jsem se najedl, napil a bylo to dobrý, ale myslel jsem, že chcípnu.

No a pak mam další docela radostnou zprávu. Sice je radostná jenom pro mě, ale nevadí. Za tejden jsem sundal váhu z 130 kg na 125,7 kg, takže jsem fakt spokojenej. Ještě chvilku to takhle bude pokračovat a budu na požadovaných 120 kg a pak to začnu dřít v posilce, aby se někde ztráta těch špeků zúročila.

Kolo, zase

** 19:51 Tak jsem dneska při cestě z práce zjistil, že se mi zase jebe kolo ze strany na stranu a že tam je zase vůle. Takže hned jak se tak nějak dostanu k tomu, abych si na to našel čas, tak se na to mrknu, aby to bylo zas v pohodě. Už mě to ale brutálně sere. Furt jenom nějaký problémy. Už aby byly prachy na pořádný kolo. Bylo mi navrženo, abych si koupil kolo za 24 tisíc, na což nemam, ale postaram se o to, abych na něj měl. Pak to všechno snad skončí a já budu moct jezdit normálně bez toho, aby se mi tam neustále něco rozesíralo.

konec hlášení.

Pohodová neděle a defekt

** 21:12 Dneska byl od odpoledne tak nádhernej den. Vyrazili jsme na kola a ujeli jsme docela krásnej kus cesty. Všichni spokojený a příjemně unavený jsme zastavili u jezu na řece Berounce, kterej je obklopenej nádhernou tichou přírodou, kde tě vyruší občas jen projíždějící vlak, kterej je hned pryč, ale jinak je tam božský ticho a slyšet je jen šum vody. Posadili jsme se, napili, dali jsme si cigárko, pokecali, zrelaxovali se. Prošli jsme si tam okolí a pak po nějaký chvíli jsme se vraceli zpátky domů.

Do týhle doby bylo všechno ideální a v pohodě, ale vyjeli jsme kopec a já jsem najednou měl problémy se šlapáním. Přišlo mi, že to jde nějak ztěžka a že mi plave prdel. No jasně, slezu, zkontroluju a zjistil jsem, že mam napůl vypuštěný kolo. Nasranej jak hovado, vytahl jsem pumpičku a dofoukl. Chvíli to drželo, ale za nějakých 300 metrů jsem měl opět půlku vzduchu, takže jsem zas doufoukl, ale nebylo to moc platný. No takže jsme se zastavili a domluvili jsme se, že se sejdeme doma, až to nějak vyřešim. Chvilku jsem táhnul kolo vedle sebe, ale pak jsem si říkal, že jsem ještě dost daleko od baráku a tak bude vhodnější vytočit servisáka na telefonu (bratra). Dotlačil jsem kolo někam na místo, kde mohl zaparkovat.

Původně jsme mysleli, že to najdem, zalepíme a pojedu po zaschnutí dál domů. No nakonec jsme se domluvili, že kolo jebnem do auta a odveze mě domů. Zbytek cykloposádky na mě čekal před barákem a já jsem si potupně vytáhl kolo, hodil ho na rameno a šel s ním domů. Tam jsem ho jebnul na svoje místo a šel jsem ještě ven pokecat a dát si uklidňovací cígo. Pak jsme šli domů a cca hodinu jsem se sral s výměnou duše. Copa o to, to by mě nesralo, ale měl jsem za to, že je závada někde jinde a on to byl znovu a opakovaně pojebanej trn z akátu. Doprdele s takovýma stromama a podobnýma píčovinama.

Ono nestačí, že jsem si nedávno musel nechat znovu měnit středovou osu v náboji, ale teď ještě píchnu kurva kolo o takovou jebku. Kdyby nebylo tohohle, tak bych měl tak krásnou neděli, jako už dlouho ne. Za mě celkem spokojenost a můžu jít poklidně spát.

