Vyváženost

** 02:22 Tak jako celkem nedávno se mi začalo docela dařit. Omarodil jsem a tak jsem šel na neschopenku a užívam si ještě těch pár posledních dní pohodky, než zas vtrhnu do práce. No ale s tím, jak jsem doma, tak se mi povedlo pár věcí, o kterých se mi tu moc nechce povídat, ale tak ono se to nakonec ukáže. Co mě ale hrozně nasralo, je to, že mi prohodili směnu, takže místo toho, abych byl prostě spokojenej, tak musim na směnu s lidma, co mi vůbec nesedí a nemam si s nima vlastně co říct. Fakt jako docela u nás přemejšlí prdelí a já budu trpět jako debil za něco, za co vlastně ani nemůžu. No co, nějak se to udělá a nějak budu dál fungoval, ale tohle se mi vůbec nelíbí, že mi vlastně 3 dny před koncem marodky někdo jen tak oznámí, že jsem byl přesunut na druhou směnu. Fuck off, nebudu řešit.

Jinak jen tak mezi řečí jsem si vysadil nějaký semínka chilli papriček a docela jedou. Některý se moc netváří a jsou spíš takový divný, ale ty další už se snaží a vypadá to, že by z nich něco mohlo bejt a za ty jsem hrozně moc rád. Těším se na úrodičku a jak budu moct podarovat všechny známý, co si ulítávaj na pálivých a extra pálivých věcech.

Další taková ne moc zajímavá novinka je to, že jsem si konečně koupil nový brzdový špalíky a vyměnil si je. Kolo mi teď brzdí jak blázen a párkrát jsem se hodně lekl, protože jak jsem byl zvyklej na ty sjetý a skoro nebrzdící, tak teď stačí jenom škrtnout o páčku a stojim na fleku. Jediný, co mi ještě chybí vyřešit, tak musim dát kolo do servisu a nechat si ho kompletně seřídit, promazat a dotáhnout, co má bejt dotažený. Bude to první servis a tak jsem strašně zvědavej, na kolik mě tahleta sranda vyjde.

World of Tanks - Moje milovaná KV-2

** 17:33 Zdar. Nedávno se mi povedl celkem solidní úspěch s tankem KV-2. Hlavně jsem do chatu napsal nejdřív "warning: im a noob" a dostal jsem odpověď "we like noobs". To mě trochu nakoplo, tak jsem se fakt snažil no. Nakonec to dopadlo daleko líp, než jsem očekával. S tím co mi napsal "we like noobs" jsme teď kámoši, i když prokousat se přes jazykovou bariéru (hlavně z mojí strany) je někdy problém. Ale je to fakt pohodář, je super občas jezdit s někým koho to baví a nejezdí to jenom pro to, aby nastřílel. I když ta naše společná bitva byla v týmu TOP.

Přikládám několik screenů:

shot_541.jpg shot_543.jpg shot_545.jpg shot_546.jpg shot_547.jpg shot_548.jpg shot_549.jpg shot_550.jpg

SUPER-HERO-BOWL

** 13:54 Něco pro zasmání na pátek


Souhrn

** 12:52 Tak nějak jsem měl v hlavě, co sem zase nableju a o co všechno se podělim, ale je toho tolik, že nevim, kde začít a tak to vezmem nějak popořadě, aby v tom nebyl guláš.

V práci máme novou várku dementních ukrajinských opic, co se tváří, že všemu rozumí, ale musíš jim všechno říkat každej den znovu, protože si to dementi fakt nepamatujou a nebo ti nerozumí, ale na všechno kejvou jak ten populární pejsek na palubovce. Jinak jako docela dobrý, dělaj tak nějak každej trochu a ve výsledku je to znatelná celkem dobře odvedená práce.

