Blog: Pyro Pyroman

Nevim nadpis

** 02:50 Jsou věci. Věci, co bych rád ukázal, řekl, napsal, sdílel a pak jsou věci, co nechci nebo nemůžu prostě a jednoduše odprezentovat ani kdybych věděl, že to nerozpoutá šílený věci. No a pak jsou tu věci, do kterých je vám všem hovno a i kdybych je někdy řekl nebo napsal, tak to je prostě něco, co nedáte. Nepochopíte podstatu nebo prostě nebudete schopný to vůbec pochopit, protože máte nastavený myšlení jinak, než já. Krom toho v neposlední řadě mě osobně váš názor ani nezajímá, protože prostě nechci. Občas mam chvilky, kdy prostě jenom tak něco pustim mezi lidi a chci slyšet jenom ticho.

Někdy si přijdu jako pták na stromě a pohlížim na lidi jako oni na toho ptáka. Sedim si tak a prostě něco říkam a přitom mi nikdo nerozumí, ale třeba dotyčnýho zaujme intonace s jakou to říkam. To je přesně ono o čem mluvim - člověk jde po lese a slyší ptáky zpívat. On cosi říká, ale rozumí mu jen ti další ptáci, co jsou nalazený na stejný vlně. Stejně tak je to mezi lidma. Někdo si stěžuje, někdo se raduje, někdo něco chce nebo potřebuje, ale rozumí mu jen určitá skupina lidí a stejně tak to maj i ptáci nebo já to tak aspoň vnímám.

No a někdy je prostě nejlepší jenom tak někam vyrazit do přírody a na nic se neptat a nic neříkat. Tiše sledovat svoje okolí kolikrát vypoví daleko víc, než když by jsme přišli a násilím z člověka nebo věci páčili, co se děje. Všechno se nějak projevuje a není třeba se na to ptát.

Malej pátek a věci v práci

** 16:47 Tak dneska je tu malej pátek a jsem za to fakt hrozně rád, protože jsem utahanej, jako kotě. Nějak mě to poslední dobou unavuje a zřejmě je to tím, že nesvítí sluníčko a nemam kde brát energii a na co se vlastně těšit. Sice ještě pořád jezdim na kole, ale tak spíše z povinnosti, než že by se mi chtělo. Na druhou stranu mě to ale furt baví a jak jsem řekl, tak budu jezdit do prvního sněhu nebo ledovky na silnici, protože hubu si fakt nabít nepotřebuju.

V práci se teď děje takových věcí, že by jeden ztratil hlavu. Většina čechů končí, protože prostě finanční situace je neúnosná a neustále je na nás kladeno víc a víc práce a peníze navíc nikde. No ale to by nebylo to nejhorší, co se tu děje. Nedávno jak se rozhodla většina lidí skončit, tak to "tatánek" neunesl psychicky a začal do všeho kopat a byl vzteklej. Nejlepší závěr je to, že jsem se dozvěděl, že mu byl uznán pracovní úraz a v knize úrazů je zapsáno, že při sestupu z palety si zvrtnul kotník, takže ta jeho nasranost vybitá kopáním do věcí kolem mu byla zaplacena marodkou za 100%, což je nechutný a navíc ještě pojistnej podvod. Chce se mi blejt. Normální člověk tam nemá zastání a musí si všechno vydupat, ale jak máte správný jméno, tatínka podnikovýho právníka a jste ve firmě od založení, tak jde všechno. Ještě když si vzpomenu na ty kecy typu "jako by ses u mě někdy měl špatně...", tak bych mu dal pěstí, že bych mu roztřískl hlavu na kečup. Ještě teď ve mě vře krev a to si na to jenom vzpomenu. No ale to je jedno, další taková věc je, že k nám nastoupili dva ukrainci a docela dobře dělali, ale dneska jsme se dozvěděli, že jeden je těžkej alkáč a že dělali na ubytovně bordel a rvali se a chlastali. To jsme se dozvěděli ale až po tom, co nám čtvrtej den nedošli do práce. Po tomhle všem byli vyhoštěný zpět domů a sbohem. Dostali jsme za ně náhradu a tak snad to bude brzy umět a bude makat, aby jsme nějak přežili ty zkurvený svátky.

