Tejden dovolený fuč!

** 23:48 Ne jen víkendy, ale i dovolená jsou z Číny - dlouho nevydrží. No co, sere pes. Ještě mam tejden dovolený a nějak ho musim využít na odpočinek nebo něco tomu podobnýho.

Vracel jsem se nedávno domů a docela notnej kousek od baráku, kdy už jsem se viděl ve sprše a pak popíjejíc domácí ledovou kávu, jsem píchnul. Vole já byl nasranej jak svině, protože ono je to fakt kus a jako tlačit kolo přes skoro celý město je docela masakr. Lidi na mě čuměli, jako kdyby nikdy nepíchli a každej se tak debilně pousmíval. Nechápu, co je na tom vtipnýho a zároveň nechápu, proč jsem si já debil nevzal náhradní duši a pumpičku s sebou.

To nic nemění na tom, že jsem stejně chtěl pláště měnit, protože ty WTB 29" Nine Line jsou hrozný sračky a navíc taky už byly sjetý "na textil". Né, tak hrozný to nebylo, ale nějaký 3 mm tam ještě byly, ale to je stejně k hovnu. Navíc ty pláště měly nálítáno úctyhodných 3200 km. Smekám, ale málem jsem smeknul sám sebou na zem, když mě ty pláště vůbec nedokázaly podržet na lehce prašný cestě a suverénně jsem si driftnul.

No takže jsem si dotlačil kolo domů a jelikož jsem byl upocenej, nasranej a neměl jsem náladu, tak jsem kolo opřel na svoje místo a nechal ho bejt. Došel jsem si udělat kávu a mezi tím, co se louhovala (ve frenchpressu) jsem si dal rychlou sprchu a pak už jsem si jen slil kávu a šel si sednout ke kompu na cígo. Po tomhle krásným relaxu na nervy jsem se ještě naobědval a pak jsem si ještě stihl čistě povlíct postel a uklidit nářadí, který se válelo všude kolem po zemi.

Prostě a jednoduše se mi do toho nechtělo a oddaloval jsem to, co to šlo. Nakonec jsem se ale odhodlal a udělal jsem to. Klasika byla s nápisem ROTATION, no jasně, že jsem ten zasranej plášť nandal obráceně. Sundal jsem ho a nandal správně, znovu nafoukal duši, poskákal, aby si to všude sedlo jak to má bejt a pak jsem to šel nandat na kolo. Když už jsem byl v tom, rovnou jsem vyměnil i druhý kolo a bylo hotovo. Šel jsem to projet a byl jsem spoko. Jo ještě jsem to tu asi nepsal, mam obuto na Schwalbe smart sam 29 x 2,25 s kevlarovým bokem bez drátu!!!

Všechno maká, jak má a zase můžu lítat, což se mi dneska dvakrát povedlo a jsem příjemně unavenej. Jediněj problém je to, že zas začínaj bolet úpony nad kolenem. Minule to bylo pravý a dneska je to levý. Nevim, nemam pocit, že bych ty nohy nějak přepínal nebo tak něco.

Stímhle postěžováním si se zas loučím..