Blíží se další bouře!!!

** 17:33 Tak jsem se právě dozvěděl, že prej se k nám blíží další bouře. Tentokráte k nám má dorazit v neděli a její jméno je Victorie (podle britů Dennis). Prej má bejt ještě horší, než Sabina, která se přes nás přehnala minulej víkend.

Podle webu Windy to na radaru vypadá docela děsivě a potáhne se to nejspíše zas celej tejden, co jsem tak koukal na vývoj a cestu bouře.

Nejhorší je to, že lidi ještě nestačili pomálu ani posklízet, co napáchala Sabina a další ženská je jí v patách a bude páchat další škody. Docela je mi těch lidí líto, ale nejen francouzů, britů, irů, němců, ale potažmo i nás, protože když se to bude opakovat, tak nás to zase smete.

Nechápu, co se to s tím počasím děje a proč se to děje, ale začíná mi to docela vadit. No doufám, že to dobře dopadne a nějak to zase přežijeme.


Bouře Victorie dorazí o víkendu! - sice moc nemusim TV HOVNA, ale tak každý zprávy jsou nějaký a když se to má týkat další bouře, tak si z toho vyzobu info pro mě důležitý a podle toho se zařídim.

Někde jsem ještě viděl článek o tom, že teroristi z islámského státu prej mají málo postelí a míst ve vězení. Bohužel se mi nepovedlo ho znovu najít, ale to nic nemění na tom, že pro tyhle zkurvence mam jeden návrh, když se jim to nelíbí. Chceš ve světě páchat teror? Tak ti ho dopřeju stejnou měrou. Vybagrovat velkou jámu, postavit na kraj a postřílet tyhle sráče. Následně zahrnout a uválcovat, to je to, co bych vám dal, když máte tendence se roztahovat a stěžovat si v roli teroristů.