Stěhování na čtvrtou (kolej)

** 21:46 Pamatujete, jak jsme dne 11.7.2017 stěhovali celou firmu jinam? No tak hádej co... Dne 24.2.2019 jsme si dali repete. Takže opět stěhování kravin, tuny bordelu a více než 12 hodin v prdeli. A to nepočítám to, jak to na novým místě ještě budeme zabydlovat atd. Prostě humus.

Přijde mi, že ta firma jde čím dál tím víc do prdele. Chce to inovace, rozvoj, aktualizace, vývoj nových věcí, invenci; prostě nápady na to, jak to zachránit. Podle mě to ještě zachránit jde, ale je třeba začít s čistým štítem, platit účty včas a prostě hrát tuhle "hru" fér. Pak se může i z týhle hnusný housenky stát majestátní motýl.

Hodně věcí, který to sráží na kolena je spolu nějakým způsobem svázaných a bez jedné nejde zlepšit druhou a naopak. Ale to se snadno řekne; hůř se to řeší. Ono to řešení totiž moc jednoduchý nebude. Někdy je totiž strašně málo "chtít" a musí se prostě makat. Bude to složitý a nějak se to musí překlenout. Jen to snad nedopadne tak, že vydělaný prachy budou prostě jen dál mizet "kdesi" a účty budou opět viset v luftu, tam někde v dáli, tam kde jsou položky "po splatnosti".

~ V podnikání nemůžete čekat, až bouřka přejde; je nutné naučit se tančit v dešti. ~