Pracovní (ne)klid

** 20:41 Dnešek nebyl zas tak hektický z pohledu pracovního. Alespoň tedy né z mojí strany. Plno problémů jsem vyřešil; přišlo toho sice moc najednou, ale když v tom má člověk svůj systém, tak se to dá zvládnout celkem rychle a v pohodě. Důležité je zachovat chladnou hlavu a pak je zde i místo pro určitou improvizaci při řešení krizových situací. Ale pozor. S velkým počtem objednávek přichází i jistá zodpovědnost.

Stále ještě mám co dodělávat na jednom e-shopu který teď vymýšlíme, to se nedá zapřít. O víkendu proběhlo pár úprav k zapouzdření nedodělků. Stále je tam však prázdný prostor, který je třeba vyplnit. K tomu budou potřeba podklady, které sice zatím nemám, ale jakmile je dostanu, tak se do toho pustím a tu "pětiletku" budu plnit na 150%.

Jde už v podstatě jen o vzhled objednávek + nasazení platebních bran a metod. V podstatě - jakmile k tomu budu mít hotový "ksicht" (frontend), tak k tomu našroubuju "záda" (backend) a budu se jen modlit, aby na mě z debugu nevyskákal tucet chyb. Mám na to ale celkem optimistický názor, takže věřím že tam těch chyb bude v průběhu dokončovacích prací už jen minimum.