Souhrn a novinky

** 11:07 Tak kolem nás prolítl minulej rok a zastavili jsme se až v roce novým, kterej je teda hodně divokej hned ze startu. Novej rok jsem oslavil komorně v rodinném kruhu s flaškou dobrý whisky, takže jako pohodka a nemam si na co stěžovat.

Jediný, co mě dost sere je to, že je furt počasí jak na houpačce a nedá se pořádně bejt venku. Docela bych jezdil na kole i po práci, než jen do a z práce, ale tak co se dá dělat. Je zima a to se prostě všechno sere, furt zamračeno, sněží, prší, ... Včera bylo deštivo, ale chvílema se to střídalo se sluníčkem, tak to nebylo tak hrozný.

Včera jsem si byl vyzvednout svůj druhej telefon z reklamace, kde jsem zjistil, že je opraven a pohodka, tak jsem ho věnoval matce, jako opožděnej dárek k vánocům, aby nemusela furt manipulovat s tím sračkoidním ťamťungem, kterej stál skoro stejně, ale technologií se rovná kuličkovýmu počítadlu.

No a skoro na konec se dostáváme jako obvykle k pracovní nepohodě. Nepohoda je to od doby, co prostě v listopadu skončila většina spolehlivých a pracovitých čechů. Zbyla nám tam ukrainská spodina společnosti, která nerozumí česky, nechce rozumět a když jim něco řekneš, tak dostaneš zjebáno stylem, že jim netřeba rozkazovat, že si to budou dělat podle sebe. No tak jo, tak si to dělejte podle sebe a já na to seru. Rozhodně to ale ani nebudu poslouchat a už vůbec nebudu po vás ten bordel expedovat, prostě nasrat! Když vás to tak baví, tak si to podle sebe i expedujte. Já dostávám denně zmrdáno za to, že je něco blbě a už mě to nebaví, prostě od teď bude nová univerzální odpověď "NEOTRAVUJ". Klidně všem a je mi jedno kdo jaký má postavení, když to nikdo neřeší.

Nedávno k nám nastoupila češka a vedoucí jí nasliboval 22 tisíc čistýho. kokot, KoKoT, KOKOT!!! Sotva si hrábla na dvanáct, protože to pořádně neumí a neví co a jak. Logicky se sebrala a šla do hajzlu s tím, že nedostál závazků.

No a dostáváme se ke konci. Já jsem si dal hezky dva dny sracího volna a hned je to problém. Ano, chápu, že to je problém, když tam je 5 čechů včetně mě a 4 ukrainci na obě směny při stejných objemech objednávek, ale tak to kurva musí někdo řešit a sehnat lidi. Nemůže z nás kokot sedřít kůži a když se mu řeklo, že stačilo vyhádat zvednutí platů a lidi by nešli pryč, tak se hrozně divil a dělal, že to slyší prvně.

Teď jsem se v pondělí dozvěděl, že člověk, co tam maká od začátku tak si hledá jinou práci a byl na pohovoru kdesi jinde. Já mam hejblata už dlouho a hodně vážně přemejšlim, že bych se zdekoval za lepším. To však znamená, že kolega z mojí směny jde hned po mě, protože řekl, že tam sám dělat nebude, že to už jednou zažil a nikdy víc. No a pak ten kolega, co šel na pohovor má k sobě logicky taky člověka a ten už chtěl jít v prosinci, takže kam až to kurva zajde?! Já osobně si myslim, že mým odchodem se spustí lavina a tenhle sklad může rovnou zavřít, protože tam nikdo nezbyde. Dobře mu tak, když neposlouchá, co po něm lidi chtějí pro udržení pořádku a práceschopnosti.