Kolo zase v servisu

** 18:08 Včera bylo tak krásně, že jsem se rozhodl jít po práci na kolo a jen, co jsem vyjel od baráku, tak se mi něco nepozdávalo na zadním kole. Když jsem se postavil do šlapek a zabral, tak se mi guma štrejchla o zadní vidli a to se mi hodně nelíbilo. Slezl jsem a po zjištění, že je tam vůle cca 2 cm, tak jsem se docela zděsil, že mam zas problém s osou v náboji. No jasně. Dojel jsem domů, sundal kolo a myslel jsem si, že je třeba jenom dotahnout matice, co jsou přímo na ose, ale co jsem viděl potom se mi fakt nelíbilo. Celá osa je v jednom směru prohnutá cca 5 mm, jako bych skočil z několika metrů. Není přeci normální, že bych prohnul v jednom směru centimetrovou plnou osu normální jízdou. Ani si nemyslím, že by na to měl nějakej speciální vliv, že sem tam sjedu nebo najedu na obrubník, i když je pravda, že zadní vidle není odpružená a přední je. S předním kolem totiž nic nemám, max je tam lehká osma od jízdy lesem, jak jsem bral kořeny a podobně.

Celý to vyvrcholilo tím, že jsem se sebral a šel jsem se zadním kolem do servisu, kde mi dělali původní servis, kdy mi vyměnili osu, náboj, novej výplet a novej ráfek. Jediný, co zůstalo origo je plášť a duše. Došel jsem tam a ženský jsem to vysvětloval co se mi stalo a že to je dělaný u nich komplet a že bych jako rád nějakej záruční servis nebo výměnu vadnýho dílu, protože na servisní opravu se vztahuje něco jako záruka po dobu půl roku. Ona si na to zavolala fachmana a ten na to koukl a říká mi, že to není stavěný na takovou váhu a podobný chytrý řeči. Tak jsem mu vysvětlil, že se k tomu nechovam jak dobytek a většinou jezdim po silnici a nějak extra nenajíždim ani na obrubníky nebo z nich nesjíždim. Koukal na mě docela divně, ale prostě musel uznat, že by to mohla bejt vada materiálu a prostě zapsal reklamaci, za což jsem byl rád, protože minule jsem za práci a díly platil 1250,- a nechával jsem 250,- dýško. Nasral mě ale frajer fachman s tím, že mi to vyreklamuje v rámci dobrých vztahů. Chtěl jsem mu na to něco od plic říct, ale radši jsem se pomyslně kousnul do jazyka a nechal jsem svojí hubu s ostrým jazykem zavřenou - v rámci dobrých vztahů No prej to bude za 3 až 4 dny hotový, tak jsem zvědav, jestli to stihne do pátku, protože o víkendu má bejt nádherně a já nemam moc co v plánu.

Co se týče víkendu, tak by jsme s kolegou Lishackem mohli někam vyjet, ale nevim, jestli se mu bude chtít nebo ne. Uvidíme, necháme to osudu, zatím je do víkendu ještě daleko a za ty dva dny se může ještě lecos stát nebo změnit. Co ale chci říct je to, že jsem rád, že se konečně vydařilo počasí a doma rozhodně bejt nehodlám i kdybych se měl jenom projít okolní přírodou a kochat se.

Za mě asi nejlepší předpověď a ukazatel počasí, co jsem viděl

Velikonoce nebo co

** 16:44 Začalo nám to hezky tím, že jsme v práci končili ve čtvrtek místo pátka, ale to byla celkem malá útěcha za to, co nám provedli v úterý. Myslel jsem, že tam budem do noci, kolik toho bylo a furt to neubejvalo. Ukrajinci mrdky cejtili, že se blíží den jejich odjezdu, tak od rána chlastali a byli líný jak vši. No ale dělal jsem si svoje a tak nějak jsem na to sral. Sluchátka v uších a metal. Skončili jsme celkem rozumně.

Celej víkend fakt pohodka a žádnej stres, fakt moc vydařenej. Strávil jsem ho v příjemné společnosti. K obědu jsem pekl kachnu s červeným zelím a domácí knedlíky, který se zrovna moc nepovedly dle mých představ, ale tak není každej den posvícení. Budu muset na příště vymyslet nějakej lepší oběd, asi udělam hovězí guláš.

