Nasranost maximálního kalibru

** 18:18 Tak dneska se fakt dařilo jako svině. Najížděl jeden dodavatel za druhým, což by bylo za normálních okolností super a neměl bych ani půl slova námitek, ale když se vám do toho připlete maďarská opice, co si myslí, že ví všechno nejlíp a začne vám manipulovat s paletama a prostorem jak se mu hodí do krámu, tak to je na přesdržku. No chvíli jsem sledoval, co dělá a pak jsem to už psychicky nevydržel a totálně jsem ty palety přetahal tak, aby to mělo nějakej skladovací a odběrovej systém. Čuměl jak debil a pak když jsem měl namixovanou paletu, co se musela prostě rozdělit na naše krámy a krámy vedle klukům, tak se mi do toho začal jebat s tím, že je to všechno vedle klukům a to jsem fakt nevydržel a hrozně jsem ho vypíčoval, že když kurva nevidí a neví, co se chystam dělat, tak ať si hledí štosů, co jsem z palety sundal a nesere se mi do toho. Vyvrcholilo to tím, že jsem ho odstrčil na stranu a od plic jsem mu řekl, že jestli ho to nebaví dělat pořádně, tak ať se sebere a vrátí se do tý prdele odkud přitáhnul.

Do toho přišel vedoucí a část toho seřvání vyslechl a hned se ptal, co se děje. V rychlosti jsem mu řekl o co jde a řekl jsem, že si jdu zapálit nebo tu opici zatluču do palety a provleču skrz oka v kleci. Fakt jsem byl dost vytočenej, protože mam rád ve věcech nějakej smysl a pořádek. Vrátil jsem se z cigára a pohodka a pak ten zmrd vypatlanej něco mlel, tak jsem mu řekl, že dokud nebude na mě mluvit česky, tak ať na mě nemluví radši vůbec, že nehodlam luštit, co mi říká. Huhňá jak postiženec s rýmou a to mě fakt sere. To i ty ukrainci mluví srozumitelnějš, než tenhle kokot.

Mimo jiné je to takovej dobytek, že když se jde po šichtě převlíct do šatny, tak se tam musí půl dne větrat, protože jinak je tam vstup možnej jenom v atombordelu s plynovou maskou. Jeho stařeckej nakyslej potní smrad v kombinaci s jeho smradem z nohou je horší, jak bojovej plyn, na to by snad měl mít zbroják nebo nevim. Smrdí celej jako dobytek. Neumí si vyprat hadry a o vykoupání se nedá ani uvažovat. Asi se zmrd bojí vody nebo neví jak se používá. Ten kokot se umeje jenom když prší a to ještě omylem. Savo by zasmrádlo a podobalo by se to smradu z kanálu před deštěm. No prostě takovýho kolegu nechceš a ještě tě prudí svýma debilníma výmyslama. Zajímalo by mě, jestli má vůbec nějakou průpravu skladovacím systémem a podobně, protože tohle je jenom tažnej osel podle toho, jak se chová.

Jelikož kolega omarodil čistě náhodou zrovna v tu nejdebilnější dobu a další kolega dneska skončil úplně, tak zejtra budu dělat jenom papíry a nebudu stíhat rozhazovat bedny, takže si tam kokot smradlavej může rozjet ty jeho systémy a (ne)logický procesy a opičí "myšlenkový" pochody. Ještě, že bude pátek a já už budu jenom tak přemejšlet, jak si večer vyleju palici nějakou dobrou whisky. No a jelikož vim, co mě čeká další tejden v práci na odpolední, tak si kurva pište, že se vydunim do mrtva, abych vypnul mozek do nuly a hodně efektivně se zrestartoval.