Postřehy ze sedla #2

** 03:58 No a na závěr těhle rozepsaných bezobsahových sraček jsem cejtil vůči lidem povinnost sdělit, že jsem se opět vrátil ke Geocachingu, kterej jsem tenkrát dělal docela aktivně, ale pak nějak nebyl čas a tak podobně.

Dokonce mam pocit, že jsem se na to vykašlal jenom proto, že jsem ztratil přístup k účtu, kde jsem měl fyzicky odlovených asi 400 kešek. Proto jsem si zaregistroval účet novej a znovu se vracím do let, kdy jsem hledal kešky. Koho by to zajímalo, tak zatím lovim jen tradiční a až později se budu zabejvat multikeškama, mysterkama, letter boxama, virtuálama a dalšíma.

Dokonce jsem si stáhnul appku přímo od Geocaching.com a po další finanční injekci jsem si zaplatil celoroční prémiovej účet nebo jak se tomu nadává, takže vidím konečně všechny kešky kolem sebe a mělo by to snad ještě přesněji zaměřovat a ukazovat, tak uvidíme.

Zatím mam odloveno 62 tradiček, tak snad to nebude dlouho trvat a bude tam kilečko. Samozřejmě, když to jde a není to někde debilně hluboko v lese a nebo nějakým nepřístupným terénu, tak se snažim všechno objezdit na kole. Jde to pak rychlejš a stihnu jich někdy i víc jak 7 za den.

U jedný z posledních jsem měl docela vítr, protože jak jsem přijel z druhý strany, tak jsem si všiml včelího úlu. Nebyl to zrovna super pocit slyšet tam to bzučení a vidět ty potvory lítat všude kolem. No ale bez nich to nejde a nebyl by med, kterej mimochodem totálně zboňuju do čaje nebo jenom tak na chleba s máslem.

Jinak tenhle tejden mam dovolenou, tak si to řádně užívam a snažim se co nejvíc odpočívat a mentálně relaxovat. Až se vrátim zas do práce, tak mi velkovezír Venca zas nableje do hlavy ty podle něj strašně důležitý sračky a já budu muset dělat, jak mě to hrozně zajímá. To se ještě naposled docela hustě předvedl a o tom si taky napíšeme, ale až někdy nevim, teď už na to skoro nevidim a chce se mi strašně chrápat.


Seriál ČERNOBYL - Oni už fakt neví, co do tý černý placky dát, aby na to lidi museli čumět a zalepili jim na chvíli hubu, než zas začnou hulákat, že na co si to platí, když tam nic není. Navíc podle traileru půjde o pěknou sračku - radši dokument a to utrpení si dokážu tak nějak v hlavě dokreslit sám, než abych se díval na špatný masky a herecký výkony!

Češi podceňují astma! - Jasně vole, den astmatu a dobrý, ale jak se sám otestovat?! Kurva ta TV HOVNA už fakt neví, jak těm lidem nasrat do hlavy. Jsem astmatik od narození a léčení je zdlouhavý a musí se pravidelně docházet k plicnímu doktoru na spirometrii a další a další procesy. Není to jen tak a navíc by se měli lidi léčit jen lékama od doktora a ne sami !!! V první řadě by si lidi měli hlídat alergie, protože neléčená alergie může přejít v záněty průdušek a později i třeba v slabé nebo silné astma, to už záleží na tom, kam až se to nechá zajít. Buďte zdrávy, tupé krávy!!