Kolega, co tam u nás byl od začátku to fakt zapíchl a sere na to, takže si postupně vybírá dovolenou a tak nějak směřuje ke konci. No chybět nám nebude, protože protekční vymrdánky nemáme rádi a každej je branej podle odvedený práce a aktivního nasazení, což on teda nemá ani jedno. Někdo by mohl namítat, že nevidíme tu odvedenou práci za těch 9 let, ale na to nikdo nekouká. Každýho vždycky zajímá jenom ta daná chvíle nebo den. Co bylo minulej tejden jako by se nestalo a je to správnej přístup. Na co si vyčítat, že v pondělí někdo tahá víc, než v pátek a podobný hovna. Každej jsme nějakej a nikdo není celej tejden výkonnej na 100%, tak to prostě je, jsme jenom lidi a jsme unavený nebo zas přetejkáme energií. Na to navazuje informace o tom, že se k nám vrátil kolega, co odešel před Vánocema a už zas tahá a maká jako před tím. Navíc je s ním sranda a tak nějak celkově jsme se na něj těšili a zlepšilo nám to o hodně náladu. Dokonce nás začlo bavit tahat. Prostě a jednoduše, když je v práci pohoda, tak je všechno jednodušší a příjemnější.

No a další věc je, že jsme si s mladou objednali sluchátka Genius HS-G560 na alze a výsledek je fakt katastrofální. Moje sluchátka maj prohozený repráky nebo jak to popsat. Když testuju v systému zvuky, tak levá je prohozená s pravou. Na hudbu a poslech blbostí bych to překousnul, ale u filmů by byla dobrá schíza slyšet, že letí třeba bobardéry zleva a oni by najednou vyletěly zprava. Asi bych to málo nechápal. No ale pryč od záměny stran, to je jen u mých sluchátek, ale oboje hrajou tak potichu i když je volume vymaxovaný, že jsem se rozhodl je vrátit v době 14 dní bez udání důvodu. Udávat důvod budu, ale aby bylo jasný, že ho ze zákona udávat nemusim. Celej tejden jsem se k tomu nedostal, takže dneska asi na to vletim, aby byla nějaká prdel a budu chtít peníze zpět, za který koupim sluchátka jiný a budu doufat, že to nebude stejná mrdka a budou pořádně hrát. Jetšě jsem si koupil laserovou myš A4tech X7 a ta maká bez chyby a má dost příjemnej povrch díky kterýmu neklouže v ruce. To byl zase třeba povedenej nákup.

Zbytek v nějakým dalším souhrnu nebo tak, sem by se to už nevešlo. Čáwes.

Autorenew

** 20:57 Tak dneska jsem konečně nahodil systém automatického prodlužování služeb. Trvalo to skoro 2 měsíce, než jsem se popral s tím chaosem co po sobě zanechal předchozí vývojář webu, který navrhnul už od začátku databázi tak debilně, že čert aby se v tom vyznal. Naštěstí jsem měl koule na to, abych rozluštil to debilně-chaotický schéma databáze a vyřešil jsem tím problémy co s tím od začátku máme.

Technicky je tam ještě plno "bot" k opravě; například se musí překopat celý fakturační systém, vyčistit databáze od bordelu, podchytit všechny chyby 500 co to hází díky špatným datům v DB, kdy to nepočítá s tím, že se například změní složení služeb atd... Na první pohled jsou to probnosti, ale když jich je několik desítek, jde to špatně. Zvlášť když se ty změny vzájemě překrývají, je to peklo. Změníš jednu věc a rozesere se ti jich dalších deset.

Jak ale říká Sára Conorová: "U některých věcí jsem byl(a) jenom fyzicky."

Shit

** 16:48 Tak je to tady. Toho, čeho jsem se nejvíce obával, tak se stalo. Kolega a člověk, co náš sklad společně s vedoucím otvíral, tak podal v úterý oficiálně výpověď a končí. Když už to i ten největší tahoun vzdá, tak to o něčem vypovídá. Tahle loď se potápí zkurveně rychle a já mam pocit jako by nám vedoucí ještě dělal větší a větší díry do trupu. No nebudu to dál rozvádět, protože jsem ještě moc nasranej a nebyl bych objektivní a tenhle článek by byl plnej vulgarit a skákal bych z jednoho bodu na druhej. Tohle je prozatím vše a za nějakej ten den se zas ozvu se snad utříděnýma myšlenkama.

