Dilema, nehoda, ...

** 13:31 Nedávno jsem se nechal inspirovat jedním youtuberem, jak si úhledně omotat kabel od tacháče a tak jsem to udělal. No ale co je snad logický a mě to moc nedocvaklo je to, že při vnoření šavlí do noh vidle se kabel stane volným a prostě mi škrtá o kolo. Vole jako na cos myslel?!

No prostě tohle jsem nevychytal a tak se snažím nějak inteligentně vyřešit tenhle problém. Jak jinak to vyřešit, než si nechat poradit od člověka, od kterýho jsem to okoukal. Napsal jsem mu a čekám na jeho radu nebo výsměch. To se ještě uvidí, co se dostaví.

No a pak je tu další moje nehoda, pád, zřícení a odřenina. Prostě jsem si vyjel večer na kole s tím, že se vyřádim, než půjdu spát. Vyjel jsem a pohodičkově jsem našlapal 24 km s pocitem, že to už by mohlo stačit a jel jsem domů. Vracel jsem se a poslední etapa, která čítá průjezd kolem kurtů a vyšlápnutí kopečku se nějak zvrtla. Projel jsem kolem kurtů a najednou jak kdyby do mě někdo strčil jsem škrtnul kolem o obrubník a nemohl jsem se nijak odlepit a vybalancovat to taky nešlo. Ano, šlehnul jsem sebou na zem, jako by někdo shodil pytel brambor z ramene. No co už. Začal jsem se smát sám sobě, jakej jsem debil a že ve svých 32 letech a skoro 6 tisících kilometrech stále ještě neumim jezdit tak, abych nevzal kdejakej obrubák a nešlehnul sebou.

To ještě jak jsem jel normálně, jsem si všiml chlápka, co byl přede mnou asi 200 metrů. No a tenhle chlápek viděl, jak jsem sebou jebnul na zem a přiběhl se zeptat, jestli jsem v pořádku. Sebral jsem se ze země a furt s úsměvem na tváři odpovídám, že jsem v poho, že mam jenom lehce škráblý koleno a ťuknul jsem si loket. Dneska už ani nevim, že jsem spadl. Nic mě nebolí a na koleni to není skoro vidět. Nic jsem si neroztrhl a ani kolo jsem nepoškodil podle prvního ohledání, takže není co řešit.

Jen si snad zaplatit cyklistickou školu, jestli to existuje.


To je asi zase vše a večer se podíváme na problematiku cyklostezek