Cyklostezka

** 04:13 Ano, jel jsem si prokouknout cyklostezku, na který jsem nedávno byl pěšky. Prostě a jednoduše jsem lovil kešky a najednou jsem se vyskytl na cyklostezce. Říkal jsem si, že někdy musim vyrazit zase po dlouhý době na kolo a projet si to, protože to pro mě byla novinka.

No a dneska v noci byl ten den. Oblíkl jsem se do buzna trenek a jel jsem. Cyklostezka vede z Vejprnické ulice logicky do Vejprnic až k vlakový zastávce. Super rovná nová cyklostezka, kde se dá letět jak blázen a nic mě nebrzdilo. Je vcelku rovná a bez nějakých stoupáků, takže fakt spíše pro piloty na silničkách, kde si užijou vítr ve vlasech, než na mým XC chrtovi, ale i tak se to dá. Užil jsem si to úžasně a pro mojí kondiční jízdu je to dostačující dokonale.

No a nebyl bych to já, kdybych si to neprotáhl o kousek dál. Sjel jsem si na benzínku pro cíga a pak domů. Jo, vím, neměl bych kouřit, ale tak prostě to jsem taky já. Doma sprcha, napít se a cígo. Teď to tady nadatlovat a asi spánek, protože jsem tak akorát unavenej na to, že bych mohl usnout.

Jsem příjemně vymrzlej a nohy hřejou jak kamna. Bylo jen 4°C.

Pro dnešek zas vše, čus.