Po delší době

** 17:46 S hnusným počasím tak nějak všechno utichá a člověk upadá do depresivních stavů, kdy se mu nic nechce a je rád, že je doma v teple. No ale jelikož to přišlo na můj vkus nějak rychle, tak když je venku nějak přijatelně, tak pořád mam nutkání vypadnout ven a toulat se přírodou nebo jen tak městem.

Pěšky chodim jen v krámu a práci a tak když je čas a nálada, tak se obleču a vypadnu na kolo a jezdim. Teď už to není na žádný dálky, ale spíš se jenom tak projíždim po okolí a třeba lovim kešky nebo prozkoumávám místa, kde jsem nikdy nebyl. Jako další zábavu jsem v poslední době objevil takový to lítání po městě. Jezdim tak nějak bez cíle z místa na místo jenom, abych se hejbal a neseděl zbytečně doma.

Mezi neopomenutelný novinky patří třeba to, že jsem si pořídil zas nějakej ten hadr na sebe a hlavně jsem se konečně dokopal k tomu, abych si pořídil termo hadry. Nakoupil jsem v ALPINE PRO a musim říct, že jsem spokojenej. Triko hřeje, svetromikina taky a termogatě jsou taky super, ale to si necham, až bude fakt brutální zima, protože netrpím tím, že by mi byla zima na nohy.

Kolo maká jak má, ale když nezimuju, tak je třeba se o něj trochu víc starat. Mazat, čistit a tak kolem. Nevim kde, ale povedla se mi udělat na zadním kole docela pěkná osma. Asi jsem si někde nehezky skočil nebo co. No to nevadí, stejně jsem si chtěl kupovat lepší ráfky. Jediný dilema, co mam už dlouho, je to, jestli mam hodit 2500 Kč do lepších ráfků od WTB a nebo se mam plácnout přes kapsu a vysypat skoro 5000 Kč za ráfky DT Swiss. Pořád je to o tom, že mam 120 kg a sem tam se mi povede vletět do lesa nebo si skočit nějakej ten obrubník a nebo jebnout kolem o zem, tak bych rád něco, co nebudu muset aspoň rok hlídat nebo centrovat.

No a když už se o to kolo tak staram a každej den mi slouží, tak jsem se ho naučil komplet servisovat a naučil jsem se další důležitou věc - NIKDY NA DÍLECH, MAZADLECH A NÁŘADÍ NEŠETŘETE !!!

Ono totiž těch pár korun, co ušetříte vynásobte pěti a připočítejte práci a máte to dražší, než byste to rovnou jebli do servisu.


To je pro dnešek zas všechno, snad zejtra zas něco bude. Blíží se Vánoce a tak.