Vánoce a tak

** 03:16 Máme tu za moment Vánoce a pro všechny kolem je to prostě čas, kdy maj jako jedinou povinnost udělat hroznej zmatek ve všem a prostě stresovat. Já to mam na salámu, prostě volno a klídek. Odpočinek, prodlouženej víkend a podobně. Vůbec si z toho nedělam hlavu.

No a jak si z toho nedělam hlavu a jsem neustále tak v chillu, tak na mě lidi divně koukaj a ptaj se, co mam v plánu na Vánoce, že se nestresuju. No a na to jim s klidem odpovídám, že budu svátky klidu a míru trávit s rodinou. Budem koukat na pohádky a já si k tomu všemu budu ucucávat horký kakao z pulitráku a těžce relaxovat, prostě všechno tak jak má bejt.

Nedávno jsem si ale vzpomněl na to, jak jsme si s bráchou v pokoji stavěli bunkry z peřin a tak podobně a tak jsem se tak zasněně pousmál nad tím, co jsme jako děcka dělali. Prostě a jednoduše, kdo nestavěl bunkry z peřin a nebyl tam zalezlej půl dne, tak neměl žádný dětství. No jo, dneska už máme svoje léta a úplně jiný starosti, ale i tak si prostě najdem čas na blbnutí a nebo jen tak pochillovat.

No a jelikož to kolega Lishack nevydržel a provařil dárek pro mě, tak ho mam rovnou v kompu. Dostal jsem 120 GB SSD disk a už parádně slouží. Tímto chci ještě jednou poděkovat. Jsem vážně hodně spoko :-) Ode mě zas dostane pumpičku na kolo (kterou věčně nemá ), světla na kolo, aby byl vidět a viděl a pokud nebude zlobit, tak ještě tacháč, aby věděl, kolik toho najezdil.

No a už mi nezbejvá nic jinýho, než vám všem popřát klidný svátky, veselý Vánoce, bohatýho ježíška v rodinném kruhu a pokud možno šťasnej Novej rok bez zranění od pyrotechniky, bez opití do němoty. Hlavně buďte s někým, koho máte rádi a buďte na sebe hodní.