Taky jak jezdim kolem domů a podobně, tak jsem si všiml, že lidi už zas do oken cpou světýlka a dělaj vánoční výzdobu. To bych kurva blil jak jsou ty lidi dementní. V krámech už to jede měsíc a lidi podle toho blbnou taky. Musim říct, že jsem měl svátky rád, ale od doby, co se lidi takhle chovají, tak je nenávidim a jsem rád, když můžu bejt zalezlej doma a neřešit tyhle hovna. Budu je řešit, až na to bude čas a né měsíc a kousek dopředu jenom proto, aby si na mě někdo nahonil peníze.

Sobotní kuchtění a tak

** 23:41 Tak jsem si dneska dopolko uvařil hovězí gulášek a polovička udělala domácí knedlík. No prostě lahůdka jak sviň. Zbytek dne jsem udělal úplný hovno. Jediná aktivita, co jsem vyvinul byla ta, že jsem si zajel do alberta pro flašku tullamorky a zas chlastam. Do toho hraju neustále Eurotruck Simulator 2. Hodiny a hodiny jezdim sem tam s nákladem pro trochu peněz. Vytunil jsem si Volvo FH16 750 Globetrotter XL a řádim.

Víkend na vesnici

** 16:47 Tak jsem si po dlouhej době užil to ticho, žádnej stres a místní pohodičku. Byl jsem s kolegou z práce na chatě v Podbořanském Rohozci, který je od Plzně cca 60 km. Užil jsem si to tam fakt parádně, byli jsme v místní mini hospodě, kam se vešlo všeho všudy asi 50 lidí + procházející výčepní. Nalezli tam nějaký starší, který vytáhli kytary a začli pěkně po našem hrát a zpívat, což už se tak moc nevidí. Popili jsme místní pivo Rohozec 11°, který bylo fakt dobrý a zachutnalo po pár prvních locích. Dali jsme 7 kousků a pak jsme se odebrali domů. V noci mrzlo, vymetený nebe a nádherně osvěcoval vymetenou oblohu úplněk, kterej byl fakt úžasnej, jak byl blízko (nízko). Druhej den byla mlha, že člověk neviděl na špičku nosu a zima jak v prdeli. Teplota celej den nepřelezla 4°C, což nám znemožnilo cosi dělat na zahradě, ale museli jsme bejt doma a přikládat do kamen, aby bylo na spaní aspoň trochu teplo.

Víkend to byl krásnej a fakt jsem si ho užil na plno. Pobavili jsme se o chlapských věcech a tak podobně, jak se to dělá, když je pánská jízda. Probrali jsme i pracovní věci, který si jen tak neřekneš, protože na to nemáš v práci čas a po práci je každej rád, že tam odtud zmizel a nechce o práci ani slyšet.

Těším se na to, až bude jaro a podobně a budem tam moct znovu vyrazit a užít si poněkud lepší počasí, aby se dalo sedět venku a popíjet pivko v pohodě a ne u toho mrznout.

Klasická sobota

** 12:15 Tak tu máme zase víkend a já odpočívám. Dneska je už sice neděle, když to píšu, ale to mi vůbec nevadí. Žral jsem, chlastal a celej den pařil WoT (tanky) a expil všechno co se dalo. Večer chcalo a dneska (neděle) fučí vítr jako kráva. Hlásili něco o orkánu a tak, takže se nedivim, ale je to krajně nepříjemný, když mám kolem baráku samý stromy. Všechno, víc nevim a nepovim

Stresy a dohady

** 22:27 Dneska je asi čas na další poplakání nad děním v práci. Tak dneska to konečně podal poslední z normálních lidí, takže jsme oficiálně o 3 čechy chudší a vánoce na krku. Kunda marodí a ještě dlouho bude, povoláním syn taky cosi simuluje a bude marodit nejspíš do konce roku, vymrdánek vychcanej co prej údajně má něco s ramenem doma vesele hraje hry na kompu a má v prdeli, co se v práci děje. Suma sumárum tam budem 3 češi a 3 ukrainky. 10 lidí prostě chybí a nikoho to nějak moc netrápí. Dneska jsme měli s vedoucím debatu o tom, že by jsme rádi věděli proč nám zmizly peníze a taky jsme nakousli téma, že by nám mohli přidat a lidi by neodcházeli. Blbý dva litry na vejplatě do plusu nás dělí od otročiny. Nikoho to moc netankuje, takže uvidíme, jak se bude tvářit na to, že tam budu jen dle smluvních závazků a navíc ani hovno. Nepomůže mu ani klečení na kolenou a ani sliby bůh ví čeho. Buď se pochlapí a dá na ruku peníze a posléze do vejplaty nebo nasrat. Já nebudu dělat otroka za 16 tisíc jenom proto, že on si neumí sehnat lidi. Jednoduchý. No ale řekl, že se můžeme podívat do papírů, kde si podepisujeme hodiny a tak a že si to můžeme spočítat a taky to udělam, aby věděl, že si nenecham nasrat na hlavu. Ono dostat jeden měsíc 18 tisíc a druhej 14,7 je docela rozdíl. V obou měsících jsem měl tejden dovolený a stejně hodin a položek a tak by mělo bejt jasný, že by ty vejplaty měly bejt identický, ne?! No říkal, že má všechny papíry, tak si nechám vytisknout oba a budem porovnávat. Jak zjistím, že mě sekli o prachy, tak je budu chtít hned doplatit, žádný do vejplaty, protože to se daní a já je znovu danit nechci, nejsem debil. Cash or bullet, understand me?! Sucker!