Jinak se nám docela oteplilo a konečně se dá jezdit do práce na kole bez drkotání zubama. Z práce jsem si to hezky mastil plnou rychlostí a konečně jsem byl zas ve svým živlu.

Další mozkovej výblitek

** 12:11 Když už jsem se tak hezky rozepsal, tak si ještě nemůžu odpustit další zmínění o pracovních podmínkách a strastích, co musim řešit skoro denně v práci.

Minulou odpolední směnu jsme toho měli tolik, že dokonce i sám zástupce řidičů nás prosil o to, aby jsme expedici dokončili kompletně, aby řidiči vyjeli včas a nemuseli tam ráno čekat na to, než se expedice dokončí ranní směnou. To už jsem byl fakt nasranej a řekl jsem na rovinu, že to nebude zadarmo a že za to něco chci, protože to je neustále dokola a je nás na expedici málo lidí a pokud chce výkony navíc, tak se musí trošku snažit nás motivovat. Dohodli jsme se, že donese flašku chlastu, protože mi nemůže započítat finanční odměnu jelikož nespadáme přímo pod něj.

Potahal jsem, donutil jsem lidi, aby tam zůstali se mnou a dodělali jsme to. Doděláno bylo a donesl i slíbenou flašku, což je od něj v pořádku a projev jasný ochoty něco udělat, ale fakt nechápu, proč by měl tyhle věci řešit vedoucí dopravy a neřeší to náš vedoucí skladu nějakou motivací. Zůstali jsme v práci o dvě hodiny déle každý den a doufám, že to bude v pásce zapsáno skutečně, jako přesčasy, protože jinak bude hrozný zle. Nic to ale nemění na tom, že už nebudu dělat šaška, když se k nám takhle chovaj a budu si plnit pouze svoje hodiny. Už ani hodinu navíc, nikdy!!!

Pak se mi lidi diví, že popravim každej víkend dvě lahve whisky, abych vypnul aspoň o víkendu mozek.

Srací volno ala velkej problém

** 11:30 Jak už jsem nakousl v minulým úderu, tak jsem si vzal dva dny dovolenou na zotavenou. No dneska mi přišla od vedoucího krásná SMSka: "Takhle se dovolená nevybírá. Za leden je to již 4. den náhle hlášené dovolené. Kdyby se takto choval každý, tak to můžeme zabalit. Je to naposled, příště budu chtít neschopenku. Už mi vaše náhlé zdravotní problémy na zakázku vadí." No tohle prostě neměl dělat, protože to mě fakt nasral a rozžhavil do běla, hnul žlučí a já nevim co všechno. Prostě mě tak strašně nasral, že jsem se neudržel a musel jsem mu odpovědět stejně rázně, aby si nemyslel, že si nechám nasrat na hlavu. Moje odpověď zněla následovně: "Příště si hold zajdu k doktoru a budu doma 3 dny na neschopence! Zdravotní problémy na zakázku si vyprošuju, chovam se k vám s úctou a když potřebujete přesčas, tak vám vždy vyhovím, ale asi je to málo a vám to stále nestačí. Hold se člověku někdy udělá z jídla zle a není schopnej dojít do práce, aby odváděl výkony, co si sám představuje jako dostatečné. Už v pondělí jsem v práci běhal na záchod co deset minut. Až zítra přijdu, promluvíme si o tom osobně."

Takže i takhle může vypadat vděčnost zaměstnavatele za vámi odvedené výkony, přesčasy a ochotu řešit věci nad rámec povinností. Nejvíc mě asi nasral tím, jak napsal "náhlé zdravotní problémy na zakázku". Asi si podle něj vedu nějakej plánovací kalendář, kdy mi bude blbě nebo budu mít sračku. Jasně, že to přijde náhle a nečekaně nebo ty snad máš naplánováno, kdy budeš mít sračku?! Demence na pochodu, fakt. Lidi používejte tu gumovku, co máte mezi ušima.

