Pátkosobota

** 11:35 Včera vstávačka do práce, což je na pátek normál. Kouknu z okna a tam lehkej deštík, tak jsem říkal to je dobrý, to dám. Omyl vole. Vyjel jsem a sotva 200 metrů od baráku jsem dostal takovej nářez od krup, že jsem nevěřil vlastním očím. Když tahle pětiminutová smršť přestala a vzpamatoval jsem se z tohohle útoku na mou osobu, tak se to opakovalo a dostal jsem další nářez od krup. Do práce jsem přijel totálně prochcanej, ale fakt tak moc, že jsem hadry na sobě mohl skutečně ždímat a vody to kurva nebylo vůbec málo.

Když jsem se konečně převlíkl do suchýho, co jsem si duchaplně zabalil do batohu, tak jsem mohl jít makat. To jsem ale netušil, že nám budou 3 lidi chybět a že se sedřeme jak koně. Skončili jsme v 18 hodin totálně rozjebaný na hadry a všichni už mleli z posledního. Úplně bylo na těch lidech vidět, že je pátek a že už to nedávaj. Ani já jsem to nedával a když jsem se doma chtěl ohnout k rozvázání bot, tak jsem si přišel, jako nějakej důchodce. No ale za odměnu jsem to prolil Tullamorkou s novou Pepsi wild cherry a jako musim konstatovat, že to je kurevská dobrota.

O půlnoci jsem si šel lehnout, protože jsem na kompa skoro ani neviděl. Sobota, čili dnešek je docela zajímavej den, protože jsem se probudil v půl šestý a byl jsem celkem odpočatej. No a když je člověk odpočatej, tak není nic lepšího, než aby začal makat na něčem, co už dlouho odkládal. Proto jsem se hned bez průtahů pustil do přesazování chilli papriček a pak jsem ještě zvládl vyčistit nejbližší okolí stolu od bordelu, kterej už tady fakt zabíral dost místa. Odbordelizace bude ještě pokračovat, ale dal jsem si pauzu na kávičku a cigárko, bez který si dost dobře nedokážu představit začátek dne. Dneska jsem to jen trochu posunul, protože jsem ještě čekal na donášku koblih k snídani.

Po snídani jsem se zasekl na nějakých těch klasických administrativních úkonech, co nikdo nikdy nechce dělat, ale jednou za čas se to prostě musí. No a to je asi z dnešního dne všechno, protože se mi nikam nechce a ani počasí to dost dobře neumožňuje. Ono totiž od chvíle, co jsem rozlepil oči, tak jenom prší, prší a zas prší. Na zejtra nám slibujou 18°C a místy i 20, ale nějak nechápu, ke to chtěj vzít. Ono jak furt jenom chčije a chčije, tak bych to viděl na mizerných 14°C a tím skončíme.

No a to je pro dnešek asi zase všechno a jdeme se mrknout na nějaký ty zprávy.


Garmin MARQ - Tak tyhle hodinky vypadají hodně dobře, ale ruku na srdce, kdo z normálních lidí si kurva koupí tak drahý hodinky? Proč všechno, co je nějak dobrý a spíš by to prospělo k užitku střední vrstvě je určeno jenom pro zbohatlíky?! Ano, můžu si našetřit, ale za 41 nebo 68 tisíc si představuju trošku jiný věci, než jen jedny hezký a šikovný hodinky.

Radioaktivita z Černobylu nás zabíjí ještě dnes - No a ještě dlouho nás zabíjet bude. Jako co lidi čekaj od takový monstrózní katastrofy?! Někdy mi přijde, že se furt divíme zjevným věcem jak malý Jardové. Není pak divu, že se na nás čecháčky furt pohlíží jako na opice, co před tejdnem slezly ze stromu.

Itálie zakázala neočkovaným dětem chodit do jeslí a školek - Správně!!! Každej normální člověk byl kurva očkovanej a nikdo se ho na nic neptal. I já jsem očkovanej a jsem naprosto v pořádku a nemám nějaké zdravotní následky, jak to dneska všichni ezodementi a sluníčkáři zveličujou a všechny kolem sebe varujou. Vůbec se úřadům nedivim, protože aby nějaká sluníčková píča se svým vetřelcem ohrožovala zdraví dětí kolem, se mi taky nelíbí.