Chytré hodinky, sporttestery, fitness náramky, atd.

** 22:26 Poslední dobou se kolem mě zase začíná množit takový to počítání kroků a podobně. Neříkam jako, že to není dobrá věc, ale na sporty a ne, aby si člověk hlídal každej zasranej krok, co udělá. Ještě se tím všichni chlubí, jako by ušli maraton nebo podobnej masakroidní úsek. Všichni chodíme, všichni jezdíme na kole, všichni plaveme nebo co ještě to všechno umí měřit, ale jako nemyslim si, že by toho bylo tolik, aby to stálo za měření a už vůbec ne se s tím chlubit.

Jak jsem napsal, tak pro výkonnostní sportovce nebo pro lidi, co to myslí s tím sportování vážně je to super pomůcka, jak si pohlídat třeba spálení kalorií a třeba tepovou frekvenci. Tam to fakt má smysl. No ale taky si nějakej takovej člověk nepořídí sračku za pár stovek nebo něco přes tisíc korun, ale bude se koukat po něčem hodně přesným s velkou výdrží baterky a tak se bude hejbat někde kolem 3500+.

Já jsem konkrétně hodně na kole a proto jsem si říkal, že bych si pořídil nějaký ty chytrý hodinky, co by mi přímo zaznamenávaly trasu, vzdálenost, převýšení, spálený kalorie, tepovku a tak podobně. Nejlíp mi z toho vyšly Garmin Fenix 5, ale ta cena mě docela odrazuje, protože se to neustále pohybuje někde kolem 8300 Kč.

No uvidíme, zatím na ně nemam a nechci tolik investovat, ale mam to v takovým tom seznamu přání do budoucna.


No a to je pro dnešek zas všechno, chystam další výblitek, ale nějak už nejsem schopnej dneska psát, moc piva nebo co