Volby 2017, práce a tak

** 20:03 Tak jsem si dneska odvolil a mam to konečně za sebou. Volil jsem SPD a dál se k tomu nebudu vyjadřovat a může si o mě každej myslet co chce. Vláda je stejně v prdeli a je mi to jedno, co si tam šašci nahoře zas odhlasujou nebo ne. Přímo se mě to nedotýká a tak nevidim důvod, proč bych se měl nějak extra rozhodovat. Udělaj si koalice a budou se hádat o kravinách a zas se nic nezmění.

V práci je to teď poslední dobou hodně velkej mazec a docela si jako nedokážu představit, jak to uděláme. Jedna kunda marodí už 5 měsíců a všichni víme, že to jenom dělá, takže s ní už moc nikdo nepočítá. Další kolegyně se chystá v půlce listopadu na operaci druhý ruky s karpálama. 3 lidi dali výpověď, kolega z druhý směny se dal na marodku s ramenem a teď i ten tatínkův vejmrd se dal na marodku prej s kolenem a kotníkem. Čůrák spíš neunesl psychicky, že musí dělat za dva a že už je na něj moc vidět a nebude moct dělat kurvárny. Taky se mu tím zbortil plán na to, že by dělal jenom ranní směny, aby údajně mohl hlídat bedny, zmrde, ZmRdE, ZMRDE !!! Jakýho krypla dementního může napadnout v krizi s lidma, že si dupne a bude chodit jenom na ranní směnu??? Kurva ty demente ty jsi stejnej vymrdanec jako tvůj otec!!! Taky se ti moc nelíbilo, když jsi dostal svojí medicínu zpátky co? Řekl jsem ti to jasně, aby ses buzeranta nedržel za čůráka a nedělal s ním kurvárny na lidi, že se ti to jednou kurevsky vrátí. Tak a teď to máš, karma je zdarma, zmrde! Málem jsi vybuchl vzteky, když jsem ti vpaloval na hale před všema do xichtu, že tady máš tu svojí SPRAVEDLNOST!!! Ano, to bylo to vaše heslo, když jsme měli víc zboží na expedici, málo lidí a museli jsme tam bejt x hodin navíc, to jste chodili, smáli se nám do xichtu a hulákali na nás, že to je spravedlnost.. tady jí máš zpátky a pojeb se, kryple! Celej ten zasranej systém, co jste si tam s vedoucím nastavili hned od začátku ty protekční mrdánku, vám oboum spadne na hlavu a mě je to jedno, já se vám jenom směju. Nepočítej s tím, že tam hnu porstem navíc, udělam si svou směnu a jdu do hajzlu domů a mam na háku, jak to tam bude vypadat a co se bude muset ráno expedovat nebo ne.

No ve finále nás v práci zůstane 5 čechů a to je všechno. Prostě 11 lidí mínus včetně ukrainců. Fakt super. Prostě odmakat, co jsem povinnej a domů. Neřešit, protože když se člověk ozve, tak je mu jasně naznačeno, že je jenom blbej skladník a aby si hleděl beden a svý práce, tak od teď ano, jenom svoje práce a pojebte se, konečně se ukáže, jak jste na podniku a v kancelářích neschopný a že vlastně berete za tu hovno práci ještě moc peněz. Za to sezení a prohlížení internetu v pracovní době bych vám dal ne 12 tisíc plat a hromadu naturálií, ale jenom 9,000 Kč a nic víc. Další věci nebudu zmiňovat, protože nevim, kdo to čte a mohl by bejt větší průser, než se teď v tuhle chvíli hodí, ale jednou se s tím vytasím a vybleju všechno!!!


