Logistika, informování a další sračky

** 23:52 Dneska jsem si měl vyzvednout objednanou patku a tak jsem frajerovi na prodejnu pro jistotu volal, abych tam nejel zbytečně a dobře jsem udělal. Bylo mi sděleno, že jí tam ještě nemaj a že maj nějakej problém s dopravou. Prej si mam přijít zejtra.

Ponaučení pro příště, objednej si to VOLE!!! Druhej den bych to měl doma a mohl bych už na svej mašině makat a dávat jí do kupy. Jsem nasranej víc a víc, nasráním vidim rudě.

Kupodivu jsem se choval slušně a neposlal jsem ho hned po telefonu do prdele, ale zejtra, až jí půjdu vyzvednout a nebude tam, tak mu řeknu, ať si jí zarámuje a pověsí do dílny, že už o ní nemam zájem.

Nechápu, jak může mít takovej velkej prodejce problémy s logistikou! Navíc jsem si musel volat sám, protože bych se jinak nedozvěděl, že jí nemaj a jel tam zbytečně. Je doprdele takovej problém zvednout telefon, omluvit se a říct, že to ještě nemaj?!

Další takovej vomrd je s dopravcem GLS (General Logistics Systems)! Nechával jsem si přes ně doručovat tohle teď nemocný kolo a bylo mi napsáno v SMS, že z kapacitních důvodů mi nebude zásilka doručena ten den, ale až následující pracovní. Dobře, chápu, že ta krabice je velká a nemusela se vejít. Brácha přes kámoše vykomunikoval, jestli je na depu a jeli jsme pro něj. Když jsme tam dojeli, tak na dvoře stály 3 dodávky a ve skladu se lidi nudou kopali do prdele. Tak moc mi to nemohli doručit, fakt super.

No a nedávno jsem si objednával rukavice Mechanix. Jedny už jsem měl a sloužily rok a kousek, tak jsem si je objednal znovu, proč taky ne. To jsem ale debil zapomněl na to, co už mi jednou GLS provedli a vybral jsem si je pro doručení rukavic znovu. Když mi však přišla jejich obvyklá výmluvná SMS, že z kapacitních důvodů mi nebude ten den zásilka doručena, tak se mi to rychle vybavilo! Co to kurva doprdele je za sračku?! Obálka s jedním párem rukavic, kterou hodíš vedle sebe na sedačku zabírá nějakou kapacitu nebo nákladní prostor?!

Docela by mě zajímalo, co všechno se za pojem KAPACITNÍ DŮVODY u týhle firmy dá schovat. Mam na jazyku hned několik slov - LENOST, NEOCHOTA, NEZÁJEM a to jsem ještě mírnej, slušnej a tolerantní..

Počkal jsem si a rukavice si nechal doručit, protože jsem je hned nepotřeboval, ale od GLS si už nenechám nikdy nic doručovat a pokud obchod nebude mít v nabídce jinýho dopravce, tak radši vyberu i jinej obchod.


Nerozčiluj se, praskne ti cévka a budeš tahat nohu!!!