Bestie z východu

** 20:06 Ha ha ha. Asi tak nějak bych ocenil to, co popisovali, že přijde. Čekal jsem podle varování fakt mrazy kolem -15°C, ale ono ne. Stále jen -7°C a nějakých 20 cm sněhu. To je jako ta bestie?

Tohle je klasická zima a není na ní nic divnýho. Pamatuju tenkrát, když jsme šli Lishackem nějakých 200 metrů na pumpu pro cíga a venku bylo -17°C. To byla kosa, že štípala do tváří a lepila nosní dírky k sobě. Tohle, co je tady je nuda.

Už vůbec nechápu, co se to děje řidičům, že stále neumí na sněhu jezdit a stále bouraj a stále jsou každou zimu překvapený, že ta bílá sračka napadla a že to na ní světe div se klouže. Stejně překvapený jsou taky silničáři a stále se diví, že musí brát noční směny, aby silnice byly na ráno, kdy jezdí nejvíc aut čistý. Kurva je to každej rok, tak co se furt diví?! Já se pro změnu divím, že oni se diví

No a podle radaru sice ještě pár dní bude zima, ale nic, co by se nedalo přežít a musela by se z toho dělat taková mediální bublina. No i když radši budu poslouchat o zimě jak v Ruským filmu, než o tej koronasračce. Jen doufám, že to komouši uhrajou a nenechaj zbytek posranců, aby jim schválili další prodloužení nouzovýho stavu. Je to zbytečný a jak už jeden z nich prohlásil, tak stejně opatření nefungujou.

No a jinak dneska mi to hodně dobře cestou do práce klouzalo. Samozřejmě, že jsem jel na kole.