CELÝ TO HLAVNĚ ODSTARTOVALO, KDYŽ NÁS VŠECHNY NA PODNIKU SEKLI O 4000 KORUN NA VÝPLATĚ

Novinky 2

** 00:06 Tak jsem si tu zase na chvilku sednul a mam pár věcí, co bych jako asi chtěl říct. Normálně ty moje kecy lidi nezajímaj, ale tak když jsem se dal na psaní blogu nebo co to vlastně je, tak se tu zas lehce vyřádim s přehledem informací.

No začneme kolem. Kolo je opravený a funguje jak má. Jediný, co jsem shledal zase špatně je prostě přehazovačka. Prostě neustálej problém, kterej nemam jak vyřešit a prostě už mě to sere. Začala se mi jebat, nepřehazuje hezky plynule, ale dělá kundoviny. Mimo to, že dělá tyhle věci, tak jsem si všiml, že mam opět jedno ozubený kolečko okousaný jak hovado. Nevim, co s tím a jak to vyřešit. Lidi mam pro vás jednu radu - nekupujte si kola za nízkou cenu, budete s nima mít jenom starosti a budete do nich cpát akorát peníze. V jednoduchosti je krása, obyčejnej horák za cca 15 tisíc by mohl bejt nějakou dobu v pohodě. Já jsem na to chvátal a tak jsem si pořídil kolo za osmičku a řešim furt nějaký kraviny. Servis to jistí.

Další taková věc se týká práce, ale v tom se moc patlat nebudu, je to na dlouho. Hodně lidí odchází, ale přijít nechce nikdo. Budem těžce v prdeli a už se na to hrozně těšim, jak oddřem všechnu práci.

No a pak je tu samozřejmě počasí. Stálo to poslední dobou za hovno, ale teď je tak nějak jakože dobře, příjemně, sluníčko a pohodka, tak toho ještě na poslední chvíle využiju a budu řádit na kole a projíždět tady tu místní krajinu. S kolegou Lishackem máme na dopolko naplánovanou nějakou tu akci, ale vůbec nevim, jak to dopadne. Lishack chlastá, já chlastam a jestli se vzbudíme v rozumnou hodinu, tak si dáme nějakej ten výjezd a pak o tom samozřejmě hodíme nějakej ten report. Docela se těším, ale víme všichni, jak to chodí, když se na něco moc těšíme - ano, nevyjde to. Jak se s oblibou říká - ráno moudřejší večera.

Otrava žrádlem?

** 00:31 Tak jsem si nejspíš ve čtvrtek nebo v pátek přivodil otravu žrádlem. Nevim to jistě a tudíž se jen dohaduju z čeho by to asi tak mohlo bejt. Ve čtvrtek jsem si jako klasicky během šichty došel na místní pumpu pro bagetu. Všechno v cajku a doma jsem jedl taky normálně. V pátek jsem nešel do práce, protože jsem si potřeboval něco zařídit a tak jsem byl víceméně doma. Nejedl jsem nic až odpoledne oběd (rizoto). Pořád ještě pohodička a večer jsem si dával poslední zbytek od oběda k večeři a klasicky kávičku. Vypil jsem dvě piva a to bylo všechno. Od tý doby saigon jako kráva. Sračka, že to člověk nechce a běhal jsem snad co 5 minut na hajzl. Takhle to všechno běželo do 5 hodin do rána, kdy jsem pak padl únavou na hubu a vyčerpáním spal až do odpoledne. Dneska těžkej masakr, pořád sračka, křeče v břiše, bolest hlavy. No když jsem zrovna obaloval sejra na oběd, tak mě chytla taková křeč do břicha, že jsem myslel, že ze mě vyskočí vetřelec. Fakt kurevskej hnus.

Takže jak to tak vidim, tak se budu dále stravovat jenom suchým rohlíkem s černým čajem a budu se dávat do kupy. Jestli to nepovolí, tak jdu na marodku, protože tohle mě absolutně odstavuje ze stavu práce schopných lidí. Navíc dělam mezi potravinama, takže jsem si plně vědom, že s něčím takovým tam nesmím a jsem povinen to neprodleně oznámit své doktorce. No jo, držitel potravinářskýho průkazu musí bejt zodpovědnej, to se nedá nic dělat.

Držte mi palce, protože tohle je fakt hnus.

Budoucnost?