No a aby věděl do příště, jak se má chovat a že drzost se nevyplácí (kord u lidí, co mu vydělávaj peníze a vlastně ho tím živí a celej ten jeho aparát), tak od zejtra hezky všechno jenom v rámci smlouvy a ujednaných podmínek. Odmakam 8 a půl hodiny a jdu do hajzlu a je mi úplně u prdele co nebo kdo z toho bude mít za problém a jak ho bude řešit. Já jsem jenom skladník s pracovní dobou 8 a půl hodiny, tím pro mě veškerý povinnosti a všechno, co jsem byl ochoten a schopen obětovat firmě končí. Všude je to stejný a furt narážíme na starý dobrý pravidlo: "za dobrotu na žebrotu" nebo "každý dobrý skutek je po zásluze potrestán", že???

Souhrn a novinky

** 11:07 Tak kolem nás prolítl minulej rok a zastavili jsme se až v roce novým, kterej je teda hodně divokej hned ze startu. Novej rok jsem oslavil komorně v rodinném kruhu s flaškou dobrý whisky, takže jako pohodka a nemam si na co stěžovat.

Jediný, co mě dost sere je to, že je furt počasí jak na houpačce a nedá se pořádně bejt venku. Docela bych jezdil na kole i po práci, než jen do a z práce, ale tak co se dá dělat. Je zima a to se prostě všechno sere, furt zamračeno, sněží, prší, ... Včera bylo deštivo, ale chvílema se to střídalo se sluníčkem, tak to nebylo tak hrozný.

Včera jsem si byl vyzvednout svůj druhej telefon z reklamace, kde jsem zjistil, že je opraven a pohodka, tak jsem ho věnoval matce, jako opožděnej dárek k vánocům, aby nemusela furt manipulovat s tím sračkoidním ťamťungem, kterej stál skoro stejně, ale technologií se rovná kuličkovýmu počítadlu.

No a skoro na konec se dostáváme jako obvykle k pracovní nepohodě. Nepohoda je to od doby, co prostě v listopadu skončila většina spolehlivých a pracovitých čechů. Zbyla nám tam ukrainská spodina společnosti, která nerozumí česky, nechce rozumět a když jim něco řekneš, tak dostaneš zjebáno stylem, že jim netřeba rozkazovat, že si to budou dělat podle sebe. No tak jo, tak si to dělejte podle sebe a já na to seru. Rozhodně to ale ani nebudu poslouchat a už vůbec nebudu po vás ten bordel expedovat, prostě nasrat! Když vás to tak baví, tak si to podle sebe i expedujte. Já dostávám denně zmrdáno za to, že je něco blbě a už mě to nebaví, prostě od teď bude nová univerzální odpověď "NEOTRAVUJ". Klidně všem a je mi jedno kdo jaký má postavení, když to nikdo neřeší.

Nedávno k nám nastoupila češka a vedoucí jí nasliboval 22 tisíc čistýho. kokot, KoKoT, KOKOT!!! Sotva si hrábla na dvanáct, protože to pořádně neumí a neví co a jak. Logicky se sebrala a šla do hajzlu s tím, že nedostál závazků.

No a dostáváme se ke konci. Já jsem si dal hezky dva dny sracího volna a hned je to problém. Ano, chápu, že to je problém, když tam je 5 čechů včetně mě a 4 ukrainci na obě směny při stejných objemech objednávek, ale tak to kurva musí někdo řešit a sehnat lidi. Nemůže z nás kokot sedřít kůži a když se mu řeklo, že stačilo vyhádat zvednutí platů a lidi by nešli pryč, tak se hrozně divil a dělal, že to slyší prvně.

Teď jsem se v pondělí dozvěděl, že člověk, co tam maká od začátku tak si hledá jinou práci a byl na pohovoru kdesi jinde. Já mam hejblata už dlouho a hodně vážně přemejšlim, že bych se zdekoval za lepším. To však znamená, že kolega z mojí směny jde hned po mě, protože řekl, že tam sám dělat nebude, že to už jednou zažil a nikdy víc. No a pak ten kolega, co šel na pohovor má k sobě logicky taky člověka a ten už chtěl jít v prosinci, takže kam až to kurva zajde?! Já osobně si myslim, že mým odchodem se spustí lavina a tenhle sklad může rovnou zavřít, protože tam nikdo nezbyde. Dobře mu tak, když neposlouchá, co po něm lidi chtějí pro udržení pořádku a práceschopnosti.

