Debilové

** 11:31 Tak a dneska jsem fakt nasranej jak nikdy. Jedu si tak včera na náměstí pro knihu. Ano, já, kniha. Taky občas čtu. No a jak tam jedu, tak vidím, že z důvodu vládního nařízení zavřeno a hotovo. Super. Vláda plná píčusů, co nám zavřou krámy s knihama, ale hospody, co vaří byť zkurvenej nakládanej hermáč, tak nechaj otevřený. CHCE SE MI ZVRACET!!!

Dneska jsem si pro změnu udělal vejlet do Tesca a do Globusu, protože jsem si tak nějak vzpomněl, že tam kdysi měli knížky uvnitř potravin. No začal jsem Globusem, protože tam měli skoro dva regály plný knih, ale když jsem se vyškrábal do toho pojebanýho kopce, tak jsem zjistil, že ze dvou dlouhých regálů udělali půlku malýho a prostě je tam hovno, co nikdo nechce. Nasranej, že musim zase na druhou stranu města do ještě většího kopce jsem se vydal vstříc letu z kopce. No po cestě se nic zvláštního nedělo, vyšlapal jsem to i když mam pocit, že plíce jsem nechal někde na začátku pod kopcem.

V Tescu jsem zjistil, že tam tu knížku taky nemají a regál je obdobně velikej. Fakt jako ste se všichni pojebali nebo co? Knihkupectví zavřený a vy tam nic nemáte? No to byla poslední kapka a jak jsem vyběhl ven, tak jsem si musel zapálit.

Vydal jsem se na cestu domů, samozřejmě, jak jsem byl mokrej od potu, tak mi byla zima, když jsem letěl dolů ten krpál. Paráda den prostě. Cestou jsem si zapomněl ještě koupit na zítřejší kešky svačinu, takže jsem se vydal ve 20:00 do krámu. Billa zavřená, Kaufland zavřenej, Albert zavřenej. Co jsem komu do píči zasyflený udělal???

Za všechno může ta pojebaná vláda a její nesmyslný zavírání všeho, co pro ně nemá smysl. Jasně, chápu nařízení, že po 21. hodině máme bejt doma a tak, ale kurva, že by si ty posraný krámy vylepily na dveře, že z důvodu nařízení se zavírá v nějakej určitej čas?! Vůbec píčo, to je moc práce a ty si na otevírací dobu pořiď křišťálovou kouli. Takže díky posrancům a jejich výmyslům nemam na zejtra co svačit. Fakt jděte do prdele, celá vláda by se svorně mohla chytit za jejich bankovkama narvaný ručičky a sborově vysmahnout někam do hajzlu.

No a to je z dnešního cestování a nasrání zase vše, mam toho dost, vypiju si kafe, dám si cígo a políbim polštář.