Včera jsme chtěli jít na kola, ale nakonec jsem byl přemluven, aby jsme se šli projít na náměstí na trhy a tak jsme šli. Nebylo tam moc lidí, tak se tam dalo docela v klidu rozhlížet a prohlížet. Pak jsme dostali hlad, tak jsme si dali bramboráky a zapili jsme to dvouma svařákama. Procházeli jsme se dál a nacházeli takový ty klasický věci, co jsou k vidění každej nějakej takovej svátek. Kovář, trdelníky, kroasány, sladkosti, slanosti, poníci, kolotoč pro děcka a podobně. Dostal jsem výbornej nápad a to vyšlápnout si na věž. 301 schodů, astma na pochodu, plíce jsem nechal na třetím schodu blízko vchodu. Vylezli jsme ale nahoru překvapivě rychle. Buď se věž zmenšila nebo já jsem vyrostl za tu dobu. Nahoře jsme si krátce oddychli a šli jsme ven na ochoz koukat na zdejší panoramata. Viditelnost byla super až na ten protivnej chladnej vítr. Pak jsme seběhli dolů a procházkou jsme se vydali domů.

Dneska nějaká šupačka nebo co? No nevim, zapomněl jsem pruty naštípat a uplést pomlázku. Nevim jak vy, ale já to mam s těma svátkama trochu jinak. Prostě mě to sere, je to strašně komerční a neslavim skoro nic takovýho. Pokud chci, aby dáma neuschla, tak se musim starat, aby řádně vlhčila a obas jí dát na prdel, aby věděla, že za to stojí jí po jejím sexy zadečku plácnout. Proutky a nesmysly, jako na co? Rukou a musí to bejt vidět. Vajíčka stejně dneska už nikdo nemaluje, ale kupujou ty kýčovitý hnusy, co má každej. Kam se vytratila ta tradice malování a kreslení na kraslice rozehřátým voskem?!

Je mi z těhle úpadků společnosti fakt nějak smutno.

Lobotomizace

** 19:46 Poslední dobou mam pocit, že mi někdo usiluje o mozek. Všichni se chovaj jak idioti a jak kdyby nikdy nepoužívali mozek.

Dneska ráno jsem se třeba strašně nasral hned dvakrát nad debilitou lidí. První byla jedna ukrajinka, co přišla ke mě ke stolu a začala mi hejbat papírama k potvrzení a dělat mrdník na stole, aby si měla kam položit svoje pojebaný kafe. Dostala hroznej diktát. Vypíčoval jsem jí, že kafe patří na jídelnu a že má vypadnout ze stolu a nehrabat mi na papíry, že ten stůl je můj (moje pracoviště) a ona má stůl na jídelně. Sebrala si kafe a uražená šla do hajzlu. Byl jsem vytočenej ještě hodinu po tom, protože každý ráno, než vůbec můžu začít pracovat, tak si musim celej stůl uklidit a uspořádat, protože jim je to jedno a nechaj tam ten mrdník bez nějakých výčitek.

Další ukrajinka přišla asi hodinu po tejhle a normálně na hulváta mi vyškubla papíry z desek s tím, že si potřebuje napsat nějakej krám nebo co. To mě nasralo a byla další na řadě, kdo dostal ten den diktát. Seřval jsem jí, že papíry jsou pod stolem v bedně a že tam je asi první den nebo co, že to neví. Vypadlo z ní to nejdebilnější, co jsem kdy slyšel. Že to neví a že měla vždycky papíry na stole.

Další taková věc je to, že řidiči nám nějak zlenivěli a prostě nějakým záhadným způsobem ignorujou rychlovky. Prostě si nezjistí, jestli na jejich lince nějaká je nebo ne a prostě si naloží, co vidí a odjedou. Pak dostanu zjebáno, že jsem jim to neřekl! Co mam ještě kurva dělat za lidi kolem? Mam je vodit za ručičku a říkat jim, že tam maj rychlovky a že to je jejich práce naložit si celou linku i s rychlovkama nebo jako co? Do píče oni dostali za minulej rok dvakrát přidáno a ještě jsou líný dělat svojí práci.

Zejtra je pátek, bláznů svátek a já doufám, že se nestane nic extra nebo vyletim z kůže a bude hroznej mazec. To si jen tak za rámeček nedaj.

Nadpisy, titulky a další

** 07:23

Nebude máslo ani mléko. Včely vymírají. Denně se cpou řepkou a zase řepkou, říká Mikeš - no tak já nevim jak vy páni redaktoři, blogeři nebo co to jste za pisálky, ale někdo by vám měl dát pár facek. Spojit v jednom nadpisu krávy a včely to je fakt dobrý, navíc to zní, jako by mlíko vyráběly včely. Je vidět, že to kocour Mikeš rozumí jak koza petrželi.

