Zaspánek

** Update 19:27 Já se z těch lidí na helpdesku asi zblázním. Jak se na helpdesk volá, tak se zaříznutý spamovač ozývá (Morgen). No nic, vyčůrat, pomodlit a spát. Nebo se kouknu na "Ano, šéfe!", ale všechno už jsem to viděl. Už aby byla další řada.

** Update 16:33 Venku je nečas, že by lišku nevyhnal. Musím ale jít nakoupit. Obyčejný nákup u čonga: čtyři , grepfruit, polívková zelenina, okurka, nějaká voda, zkoušim teď tylžský sýr, anglická, herkules, rohlíky, papriky, rajčata, dvě čínky... Jinak klasická nuda u tývky.

** 13:19 Vstal jsem, obvyklý zaspánek, páč jsem včera do noci ohýbal FTP u nás na hostingu, což se nakonec povedlo. Hurá. Nicméně jsem hned volal šéfovi, abych v práci neměl ánus (jako že Á-čko) a domluvili jsme se že zbytek dodělám z domova. K obědu jsem si vohřál klobásu domácí; rohlíky jsem sice neohříval ale měl jsem je k tomu, stejně jako extra ostrý kečup pekelného muže (hell-mann's). Nic moc extra to sice nebylo, ale k zalepení tý mojí černý díry v žaludku to stačí. Jinak včera, když jsem vylez vod Mokrýho lokte, tak normálně čumim jako pí*a: "vono SNĚŽÍ!" To jsem fakt ještě nežral.

Tak to bych nečekal... Ale dobrej rekt. :)
Image