Prdel vítězí

** Update 23:43 Konečně jsem viděl Den nezávislosti 2: Nový útok. V celku povedený film až na totálně klišoidní scény v podobě couvajícího školního autobusu na poslední chvíli při pádu giantního UFOuna; nebo když určitě víš, že jim ta škvíra k průletu "stíhače" prostě nestačí, protože z debilního kamerovýho úhlu je to kurva fyzicky nemožný stihnout. Takový scény mě serou a chytám z toho osypky mezi místem, kde začínaj záda a už vážně končí prdel.

** Update 17:45 Vydali mi OpenVZ pro RHEL 7, akorát se spojili s Virtuozzo, což se celkem divím a nechápu co se tam vlastně stalo. OpenVZ pro RHEL 7 (kernel 3.10+) je nyní vydáván jako samostatný operační systém. Budu si muset přečíst manuál, je to 190 stran PDF - o čtivo na víkend tedy nouze nebude. Zkusím to na testováku někde bokem, abych pak nebyl někde bokem já. Chci si to taky rovnou osahat, jestlimijakorozumíš. Jen doufám, že to bude kompatibilní s kontejnery z OVZ pro RHEL 5 a 6. Jestli ne, tak by to znamenalo přeinstalovat asi 500 VPS, přičemž by zákazníci asi dost prskali.

** Update 16:19 Cesta domů z worku byla zase na pěst. Už abych měl hotový auto, takhle se to nedá zvládat. V buse byl jeden parchant, kterej tam stále něco vykřikoval. To ani já jsem nebyl takovej spratek jako to co tam předváděl onen píčus. Alespoň jsem se dozvěděl opět něco nového. Kupříkladu to, že od čtvrtka do neděle (včetně) je to 5 dní. Ale kdyby jste slyšeli ty jeho argumenty... Prostě konečná, to už jsem se hodně nahlas tlemil, až se na mě jeho "mamá" tak zlověstně podívala, že stříkat jí z vočí kyselina, tak po mě nezbyde ani protéza. Některým věcem je někdy lepší se mohutně zasmát, než nad tím posraně fňukat.

** 12:19 Dnes mám k obědu cosi, co nejspíš zažilo ještě první světovou válku - je to taková hnusná uhomáčka, co je navíc zahuštěná pixlou lepidla na tapety - asi aby se neřeklo. No, neřeklo se, ale vypadá to na pěkně zkaženej celej den. A co si budeme vykládat, žrádlo co si platím by mělo za to stát a když nestojí, tak mě to kurvasere. To je tak ale vždycky a kdo to tak nemá, tak je asi jinde.

Narazil jsem na ty pověs(t)ný trenky.
2016-11-11_prdel-vitezi.jpg