Nesnáším pondělky

** Update 19:52 Džastyn Bradka v pořadu TypSčár na TV Prýmě Nemily. Přepínám. Proč jsou z něj "všichni" vyndaný jak taška z kapsy? Vždyť ani toho bíbra nenosí, tak co je to sakra za haluz? Jsem metalák, rocker, technař a sladim si tak maximálně kafe - né hudbu (on vlastně nedělá hudbu - spíš kulervoucí šajze).

2016-11-14_bieber-byl-nalezen-zivy.jpg

** Update 18:58 Je tu největší úplněk za 68 let. - Nó, tak to jsem na něj teda zVĚDAvej. Právě vědecká veřejnost bude nejspíš zažívat orgazmus. Jen doufám, že zase nebudou všude možně psát ty kraviny jako v srpnu. Na Primě tomu ale teď nasadili korunu když řekli, že při tomto úplňku vycházejí ven vlkodlaci. Oni tam snad už hulej podlahu. Nebo levanduli. ...z podlahy.

** Update 18:14 Dnes v Topgearu (repríza) bylo auto s 16ti válci a čtyřmi turby. Bohužel nevím co to bylo, nechytnul jsem to včas. (Že by to byl starý dobrý Bugatti EB 16.4 Veyron?) Ale stejně si říkám: "kam to půjde dál?" Teď následuje relax u Simpsonů, na to se těším, i když jsem to už všechno viděl. To je totiž jeden z mála seriálů, u kterých vydržím celé hodiny. Možná to pak přepnu na zprávy. To prostřeno dneska fakt nedávám, ten týpek tam má hroznej chlív a přihlásil se do televize - to nepochopím.

Jsou věci mezi nebem a zemí, milý Horácio, které není člověku souzeno poznat. ~ Hamlet

** 16:01 Ty pondělky mě zabíjí, nejraději bych je zakázal. V práci ale naštěstí pohoda, opravil jsem čištění backupu, kolega vytunil munin a teď se půjdu šťourat v monitoringu. Ještě by to chtělo poladit FTP, zjistil jsem drobnou nestabilitu. Jinak nikam neletím, tady je to super (hláška z filmu Samotáři).

2016-11-14_coffee-404.png