Dovolená s COVID 19

** 17:01 Tak jsem zas viděl kousek zpráv na TV HOVNA a jsem zas nasranej. Lidi jsou fakt hloupý stádo dementů!!!

Nakousli zase téma dovolený a plácali tam cosi o tom, že by na konci léta už lidi mohli vycestovat do ciziny! To kurva nikdo nechápe, že oni to nemají tak zvládnutý jako my a že tím ohrožujou všechny kolem?! Prostě mam zaplacenou dovolenou a tak pojedu do ciziny. Nezajímá mě, že se můžu nakazit a přitáhnout to zpátky do země, kde už je to skoro pryč. Bezohlednost lidí je fakt k poblití; je jedno, že nakazim členy rodiny, je jedno, že nakazim lidi kolem, je jedno, že bude druhá vlna a zas pochcípají desítky až stovky lidí. Tak přesně za tohle bych pro ně měl spešl balíček za odměnu!

Obsahoval by zbavení občanství a znemožnění se do země vrátit a to po dobu 10 let! Pokud by se do země vrátil ilegálně, tak hned 10 let basa a milion pokuty. Není kurva možný, aby se lidi chovali takhle bezohledně a ohrožovali veřejné zdraví jen proto, že maj zaplacenou posranou dovolenou! Tak holt budete jeden rok doma a hotovo. Nikoho to nezabije.

Celej tenhle prezentovanej názor se odvíjí od umožněné repatriace. Měli nařízenou karanténu 14 dní a oni se už druhej den volně pohybovali na veřejnosti bez roušek (pár dní před nařízením nosit ji na veřejnosti) a nebo jezdili po známých na návštěvy na kávičku a ti nejlepší z nich jeli rovnou na chatu s tím, že 14 denní karanténu využijou ke zvelebení zahrádky!!!

Takhle krásně dodržují karanténu, nařízení vlády a TAKHLE KRÁSNĚ SI VÁŽÍ MOŽNOSTI SE VRÁTIT DO SVÉ RODNÉ ZEMĚ!!!

O tom, že je čech vynalézavej a že 30% lidí využila volnosti pro pendlery a podvodně se za ně vydávali, aby na dovolenou mohli se ani radši bavit nebudu, protože to je fakt k posrání. Tohle kurva není novej komunizmus, tohle nebude navždycky, tohle je opatření vlády díky kterýmu jsme to tu relativně rychle zastavili a můžeme pomalu zvolňovat zákazy a otvírat krámy a služby lidem.

Už chápu, proč chtějí postupný otevírání, postupný uvolňování, postupný rušení zákazů. Právě proto, že čecháčci jsou debilní a vše, co není zakázáno je logicky dovoleno a pokud ne, tak si k tomu najdu kličku; viz. třeba zrušení školní docházky, aby se žáci nesrocovali v chumlech a oni toho využili ve svůj prospěch a všichni se najebali do obchodních domů a hromadně obsadili mekáč a podobný fastfoody, o parcích venku ani nemluvě. Prostě čecháček nechápe, že to s ním občas taky někdo myslí dobře. On si stále myslí, že mu chtějí všichni jen uškodit a něco zakázat něco upřít a tak podobně. Ano může za to komunizmus, kterej tu byl zakotvenej dlouho.

Jednou z dalších věcí, co mě s tím napadá jsou oslavy osvobození a další věci. Když už to jednou proběhlo a pak jsme se komunistů zbavili, tak co kurva ty svině ještě furt dělaj v naší zemi a ještě k tomu ve vládě?! KSČM okamžitě zrušit, protože já ve svý zemi nechci někoho, kdo podporuje režim diktátu a hnusáren, co dokázal komunizmus vyplodit!!!


Lidi kurva používejte tu palici a nemějte jí jenom jako dekl na krk, aby vám do něj nenachcalo! Nasráno v nich už máte!!!