Demence nepolevuje!

** 22:42 Ano, demence nepolevuje a asi nikdy nepoleví úplně, protože to, co se mi děje v posledních dnech hraničí s normálností.

Včera si tak poklidně jedu na kole z práce a kousek od baráku, kde normálně jezdim fakt svižně jsem málem sestřelil malou holčičku. Pozor, chyba nebyla na mojí straně. Jezdim jak hovado a riskuju, ale vždy pouze svoje zdraví a velmi dbám na to, abych nikomu nezpůsobil zranění a když už není zbytí, tak jen sobě. No ale aby jsme se dostali k tomu, co se stalo. Jedu po silnici, která navazuje na parkoviště a volně přechází v cyklo-pěší stezku a v dálce vidim vpravo na chodníku matku a vlevo u plotu vidím malou holčičku, jak čumí kamsi do zahrady nebo co to tam je. Instinktivně přibržďuju a sunu se co nejvíc k pravý straně vozovky, abych měl prostor pro případný manévrování. Už jak se blížim, tak vidim a slyším, jak matka volá na svojí dceru, která je od ní celý 3 metry, při čemž se holčička automaticky otáčí a bez rozhlídnutí běží za hlasem matky, která ještě všechno vylepšila protipříkazem STŮJ. Jasně, že nezastavila! Hrklo ve mě a s brzdama strhávam kolo vlevo, odkud holčička běží za matkou a když jsem úspěšně neohrozil ani sebe ani dítě, tak jsem radši dupl do pedálu a s kroucením hlavy pokračoval dál v cestě a zahulákal jsem si až za rohem.

Nechápu to, ale začínám v tom mít vcelku jasno. Matky napříč generacema a místem pobytu po porodu prostě zdebilní a maj v palici totálně vymrdáno! Jediná inteligentní buňka, co měli do tý doby v těle byla opravdu spermie a pokud to jejich ratolest přežije, tak možná to byla ta druhá! Kurva do píči, když nemám dítě po ruce a nebo ho dokonce za tu ruku nedržím, tak na něj dohlížím a nenechám ho volně pohybovat po vozovce!!! Kurva je to silnice a i když je to v zástavbě, tak tam jezdí auta, motorky, cyklisti a další hejblátka, co vám debilním matkám rozjebou to vaše ňuňátko na sračku během vteřiny!!! Když je dítě zabraný NIKDY NA NĚJ NEVOLEJTE !!! Nevolá se na děti, protože automaticky běží za hlasem a stejně tak se vy tupý krávy nevolá na psa, když vběhne do silnice!!! Naučte se to doprdele už konečně!!!

No a celý tohle drama dneska vyšperkoval KOKOT PROFESIONÁL v popelářským voze, kterej stál těsně za zatáčkou celej v protisměru. Píčo jak já byl nasranej! Dostal takových jmen a vynadal jsem mu do zkundyxichtů a podobných nadpřirozených přirození. Když jsem si dal mezi nadávkama přestávku na nadechnutí, tak na mě uhodil otázkou: "a co mám dělat, když tu vyvážim popelnice?". To už jsem vážně vybouchl a ukázal jsem mu na záliv jako kráva a se slovy, že je to zkurvenej debilní céčkař s profesákem a stojí jak zmrd v protisměru, že by se měl probrat a vrátit papíry, že je nebezpečnej všem kolem. Blábolil cosi o tom, že jsem nějakej chytrej, tak jsem ho poslal do píči s radou do života, aby se naučil předpisy a jel jsem dál do práce, protože bych jinak dojel pozdě a to se mi nechtělo.

Takže i tak může vypadat dva dny po sobě jdoucí drama. Cyklisti to maj prostě s lidma kolem těžký. Škoda, že nemam kameru, hned by byl na tubě i s tou píčou.


Dáte letos přednost vlastním paprikám? - Jako každej rok jsem nasadil semena paprik a těším se, co mi z nich vyleze. Jediný, co mě sere je to, jak tenhle článek pojednává o výsevu a další informace jsou taky matoucí či zavádějící. Nejlepší je prostě vzít Jiffy tablety a vysévat do nich po jednom kuse a pak dávat do kelímků od piva a až je prorostlej pořádným kořenovým systémem, tak do finálního květináče nebo do země a dál pokračovat normálně. Není na tom nic složitýho. Navíc autor článku je vypatlanec, když si dovolí tvrdit, že doba klíčení je ovlivněná pouze teplotou okolí. Doba klíčení má mnoho proměnných a jednou z nich je třeba i druh papriky (annuum, pubescens, chinense, ...) každej totiž klíčí jinak dlouho a dalším faktorem je třeba i stáří a způsob uskladnění semen.