Srací volno ala velkej problém

** 11:30 Jak už jsem nakousl v minulým úderu, tak jsem si vzal dva dny dovolenou na zotavenou. No dneska mi přišla od vedoucího krásná SMSka: "Takhle se dovolená nevybírá. Za leden je to již 4. den náhle hlášené dovolené. Kdyby se takto choval každý, tak to můžeme zabalit. Je to naposled, příště budu chtít neschopenku. Už mi vaše náhlé zdravotní problémy na zakázku vadí." No tohle prostě neměl dělat, protože to mě fakt nasral a rozžhavil do běla, hnul žlučí a já nevim co všechno. Prostě mě tak strašně nasral, že jsem se neudržel a musel jsem mu odpovědět stejně rázně, aby si nemyslel, že si nechám nasrat na hlavu. Moje odpověď zněla následovně: "Příště si hold zajdu k doktoru a budu doma 3 dny na neschopence! Zdravotní problémy na zakázku si vyprošuju, chovam se k vám s úctou a když potřebujete přesčas, tak vám vždy vyhovím, ale asi je to málo a vám to stále nestačí. Hold se člověku někdy udělá z jídla zle a není schopnej dojít do práce, aby odváděl výkony, co si sám představuje jako dostatečné. Už v pondělí jsem v práci běhal na záchod co deset minut. Až zítra přijdu, promluvíme si o tom osobně."

Takže i takhle může vypadat vděčnost zaměstnavatele za vámi odvedené výkony, přesčasy a ochotu řešit věci nad rámec povinností. Nejvíc mě asi nasral tím, jak napsal "náhlé zdravotní problémy na zakázku". Asi si podle něj vedu nějakej plánovací kalendář, kdy mi bude blbě nebo budu mít sračku. Jasně, že to přijde náhle a nečekaně nebo ty snad máš naplánováno, kdy budeš mít sračku?! Demence na pochodu, fakt. Lidi používejte tu gumovku, co máte mezi ušima.

No a aby věděl do příště, jak se má chovat a že drzost se nevyplácí (kord u lidí, co mu vydělávaj peníze a vlastně ho tím živí a celej ten jeho aparát), tak od zejtra hezky všechno jenom v rámci smlouvy a ujednaných podmínek. Odmakam 8 a půl hodiny a jdu do hajzlu a je mi úplně u prdele co nebo kdo z toho bude mít za problém a jak ho bude řešit. Já jsem jenom skladník s pracovní dobou 8 a půl hodiny, tím pro mě veškerý povinnosti a všechno, co jsem byl ochoten a schopen obětovat firmě končí. Všude je to stejný a furt narážíme na starý dobrý pravidlo: "za dobrotu na žebrotu" nebo "každý dobrý skutek je po zásluze potrestán", že???