Prej bych si měl dávat bacha na hubu !!!

** 11:23 Včera jsem napsal článek o bouři Victorie a na konci jsem se zmínil o tom, jakej názor mam na uvězněný teroristy a co bych s nima udělal. Dostal jsem za to od všech strašnou bídu. Dostal jsem bídu za to, že bych po vzoru nacistických jednotek SS TERORISTY ISLAMSKÉHO STÁTU postavil na kraj vybagrovaný díry, postřílel a zahrnul hlínou.

Všichni z mého blízkého okolí o mě dávno vědí, že jsem radikální a že mam na určitý věci dost striktní názor. Nestydím se za to, že bych nechal teroristy, kteří páchají jenom zlo, zabíjejí lidi, ubližují lidem, nechal postřílet nebo je zabít stejným způsobem, jako to dělají oni. Proč ne? Co je na tom tak špatnýho? Jsem stejnej jako oni nebo dokonce horší, protože v nich nevidim lidi, ale jenom odpad?

Každej na tomhle světě má svoje práva, ale i povinnosti a každej si za svoje jednání prostě musí nést následky. Když budu sprostej a někomu se to nebude líbit, může k tomu něco říct a má na to svoje právo. Může mi nadávat, může si říkat, co chce, ale nic to nemění na tom, že teď se bavíme o TERORU!!! Vám by se líbilo, kdyby naběhli do vašeho města a začali vám ve jménu jejich zvrácený víry zabíjet příbuzný, kamarády a nebo jenom lidi v okolí, sousedy?! To jsme kurva tak strašně poznamenaný dobou, komunizmem a dalšíma sračkama?! Nevybočovat, nemluvit o věcech kolem na plnou hubu, nemluvit nahlas o problémech, nemít svůj názor.

To se mam opravdu chovat jako ovce? Opravdu se mam přizpůsobit většině a jenom plout s proudem?! NASRAT !!! Musíme nazývat věci správnými jmény, musíme se bavit o tom, co se děje, musíme se přizpůsobit dané situaci a musíme řešit, co se nás týká. Každej druhej bude hulákat, jakej jsem xenofob, jakej jsem nácek a podobně - naserte si! Nejsem xenofob, protože definice xenofobie je "strach z cizinců spojený s pocitem ohrožení a nedůvěry" a já nemam strach z cizinců, nemam strach z cikánů, nemam strach z vietnamců, nemam strach z ukrainců, albánců, rusů, ... nemam z nich strach, dokud nezačnou vyvádět kraviny, co by mě osobně nebo moje blízké měly ohrožovat na životech, zdraví a majetku. Nejsem rasista! Bejval jsem sice jako každej mladej chuligán více pravicovej a choval jsem se podle toho, ale z toho člověk tak nějak vyroste a začne to vidět jinak. Nevadí mi lidi jiný barvy pleti, víry, původu, národnosti, ale nesmí mi jejich chování zasahovat do mých práv a svobod.

Terorista a terorizmus není ani národnost ani víra. Je to svévolné šikanování, ničení hodnot, zabíjení a to vše v demagogické pomatenosti jednotlivců, kteří jsou od mala fanatizovaní a je jim vtloukáno do hlavy, že jenom jejich víra je ta dobrá a ostatní jsou bězvěrný odpad hodný vraždění. Ona ani ta jejich víra není tak špatná a má svůj smysl. Rozdíl je ale v tom, jak je jim podávaná a jak se potom chovají a co dělají. Proto znovu klidně zopakuju, že teroristy a teror odsuzuju a kdo teror páchá, by měl bejt postavenej na okraj díry, zastřelen a zahrnut hlínou! Bez náhrobního kamene, bez soucitu, bez mrknutí oka!

Říkejte si a myslete si o mě co chcete, ale na tohle názor nezměním. Žádnej terorista v mojí hlavě nemá ani místo, ani práva a už vůbec ne pochopení a proto se k nim stavím jako k odpadu, kterej je potřeba zlikvidovat.

Jeden moudrý člověk kdysi prohlásil, že v nejlepším se má přestat, tak končím.


Pravděpodobnost, že se v online diskusi objeví porovnání s Hitlerem či nacisty, se s růstem délky diskuse blíží jedné.
~ Mike Godwin ~