Nervově labilní kolega a další

** 19:51 Tak jsem si včera dovolil jít z práce dřív a jeden z kolegů aniž by se ho to týkalo, protože je na proti směně, se zase silácky projevil a prej kopal do šatní skříňky. Nechápu, co to má za smysl a jak moc musí bejt člověk dementní, aby se takhle projevoval, ale děje se to. Ničeho tím logicky nedosáhl nebo vlastně jo - ztrapnil se a ukázal se znovu jako slaboduchej jedinec s nervama v prdeli. Nevim, jestli jsem takovej salámista nebo už jsem tak otupělej vším tím děním ve všech těch pracích, ale tyhle věci mě nijak netankujou a je mi to šumák. Nic si z toho nedělam a jedu si svoje.

Jinak včera jsem si vyzvedl kolo ze servisu a byl jsem docela spokojenej. To ovšem do doby, než se mi na zadním kole opět udělala vůle VOLE!!! Kurva nevim, co jsem komu udělal, ale tyhle věci už mě docela jebou. Vyplázl jsem 2500 a furt není dořešeno. Jako neříkam, že si to nedokážu vyřešit sám, ale nechci se v tom hned vrtat, což je snad pochopitelný. Jinak jako dostal jsem svýho oře brutálně vypucovanýho a skoro jsem ho nepoznal. Leštěnka je asi v ceně. No takže ještě, než si otevřu svoje obligátní večerní pivko, tak budu muset zasednout a dotáhnout si matku dosedající na ložiska s kontra matkou. Furt mam problém si zapamatovat, jestli je ta matka kónická nebo kónusová.

No a zejtra je pátek a já vůbec nevim, co budu o víkendu dělat. Někdo hlásil cosi o tom, že má bejt mínus devět, tak asi budu zalezlej doma a budu kempit na kompu.