Stěhování na třetí (kolej)

** 19:54 Nesnáším stěhování kanclu. Každej se jenom hádá, všichni jsou nasraný protože tahaj tuny kravin co jsme měli už dávno vyhodit a celkově panuje nálada na hovno.

Odvezlo se toho 2 plný dodávky, narvaný k prasknutí. Odhadem jsme za dnešek odtahali asi 5 tun kravin. A jak už to tak bývá, šlo to z malýho prostoru do ještě menšího. Takže dilema "jak to tam narvat" bylo hned na světě. Asi jinej vesmír. Ale nakonec se to tam tak nějak i vešlo, ale bude s tím ještě mraky práce.

A to ještě není všechno. Na novým místě není internet. Já fakt netuším, jak budeme bez internetu vůbec fungovat. Zvlášť když jsme firma, která bez netu neudělá vůbec, ale jako že VŮBEC nic. No, na zítřek jsem hodně zvědavý, až budeme řešit net a věci kolem toho. Jestli to vůbec rozchodíme. Potřebujeme celkem slušnou linku, stabilní jako kráva a hlavně - veřejnou, statickou IP.

Dneska jsem ale utahanej jako splachovadlo od hajzlu, jsem vyřízenej jak žádost, hotovej jak porce ve školní jídelně a zrušenej jak výtahy bez vnitřích dveří. Prostě totálka jak po bouračce v rychlosti 180km/h do protihlukový stěny.

Snad to zítra v nových prostorách nějak vytuníme a zvládneme to. Taky nám ve starých kanclech zbylo ještě pár desítek serverů, který prostě půjdou k likvidaci, nebo se uskladní někde externě. Hlavně mě sere ten net.