Pátek je pondělí

** 14:47 Prostě a jednoduše první den v práci se projevil v pohodě a dokonce mezi nás dorazil pan nemocnej papánek s neprávem zapsaným pracovním úrazem a tudíž pojistným podvodem. Nebavil se, čuměl do země a byl jak zaseknutej. Zmrd ty píčo jenom jsem ho viděl a už se mi otevíral kobercák (nůž na karton) v kapse. Když jsme tak kolem sebe běhali jak myši v bludišti, tak jsem si samozřejmě neodpustil pár poznámek k danýmu incidentu a hrozně mě to bavilo. Na takový zmrdy se musí prostě jenom takhle. Dokonce si blbeček naivně myslel, že se snad může bránit a ozval se. To byla přesně ta voda na lopatky mlýna - čůráka jsem setřel hodně hlasitě před všema lidma tak, aby to všichni slyšeli, že je to zmrd, co tady kopal celej den nasranej do věcí a pak najednou nepřišel a tejden na to si nechal dopsat do knihy úrazů úraz, kde stálo, že při sestupu z palety si zvrtnul kotník.. a že to všichni viděli, jak do všeho kope a že je to jenom zkurvenej lhář a podvodník *) a že ať se na to vysere, protože by to zas nemusel psychicky ustát a zas by mohl jít marodit jako když se dozvěděl, že konečně bude muset makat a že na něj bude hodně vidět, když lidi končí.

*) náhodou ho vidělo několik kolegů z práce, jak si pochoduje v pohodě městem a když je uviděl, tak najednou zas pajdal a dělal jak moc ho to bolí

Prostě jsem mu to bez okolků vpálil do xichtu a jediný, co chybělo byl potlesk publika stojícího, nic nedělajícího a jen souhlasně přikyvujícího.

Tak tady to máš a poser se tatánku, papánku a mamánku v jednom. Mam tě v píči stejně tak toho rádoby vedoucího, co ti na tenhle podvod kejvnul a podepsal se pod něj - idiot.

Až se v tom jednou bude někdo šťourat a přijde vám dvoum na tuhle kurvárnu, tak se poserete oba.