** 21:33 Na zejtra pro všechny chystám úvahu, která mi už dlouho leží v hlavě. Bude to obsáhlej text a doufám, že vás to bude bavit číst. Týká se to tak trochu každýho z nás a o to víc lidí, který mam v seznamu přátel nebo známých a tak podobně. Pojmu to hodně detailně, aby si z toho každej něco vzal a odnesl. Myslím si, že když už někdo tady ty moje nebo kolegovo Lishackovo úvahy a informace čte, tak ho to bude zajímat. Dneska jsem na to moc vylitej a asi bych neutřídil všechno správně.

Alkohol je metla lidstva a občas je potřeba pořádně uklidit. Tullamore D.E.W.

Události nabraly konečně spád

** 11:22 Tak se věci kolem mě začínají konečně hejbat. Návrat z dovolený do práce byl opět docela složitej a jak jsem již předesílal, tak jsem začal makat na 130% a udělal jsem si za tenhle tejden docela dost přesčasů a vyhověl jsem tak pomyslným požadavkům, které jsem si na sebe stanovil. Chodil jsem domů utahanej, jako štěně, ale vůbec mi to nevadilo a mam z toho dost dobrej pocit.

Konečně se všechny obchody a dopravní společnosti uvolily a dovalili ke mě včera poslední kus nábytku do pokoje. Ve finále tu mam velkou šatní skříň, stůl na počítač a postel s matracema. Včera došel poslední kus a to je křeslo k počítači, který je podle mě luxusní jak svině. Není to žádnej ušák, co se dává do obývacího pokoje k sedací soupravě, ale jedná se o dost dobře polstrovanou kancelářskou židli ve stylu "boss jsem tu já!". Je udělaná ze světlý eko kůže a bude tak ladit k nábytku. Montoval jsem jí asi 10 minut, takže pohodka a pak jsem na ní seděl a připadal jsem si konečně, jako člověk na úrovni.

Další milník, kterej jsem úspěšně překročil je oprava kola. Konečně jsem se odhodlal k tomu, že jsem zašel do servisu a zeptal jsem se na kolik mě celá ta sranda vyjde. Abych pravdu řekl byl jsem plnej obav, aby mě to nestáhlo z kůže ještě před koncem měsíce. No frajerovi jsem vylíčil, co bych asi tak jako chtěl opravit a jakým stylem a on se jen pousmál a říká, že bych se mohl vejít do litru. S touhle krásnou informací jsem mu přislíbil, že se tam do hodiny ukážu a taky jsem tak učinil. Dotáhl jsem mu tam ten svůj závodní speciál a když na to znalecky koukl a vyjmenoval jsem mu, že budeme komplet měnit nábu na zadním kole včetně středový osy a kolečka na přehazovačce, kterýma prochází řetěz, tak to na rychlo spočítal a odcházel jsem s papírem v ruce a předběžnou částkou 1200 Kč k zaplacení za komplet součástky a práci odvedenou, což se mi jeví jako hodně fér, když zvážim, že jsem počítal s opravou za 2000+. Pokud to dodrží a bude to fakt dobře udělaný, tak mu tam necham krásný dýško, aby věděl, že dokážu ocenit práci profesionála ve svým oboru. Jeho přístup byl velmi vstřícnej a bez přerušování vyslechl všechno, co mam na srdci a co vlastně potřebuju. Mimo jiné jsme si hezky pokecali na téma demence výrobců a jak je nesmyslné dávat na horská kola, která jsou vystavená otřesům, rychloupínací šrouby, kde je středová osa jako trubička. Zajímal se o mojí váhu a další informace, který potřeboval vědět k tomu, aby správně nastavil a seřídil všechno, co je potřeba. Měl jsem z téhle komunikace vážně moc dobrej pocit. Ve středu by mělo bejt hotovo, tak pak budu referovat.

Zejtra se bude komplet stavět nábytek, takže budu mít nabitej program a nebudu vysedávat u kompa. Už se těším, až ulehnu do nový postele a na píču se vyspím, protože na to nebudu zvyklej.

