Velkovezír Venca

** 20:40 Tak nám ten náš kokůtek vedojc vychlastanej zase na dnešek nachystal překvápko. Nejen, že zdrhnul domů s tím, že je mu zle, ale ještě do toho dodavatelé nenajeli, jak měli a tak jsme byli zas o hodinu posunutý. To by ale nebylo to nejhorší. Horší bylo to, že jsme tam na sice docela malou expedici zůstali ve třech lidech a nějak mu nedošlo, že to nedoděláme. To ještě za páteční přesčas jsem měl slíbený volno zejtra, ale jak zjistil, že by se to neudělalo a že budou chybět lidi, tak měl tendence mi to volno zrušit.

Řekl jsem mu do telefonu, že už jsme dohodnutý a že jsme sbalený a jedeme pryč a že prostě takhle na rychlo si nemůžu rušit domluvený věci a že si to měl rozmyslet dřív. Do toho mlel nějaký hovna, že to nemohl tušit a podobně, tak jsem mu jenom řekl, že s tím volnem prostě počítám a že nepřijdu, aby s tím zase počítal on a telefon jsem zavěsil.

Je mi jedno, co se tam bude dít, protože tohle jsou věci, co se táhnou roky a každej rok je ten vožralej dement překvapenej, že nemá na vánoční a silvestrovskou expedici lidi, stejně, jako silničáři jsou strašně překvapený, že v zimě padá sníh. Prostě a jednoduše já mam volno a on ať si to zařídí. Od toho je jednou vedoucí, tak by si měl umět poradit a sehnat si lidi nebo náhradu za lidi, co marodí.

Poslední půlrok docela dost řešíme i peníze, protože jsme v okolí snad poslední firma, co dělá za tak malý prachy. To jsme nedávno řešili s vedením, který je nad vedoucím, ale zatím nic nevíme, takže podle toho taky děláme. Oni neví a my si děláme co chceme a chodíme si domů z práce dle vlastního uvážení.

Celej tenhle prohnilej systém mu spadne na hlavu a nebude to dlouho trvat. Začalo to tím, že nám usmrkli před vánocema 1000 korun prémie a 16000 vejplatu, což posrali jako svině. Vánoce byly na krku a ještě k tomu zejtra silvestr a prachy už skoro nejsou a to nemluvim o tom, že ještě minimálně 14 dní nebudou. Pěkně to posral a ti kokoti vejš taky. No ale to bude mít následky, protože takhle to dál prostě a jednoduše nejde. Oni si papaláši budou lítat do tepla a kupovat nový superby ve výbavě Laurin & Klement a nás neumí ani pořádně zaplatit. Ještě nás obrali o 30 hodin a tak podobně. No prostě pojeb největší.

Na to jim chystáme příjemně dlouhou zaměstnaneckou stávku v trvání jednoho týdne a budeme požadovat změnu smlouvy, nabrání lidí a tak podobně, co se obvykle po těch nahoře chce. No a jelikož jsou to vychcánci, tak všechno na papír a k podepsání jinak nebude žádná dohoda a nebude odvedená ani žádná práce. Ono až jim tam budou stát řidiči a nebudou mít co vozit na krámy, tak jim to konečně třeba dojde, že by se měli o svoje lidi, co jim vydělávají peníze, starat!!!


No a to je dneska zas vše.. trošku jsem se rozohnil.. :D