Mailer

** 17:27 To byl zase dneska den. Nejen že mám dneska třicítku, ale v práci jsem dost máknul na systému rozesílání mailů zákazníkům. Vlastně to funguje tak, že mám tabulku v databázi do které házím data, které si vybere PHP script spouštěný přes cron na localhostu každou minutu. Vždycky to ale může poslat maximálně 10 zpráv za jedno spuštění a je tam 2 vteřiny pauza mezi odesíláním.

Celkem jednoduchá věc, jen to vymyslet a napsat. Všechno to frčí rovnou přes SMTP na mailák, takže žádný pseudo rozesílání přes lokální webserver atd...

Co mě docela mile překvapilo, byla aktuální verze PHPmaileru který k tomu používám. Naposledy jsem se s ním setkal kdysi dávno; je to možná už 4 roky zpět a tehdy to bylo děravý jak cedník. Teď jsem na to koukal a je z toho celkem snadno použitelný a komplexní nástroj. Bude docela sranda s tím pracovat.

Každopádně: abych se vrátil k meritu věci. Do databáze stačí zapsat ID zákazníka (není nutné), email příjemce, předmět mailu a obsah mailu. Dál se tam automaticky (díky AUTOINCREMENT) přiřadí GUID (unikátní ID) což používám hlavně pro určení posloupnousti zpráv při dosažení limitu "per_hit". Při zápisu do DB se rovněž uloží datum a čas kdy to bylo zadáno. V neposlední řadě ta tabulka obsahuje sloupec "sent", který určuje, jestli byl mail už odeslán (1) nebo čeká na odeslání (0) a nebo jestli to selhalo (-1). To tam mám pro to, aby se mi to nezacyklilo, páč je jasný, že pak byc to každou minutu odesílalo dokola prvních 10 mailů, který to v databázi najde. A to fakt nechceš.

Teď mi vlastně stačí vložit do databáze co chci odeslat (a komu) a během cca dvou minut se to doručí. Tím se kulantně vyhnu složité implementaci zasílání mailů v Nette. Nevím čím to přesně je, ale to zasílání mailů z Nette frameworku mi prostě nesedí. A co víc? Já potřebuju zpětně kontrolovat co přesně se komu odeslalo a kdy, a taky jestli vůbec. Moje řešení mi nabízí obojí: pohodlnost a možnost zpětné kontroly prohlížením historie v databázi.

Jídlem k trvalé obezitě!

** 10:11 Prostě dneska bych žral až bych... jedl.

Dneska se rozhoduju mezi vídeňskou roštěnkou s rejží, kuřecím špízem, gulášem se šesti... Kuřecí kapsáž by taky nebyla k zahození. Nebo prostě obyč kuřízek s brkaší? Nebo si k tomu dát brsal? Šťoubr?

Uvidíme. A když ne, tak jsme neviditelný.

Rok 2017 v krychli

** 18:08 Rychle krychle. Ano, opět je tady sumarizace toho, co se stalo (a nestalo) v minulém roce 2017.

Politika, svět a dění kolem:

 • 20.1.2017 se stal 45. prezidentem USA Donald Trump.
 • Prezident republiky Miloš Zeman dal Kajínkovi milost. Na TV Prima vysílali Kajínkův příběh v podobě 5-ti dílného seriálu. Klíma změnil názor na Kajínkovu nevinu.
 • Volby do posl. sněmovny opět žádný zázrak + ukrutná mediální masáž.
 • V české politice bylo nejvíc snad medializováno Čapí hnízdo, Babiš a Faltýnek.
 • Dohady o rozpočtu a o sestavení vlády ČR

Osobní život:

 • Dal výpověď můj nejlepší a dlouholetý kamarád z práce, Honza. Po pravdě jsem to v té době už taky chtěl vzdát.
 • Složil jsem si starý kolo, který bylo rozebraný do posledního šroubku. Dokonce i ložiska to chtělo vyměnit, atd... Hodně věcí jsem musel dokoupit. Začal jsem jezdit na kole.
 • Kamarádovi Pyro Pyroman jsem opravil (provizorně) jeho kolo, vydrželo to asi 2-3 měsíce (nevím už přesně), než to zadní kolo nechal v podstatě vyměnit včetně ložiska náboje kola atd...
 • Stěhování firmy, tuny a tuny serverů, nábytku a ostatních serepetiček. Ale udělat se to muselo.
 • Asi za týden po stěhování mi skočil na auto nějaký šílenec. Asi se chtěl povozit. Zážitek na celý život.

