cosi kdesi

** 21:26 Zase jsem se tu stavil, abych se tu vyblil

Není to tak dávno, co jsem si měnil ty brzdový destičky a docela se povedlo, ale mam pocit, že zadní kolo je nějaký přidřený nebo co a k tomu všemu včera mi zase povolily dráty (výplet). To je zhruba po měsíci a kousek a začínám bejt fakt nasranej, protože tohle ten mladej floutek v MMR e-bike servisu fakt neudělal dobře a já jsem mu debil ještě nechával 200 na kafe za ochotu a rychlost. No jsem poučen do příště, že fakt ani korunu navíc.

Práce se mi furt vyhejbá jak kočka vodě a tak nevim, co bude nebo nebude, ale bez práce to nejde. Něco ještě zkusim a pak začnu brát snad i fabriky a agentury nebo co. Doufám, ale že k tomu nedojde a nějakou normální práci si ještě najdu. Mám ještě pár es v rukávu.

No a aby toho všeho nebylo úplně málo a když jsme se na léto zbavili konečně covidu, tak nám sem pomalu, ale jistě začli tahat opičí neštovice, aby jsme se nenudili a aby nás opět mohli zbavit svobod a přikazovat nám, co smíme a co ne. Za chvíli tady budeme všichni zabalený ve skafandrech, aby jsme něco od někoho nedostali. Covid, ptačí chřipka, prasečí chřipka, ... to už lidi nevystraší a tak se muselo vymyslet něco jinýho a to jsou opičí neštovice, o kterých jsem nikdy v životě neslyšel a najednou je má člověk v anglii a americe a hned tejden na to to máme u nás. To je ale náhoda!

Docela by mě zajímalo, jestli jim teď vyjde to trasování, když jim to nevyšlo u covidu


NEŠUKEJTE OPICE, JE Z TOHO HIV NEBO NEŠTOVICE!