Jenom takovej krátkej posměšek nad tím, jak všechno upadá.

Krátká úvaha

** 06:27 Nedávno jsem kdesi četl článek o vyjádření poklony a uznání ženám. Byly tam takový ty typický kecy o tom, jakou přináší hroznou oběť. Jak si kvůli nám mění jméno, jak se kvůli nám stěhujou, jak se kvůli nám vzdávaj koníčků a tak podobně. Pak přišla klasika ve formě těhotenství a že co pro nás musí vydržet za bolest a pak že se staraj o naše potomky, že kvůli tomu skoro ani nespí a další hovadiny.

Nikdo už ale nevidí, že ženy nás nutí do manželství. Nikdo už nevidí, že víc jak polovina žen si dítě doslova vyžebrá. Nikdo už nevidí, že to není jenom o tý ženský. Že ten chlap musí makat jako magor, aby připravil hnízdo. Že chlap se o ženskou stará, podává jí věci, protože ona se s pupkem skoro ani ke stolu neohne, že jí div že ne na rukou nosí, protože ví, že ona to prostě nezvládne, dělá domácí práce. Každej normální chlap dělá domácí práce, ale tak teď jich dělá podstatně víc, než když se dala práce rozdělit, že? Jo a když už jsme u těch povinností, co máme a co nás teprv čekaj, tak bych rád řekl, že na prvním místě je to, že vás ženský vozíme do nemocnice, jsme u porodu i když to stojí randál a pak si vás vezeme domů. Tam se nevyspíme, protože naše společný dílo neustále vříská, protože si roztahuje plíce. Každou chvíli je to naše dílo posraný, protože ho krmíte jenom mlíkem, taky bych se posral pít jenom mlíko Takže se vlastně ve finále vůbec nevyspíme do práce, protože mimino furt vříská, vrní, hejbe se, funí, prská a každá normální matka na to reaguje a jak vyletí z postele nebo sebou cukne, tak vás samozřejmě vzbudí. Takže chodíme do práce nevyspalí a vypadáme spíš jako zombíci a ještě se po nás chtěj výkony. Tohle udělej, tamto udělej, malýho přebal, malýho podej, malýho vykoupej, malýho dej spát a pak se mi věnuj, protože porodem tvýho potomka pitomče vášeň nekončí a ty se mi budeš hezky věnovat a spát si jdi kdy chceš a v práci funguj jak chceš, jsi chlap, něco vydržíš ne?!

No tak tohle byl jenom krátkej výčet jakej na to mam názor a že ne všechno je o ženský a že ne za všechno ji musíme ctít, uznávat a vyzdvihovat, co pro nás všechno neudělala. My na tom máme podobnej díl práce a jak se říká: "každá práce má to svoje". Jo, nerodíme a každej nám furt vpaluje do xichtu, jak by jsme si měli vyzkoušet porodní bolesti a takový ty kecy. Příroda to tak zařídila a rodí prostě ženy, tak držte pysk a bude všechno dobrý. Díky bohu, že nejsem žena.

Jo a děti, když tam nad tím přemýšlím asi ani nechci a nebo jako to mam nastavený teď, normální, velký, mluvící a už se o sebe starající


R.I.P. Stephen Hawking zemřel, bylo mu 76 let

Zase další week end

** 19:48 Tak je tu zas konec dalšího víkendu. Stál za hovno. Byla to zase nuda, v pátek ožíračka, v sobotu jsem byl nějakej na hovno. Žaludek na vodě, nechutenství, nuda. Prostě a jednoduše všechno špatně. Dneska den začal docela hezky, ale pak se to zas nějak zatáhlo nebo co a člověk je pak akorát nasranej. Sice bylo teplo, ale tak furt to ještě není ono, sluníčko už hřeje a má docela sílu, ale spíše čerpám energii, než abych jí investoval do porací, který jsem měl udělat už dávno. No takže klasika chill a nasrat. Zejtra do práce a vůbec se tam netěšim, ale tak musí se tam, aby byly lowáky. Za pár dní vejplata a snad bude líp.