A jak to vidím v roce 2018?

 • Když v práci zaberu a dodělám na vlastní triko (ve vlastním volným čase) ty změny, co jsem naplánoval už před lety, tak se to ještě dá zachránit a zvednout úroveň hostingu, služeb, IT servisu, atd...
 • Věřím, že když se to neušije horkou jedlou, tak to může dopadnout dobře. A nakonec... nic se nejí tak horký, jak se to uvaří.

Škoda slov

** 00:59 Tak jsem tu zas a mam tu pár informací, jak jsem byl v pátek nasranej jak svině. Začátek směny se jevil celkem dobře a dělali jsme všichni tak, aby bylo včas hotovo. Ve 12 se sebrala první banda a šla domů, ve 14 se sebrali ukrainci a táhli domů. Do konce šichty zbejvalo ještě dost práce a času, ale bylo málo lidí a začal jsem vidět komplikace. No netrvalo to dlouho a byl jsem v práci jedinej čech a zbytek byli ukrainci, co nově nastoupili a tak nic neumí a byli jenom přítěží. Nasadil jsem si sluchátka a pustil si hodně nahlas metal a začal dělat za dva. Do toho přišel vedoucí a přál nám hezký svátky a takový ty podobný sračky.

Ani nevim jak, ale pak pro mě čas nehrál žádnou roli a prostě jsem dřel jak magor. Najedou konec a já byl rád, že jsem si mohl oddychnout. Jenže jak jsem byl utahanej, tak jsem si musel na chvilku sednout a dejchat jinak bych asi vybuchl vzteky. Jak je kurva možný, že si jde vedoucí klidně domů a klidně nám přeje klidný svátky, když do píči ví, že tam budeme do bůh ví kdy a že to tam potáhnu s novýma lidma, který jsou dobrý tak na sbírání papíru. Do píči to jako fakt myslí vážně? Mezi svátkama očekává, že nastoupim do práce a budu dál fungovat jako by se nic nestalo. Hodlám mu to velmi znepříjemnit a bude se kurva hodně divit.

Mam totiž potvrzeno, že pro mě je místo v Německu a že můžu nastoupit po novým roce. Zbejvá se jen dohodnout, zajet tam a vyjednat poslední detaily. Hodně se těšim na to, až vedoucímu jebnu na stůl výpověď s okamžitou platností a odejdu. Nebudu se sebou nechávat orat. Vydělam si víc a budu daleko spokojenější, než v tejhle pakárně.


Jsem dělník a největší strach mam ze dvou věcí. 1. že mi dojdou cigarety, 2. že dostanu kafe bez kofeinu.

Pracovní (ne)klid

** 20:41 Dnešek nebyl zas tak hektický z pohledu pracovního. Alespoň tedy né z mojí strany. Plno problémů jsem vyřešil; přišlo toho sice moc najednou, ale když v tom má člověk svůj systém, tak se to dá zvládnout celkem rychle a v pohodě. Důležité je zachovat chladnou hlavu a pak je zde i místo pro určitou improvizaci při řešení krizových situací. Ale pozor. S velkým počtem objednávek přichází i jistá zodpovědnost.

Stále ještě mám co dodělávat na jednom e-shopu který teď vymýšlíme, to se nedá zapřít. O víkendu proběhlo pár úprav k zapouzdření nedodělků. Stále je tam však prázdný prostor, který je třeba vyplnit. K tomu budou potřeba podklady, které sice zatím nemám, ale jakmile je dostanu, tak se do toho pustím a tu "pětiletku" budu plnit na 150%.

