Vychcanej, línej a potrestanej "kolega"

** 21:47 Dneska ten den začal fakt suprově. Nejen, že celej den tak nějak pochcávalo, což nikomu na náladě nepřidalo, ale pak se ještě milostivě dostavil do práce kolega s totálně vygumovaným mozkem.

Přišel jsem do práce klasicky na půl čtvrtou, kdy jsem si udělal svoje věci, co dělam každej den. Papíry, rychlovky a přijmout první zboží od dodavatele a tak. To probíhá tak, že se ty palety najebou ke kolegovi do druhý části haly a nechá se to tam ležet do poslední chvíle, protože tam na to má místo. Mě tam stojej linky a nemam to kam dát, tak proto. No a aby tam měl víc prostoru, tak jsem mu vyndal všechny červený bedny a dal si je k sobě dopředu. S úmyslem, že bude dost místa a mohlo by to bejt pro něj fajn.

No to jsem se hodně spletl. Nic nebylo fajn, nic nebylo dobře a píčus začal svůj výstup lobotomizovanýho jedince trefenýho minimálně třema mrtvicema přes gumovku k tomu! Na chvíli jsem se zastavil a čuměl jsem, co to jako dělá, abych si tak nějak ujasnil, co se mu asi odehrává v tej jeho palici. Když jsem viděl, co dělá a jak naschvál dává paletu do cesty dodavateli, aby si nemohl nabrat palety a červený bedny, tak jsem se nasral a dostal pojeb, jak malej smrad se slovy, že je to vypatlanej vymrdanec bez mozku a že mu to dam patřičně sežrat.

Jak jsem řekl, tak jsem udělal. Hned na start dostal k sobě na plac 8 palet s jeho zbožím, takže byl tak zajebanej, že nemohl z toho svýho prostoru ani ven. Hned, jak se mu uvolnilo místo byť o jednu paletu, tak jsem mu tam nasral další dvě a takhle to pokračovalo celej den dokud jsem měl co mu dávat. Nemá mě prostě srát. Já jsem to s ním od rána myslel dobře a místo toho mě takhle hned nasral a dělal naschvály. Oplaceno dostatečně!

To ještě není konec. Ten zmrd nemá totiž páteř a chová se jak poslední koště a do toho je línej jak vandrák. Pracovat se mu nechce, vyhejbá se čemukoliv, co jenom vzdáleně připomíná práci nebo něco, co prostě musí. Šel si dokonce stěžovat za vedoucím, že mu nikdo nepomůže a že to sám dělat nebude. Vedoucí samozřejmě o tej jeho ranní sviňárně věděl, tak na to moc nereflektoval, ale přes to všechno za náma došel, že to jako chápe, ale trošku by jsme mu pomoct mohli. Tak jsem mu řekl, že v klidu dokouřim a pak mu teda i když nerad půjdu pomoct. Zdůraznil jsem ale, že pomoct a ne to udělat za něj. Souhlasně přikývnul a šel si po svý práci.

Dokouřil jsem a šel teda pomoct, ale jak jsem už řekl, tak pomoct. Takže jsem se ploužil po placu a pomáhal. Bylo vidět, jak mu to píčusovi není po chuti, protože moc dobře věděl, že moje přítomnost pro něj není nic dobrýho a že si po očku pohlídam, aby se neflákal a že ve chvíli, kdy se jen na chvíli zastaví, tak se sbíram a jdu klidně ven na cígo a seru na něj. Sotva jsme doházeli, tak přijeli další dva dodavatelé a ten zmrd se sebral a bez jakýchkoliv okolků si šel zapálit a sral na to. Tak jsme se na něj vysrali s mezizastávkou u vedoucího, kde jsme ho obeznámili s tím, co udělal, jsme šli na cígo taky. Pak jsme si udělali svůj díl práce a jeho v tom nechali, aby si to uvědomil, že takhle teda NE!

Jeho výstup pokračoval tím, že když byla připravená expedice a měl se vyexpedovat zbytek zboží, tak si klidně na hodinu sedl na jídelnu a svačil. Zakončil to klasicky tím, že si na dalších dvacet minut sednul ven na cígo, kde ho vychytal vedoucí a za pořádnýho řevu mu vysvětlil, že jestli nezačne makat, tak se může sebrat a jít do prdele, že takový lemply tam nepotřebuje. Po tom, co velmi pomalu dokouřil, se milostivě sebral a šel něco dělat, ale bylo vidět, jak schválně dělá hodně pomalu, aby toho udělal co možná nejmíň.

Když to vedoucí viděl, tak se nasral a řekl, že mu strhne veškerý prémie a rudej nasráním odešel do kanclu. Cestou jsme se potkali, tak jsem mu sdělil, že za takový kurvárny, co dneska dokázal vyrobit zejtra nehnu prstem a nepomůžu mu hodit ani jednu bednu. Kolega, co tam s ním bude prohlásil, že takhle se chovat nebude a že mu to dá patřičně sežrat, takže se na ráno těším.

No a aby toho nebylo málo, tak jsem si odpoledne lehnul s tím, že za dvě hodinky mě probere budík a vstal jsem místo v pět skoro v půl desátý večer. Bomba vole. To byl a zejtra bude den!!!


Pro dnešek vše.