Den v týdnu druhej

** 14:15 Dneska ráno jsem si vstal jak pán vyspinkanej do růžova. Pohodka, klasika cígo do koutku a relax, než je čas se oblíct a mazat do práce. Dokouřeno a jdu si udělat pití, najednou čumim a na teploměru -7°C. Promnul jsem si oči, jestli dobře vidim a ono se nic nezměnilo, tak jsem se šel oblíct a přihodil jsem na sebe i čepici a palestinu na hubu. Sotva jsem vyjel, tak jsem se proklínal, že jsem vůbec vylejzal z postele, protože taková kosa je na kole ještě jednou taková a fakt mi nebylo vůbec do zpěvu.

Dojel jsem do práce a dávam si venku cígo, když v tom se objeví vedoucí a hlásí mi, že jeden kolega, co se s ním nebavim za to, jakej je zmrd, tak že psal v půl desátý večer, že jde ráno k doktoru, že je marod. Zajímavý, že je někdo jeden den naprosto v pohodě, nepopotahuje, nekašle ani nic a najednou je smrtelně nemocnej, že nemůže dojít do práce. Zmrdečkovi se jenom nechce tahat, protože se tam s ním nikdo nebaví a tak se tam nudí a podporuje to jeho nechucus pracus, kterej u něj poslední dobou přerůstá v něco, co odsuzuje i ten největší lempl a netáhlo u nás.

Mě je to jedno, protože i když jsme na jedný směně, tak na mojí práci to nemá žádnej dopad. Já si dělam svoje a jeho si nevšímam a vzhledem k tomu, že mam k ruce dobrýho kolegu, kterej tahá jak buldozer, tak jsme došli k tomu, že jak toho zmrda, co si furt něco vymejšlí, tak i toho druhýho lempla, kterej dneska jen tak mimochodem byl u doktora, nepotřebujeme a vystačíme si společně naprosto v pohodě. Udělali jsme, co jsme museli a ještě nám v klidu zbylo dost času na to, aby jsme si dali kávu a zakouřili si. Jo to je tak, když se lidi uměj domluvit a zorganizovat si práci včetně proložení zábavou.

Pohoda se proměnila s desátou hodinou zase v práci a tak jsme šli makat a neřešili jsme žádný sračky. Mam z dneška dobrej pocit a jsem dokonce schopnej a ochotnej říct, že mě to bavilo víc, než jindy s těma dvouma dementama na šichtě. Cesta domů byla zase ledová jak svině a přijel jsem lehce ztuhlej. Udělal jsem si višňovej čaj a teď už se budu jen válet u ETS 2 a čekat na večer, než bude čas jít spát.