THE END

Proč nenávidim aktivisty

** 19:07 Včera jsem si dovolil okomentovat jeden starší příspěvek v jedné skupině na FuckBooku, kde jsem uvedl, že sem tam, když jdu do lesa, tak si sebou vezmu pytel na odpadky a prostě to po cestě vysbírám a mam z toho dobrej pocit, že jsem něco udělal pro přírodu. Na to se nalepil nějakej zasranej aktivista Bohuslav Vtípil a začal spamovat odkazama na nějakou aplikaci do mobilu, která má usnadňovat práskání skládek a bordelu v lese a okolí. Napsal jsem mu na to, že to dělám nezjištně a nestojím o žádnou publicitu a radši než nahlášení půjdu a uklidím to. Strhla se debata o tom, že to, co mi podsouvá je dobrý a takový ty náborový sektářský kecy. Humus dopíče! Tohle je přesně ten odpad, co by měl bejt odklizen! Nechci a nebudu členem žádný sekty. Když budu chtít uklízet, tak si vezmu bodák, pytel, rukavice a půjdu.. nemusí o tom přece vědět celej internet ne?! Nedělam to, abych se někomu zalíbil nebo se zviditelnil, ale protože mě prostě ten bordel v lese sere a nechci se na to dívat, když jsem na relaxační procházce. Lidi proberte se!

Jméno a příjmení

** 00:11 Je tu jedna z dalších úvah. Mám jméno a příjmení. Ano, je to tak. Jménem mě oslovuje rodina, přátelé, kolegové a lidé, co se mnou chtějí komunikovat na přátelské úrovni. Ten, kdo se mnou nechce mluvit přátelsky nebo mě chce nějak uchopit používá příjmení. Dobře rozmyslete, jak mě budete oslovovat!

Dovolená

** 23:35 Tak jsem se dneska vrátil ze super dovolený a už jenom relaxuju a postupně se připravuju na pracovní režim. Byl jsem na dovolený v Lanšperku s celou rodinou, kde jsme měli pronajatej barák na tejden. Počasí se moc nevydařilo, ale za to jsme tam byli v sestavě, která nezkazí žádnou legraci. Hráli jsme kulečník, karty, šipky, pinčes a ještě jsme to ve chvílích volna a nudy prokládali bedmintonem. Když se zrovna nic nehrálo, tak se zas grilovalo všechno možný a chlastalo se jako by měl skončit svět. Já osobně jsem popravil nějakých 9 flašek whisky a hromadu piv, který jsme si dovezli v sudu. První sud byl poctivej 100pivák, kterej vydržel sotva 3 dny. Další sud byl 60 pivek, kterej padl za dva dny. Fuj, dlouho nechci vidět žádnej chlast a budu rád za vodu z vodovodu a suchej kousek chleba.

V průběhu dovolený jsme měli naplánováno, že se půjdem podívat na houby. Vole tam nebylo vůbec kurva nic, jedna usmrkaná igelitka za celej den. Udělala se bramboračka, aby se neřeklo a i ten drobet nepřišel na zmar, musim říct, že byla výborná. Byl jsem se podívat na hrad Lanšperk, kde zbyla jenom jedna delší strana zdi a taková ta hranatá věž, ale jako ten výhled ze stěny bych vám přál vidět, bylo to něco úžasnýho. Pohled do údolí a široko daleko, kam jen člověk dohlídne. Pak jsem šel k jakýsi kapli, která nebyla nic světobornýho, ale ošklivá taky nebyla. Pokračoval jsem po cyklostezce a pak normálně na lesní cestu a do lesa. Našlapal jsem něco kolem 10 km a jako fakt jsem se totálně zrelaxoval.

V pondělí jsem si říkal, že se to nějak táhne a čekal jsem, že tahle dovolená bude fakt dlouhá, ale ve středu se to klasicky zlomilo a pak už to utíkalo jako splašený. Ono se taky není čemu divit, když člověk furt chodí spát ve 3 ráno a budí se v poledne.

No ale bylo to hezký a už se těším na příští rok a doufám, že se sejdem ve stejný sestavě lidí, protože co tam padalo za hlášky a co se dělalo za srandy, tak mě bolí břicho ještě teď. Škoda, že hezký věci končí tak rychle.

TAK KONEČNĚ

** 16:25 Tak jsem se právě před chvílí dozvěděl úžasnou informaci. Buzerant z protisměny včera podal výpověď s dvouměsíční výpovědní lhůtou. Ne, že by mi vadili buzeranti, ale on se tak i choval. Prostě přišel a tím buzy hlasem a za stálého mávání rukama prošel do šatny. No a to není jediný, co dělal. Neustále vykřikoval, štěkal a hulákal nějaký píčoviny a k tomu všemu se choval jak kunda a pravidelně chodil práskat na všechny do kanclu. No tak se tohohle dementa konečně zbavíme a bude na place klid a mír. Hurá hurá hurá! Na počest jeho rozhodnutí připíjím panákem čisté irské whisky Bushmills