Jde už v podstatě jen o vzhled objednávek + nasazení platebních bran a metod. V podstatě - jakmile k tomu budu mít hotový "ksicht" (frontend), tak k tomu našroubuju "záda" (backend) a budu se jen modlit, aby na mě z debugu nevyskákal tucet chyb. Mám na to ale celkem optimistický názor, takže věřím že tam těch chyb bude v průběhu dokončovacích prací už jen minimum.

Nasranost maximálního kalibru

** 18:18 Tak dneska se fakt dařilo jako svině. Najížděl jeden dodavatel za druhým, což by bylo za normálních okolností super a neměl bych ani půl slova námitek, ale když se vám do toho připlete maďarská opice, co si myslí, že ví všechno nejlíp a začne vám manipulovat s paletama a prostorem jak se mu hodí do krámu, tak to je na přesdržku. No chvíli jsem sledoval, co dělá a pak jsem to už psychicky nevydržel a totálně jsem ty palety přetahal tak, aby to mělo nějakej skladovací a odběrovej systém. Čuměl jak debil a pak když jsem měl namixovanou paletu, co se musela prostě rozdělit na naše krámy a krámy vedle klukům, tak se mi do toho začal jebat s tím, že je to všechno vedle klukům a to jsem fakt nevydržel a hrozně jsem ho vypíčoval, že když kurva nevidí a neví, co se chystam dělat, tak ať si hledí štosů, co jsem z palety sundal a nesere se mi do toho. Vyvrcholilo to tím, že jsem ho odstrčil na stranu a od plic jsem mu řekl, že jestli ho to nebaví dělat pořádně, tak ať se sebere a vrátí se do tý prdele odkud přitáhnul.

Do toho přišel vedoucí a část toho seřvání vyslechl a hned se ptal, co se děje. V rychlosti jsem mu řekl o co jde a řekl jsem, že si jdu zapálit nebo tu opici zatluču do palety a provleču skrz oka v kleci. Fakt jsem byl dost vytočenej, protože mam rád ve věcech nějakej smysl a pořádek. Vrátil jsem se z cigára a pohodka a pak ten zmrd vypatlanej něco mlel, tak jsem mu řekl, že dokud nebude na mě mluvit česky, tak ať na mě nemluví radši vůbec, že nehodlam luštit, co mi říká. Huhňá jak postiženec s rýmou a to mě fakt sere. To i ty ukrainci mluví srozumitelnějš, než tenhle kokot.

Mimo jiné je to takovej dobytek, že když se jde po šichtě převlíct do šatny, tak se tam musí půl dne větrat, protože jinak je tam vstup možnej jenom v atombordelu s plynovou maskou. Jeho stařeckej nakyslej potní smrad v kombinaci s jeho smradem z nohou je horší, jak bojovej plyn, na to by snad měl mít zbroják nebo nevim. Smrdí celej jako dobytek. Neumí si vyprat hadry a o vykoupání se nedá ani uvažovat. Asi se zmrd bojí vody nebo neví jak se používá. Ten kokot se umeje jenom když prší a to ještě omylem. Savo by zasmrádlo a podobalo by se to smradu z kanálu před deštěm. No prostě takovýho kolegu nechceš a ještě tě prudí svýma debilníma výmyslama. Zajímalo by mě, jestli má vůbec nějakou průpravu skladovacím systémem a podobně, protože tohle je jenom tažnej osel podle toho, jak se chová.

Jelikož kolega omarodil čistě náhodou zrovna v tu nejdebilnější dobu a další kolega dneska skončil úplně, tak zejtra budu dělat jenom papíry a nebudu stíhat rozhazovat bedny, takže si tam kokot smradlavej může rozjet ty jeho systémy a (ne)logický procesy a opičí "myšlenkový" pochody. Ještě, že bude pátek a já už budu jenom tak přemejšlet, jak si večer vyleju palici nějakou dobrou whisky. No a jelikož vim, co mě čeká další tejden v práci na odpolední, tak si kurva pište, že se vydunim do mrtva, abych vypnul mozek do nuly a hodně efektivně se zrestartoval.