Velkovezír Venca 2

** 09:45 Ten kokot si nedá pokoj. On si jako myslí, že jsme všichni dementi vychlastaný nebo co?!

Normálně na hulváta mi ráno volá, že už se expeduje abych přišel. No ale to se chlapec přepočítal a já jsem s ním vyjebal jak se sluší a patří. Potřeboval jsem mít telefon nahlas, protože čekám hovor a proto jsem si toho dementa dal do blokace.

No a když se mi nedovolal, tak mi napsal SMS ve znění: "Vím, že jsem slíbil volno, ale posralo se to. Potřebuju, aby jste přišel alespoň na tři hoďky. Už se expeduje ale na ranní směně už víc chtít nemůžu. Telefon máte pořád obsazený."

Ví, že mi slíbil volno, ale hodlá mi ho na férovku zrušit, aby pokryl lidi. No já to vidim jednoduše, v pátek jsem mu odevzdal dvě hodiny přesčasu, kdy jsem dělal jak nejlíp jsem uměl a ostatní, co byli na svojí směně se jenom tak procházeli, protože věděli, že to stejně nedodělají, tak se ani nesnažili a za tohle mi chce dneska zrušit volno. Omyl, já jsem doma a mam ho v prdeli. To, jak se k nám chová a jak furt mění svoje názory a vymejšlí píčoviny, to nemá hranic a já na to nemam nervy.

Jeho klasický výrazy, když něco potřebuje: ono se to nějak udělá, to půjde, musíme (myslí nás skladníky, on bude sedět v kanclu a nic nedělat - ZMRD!!!), bylo by dobrý, musí se jim pomoct (zase myslí nás, protože on se ve 12 sebere a jde domů). No a výrazy, když potřebujeme něco my: nemám, nemůžu, uvidíme, snad, možná, podle toho, ...

No a tohle prostě už trvá moc dlouho. Ono se to neposralo samo, posral jsi to TY svojí neschopností vést jakejkoliv podnik a jakoukoliv bandu lidí. Normální zaměstnavatel, když něco chce, tak má okamžitě peníze v ruce připavený ti je dát a tenhle vyjebánek je připravenej ti je brát a ještě po tobě chtít práci navíc za nic.

Další, co tam v tej SMS píše a zase mi to hnulo žlučí je to, že "po ranní směně už nemůže víc chtít". Píčo mám tě vypleskat hned nebo až ve čtvrtek, až se potkáme na chodbě?! ZMRDE!!! Za mnou v pátek na mojí ranní směně přišel a hned ráno chtěl, abych tam byl dvě hodiny navíc a to jsem tam byl na všechno sám! Obvykle jsme tam dva a jeden dělá papíry, aby se to nezdržovalo. No ale teď jsem tam byl sám, takže připravit si papíry, postavit klece, polepit klece, přijímat zboží a ještě rozhazovat na místo. Tohle všechno upocenej jako kurva po tříhodinovce se špinavou vepřovkou jsem zvládnul, udělal jsem mu ještě dvě hodiny navíc, kdy jsem se neflákal, ale fakt makal, abych jim co nejvíc pomohl a ten buzerant se mi odvděčí tím, že mi chce zrušit volno a ještě má tu drzost mi říct, že to po ranní směně nemůže chtít.

Kurva já jsem zase nasranej. Moje ranní směna je asi méněcenná, než druhá. No tak se podle toho zařídíme a od novýho roku uvidíš ten cirkus ty koště!!! Takovou vzpouru jsi ještě nezažil. Budeš mít o čem přemejšlet a nachystej si flašku, protože tohle psychicky nedáš, co ti chystáme za lahůdky.


No a takhle nějak si tam spolu válčíme a žijem