Rock Mašina "u doktora"

** 22:38 V neděli jsem se vracel jako obvykle domů na kole. Před obcí Zhoř jsou takový krásný stoupavý serpentiny, který nenávidim ze všeho nejvíc a tak jsem se je snažil prostě vydupat co nejrychleji, abych to měl za sebou. Co čert nechtěl, šel jsem do šlapek a na sílu jsem šlapal nahoru, když najednou slyšim takovej hnusnej zvuk řetězu a pak se mi seklo kolo. Říkal jsem si to bude dobrý, srovnam řetěz a pojedu dál, ale to jsem se docela dost spletl. Řetěz byl seklej mezi největším kolečkem kazety a výpletem a do toho přehazka v dost prapodivný pozici, tak jsem se na to zaměřil a při vytahování řetězu jsem zjistil, že mam zlomenou patku!!! Zahulákal jsem na celej les MRDAT TO KURVA!!! a nezbejvalo nic jinýho, než prostě a jednoduše přejít na druhou stranu silnice a kolo tlačit.

Nevěděl jsem pořádně, kde jsem a nechtělo se mi to na telefonu hledat, protože bylo horko, jako svině a sluníčko mi pražilo do xichtu tak, že mam vypálenej obtisk pacek brejlí za okem No neklesal jsem na mysli a hned jsem točil svýho servisáka a odtahovku (bratra) v jednom. Naštěstí nebyl daleko, tak jsem byl uklidněnej, že za chvilku je tam.

No pořádně jsem si ještě ani nezakouřil na nervy a už tam byl. Sundal jsem kola a postupně se celá "mašina" naložila do kufru a jeli jsme. Pohodka jazz. Jediný, co mě teda brutálně nasralo je cena tý patky - krásných 299 Kč za kus plechu!

Doma v klidu jsem si prohlídl, co všechno bude potřeba vyměnit a co všechno jsem ještě stačil zkurvit. Naštěstí už nic.


V dalším článku si povíme o shánění patky ...