Deprese???

** 11:09 Tak jsem tu zas a dneska jako solidně vypíčenej den. Včera mi volal týpek, že mam dojít na pohovor, což bylo víc, než potěšující. Dneska jsem tam byl a dozvěděl jsem se, že bych jako byl vážnej kandidát na pozici a že pokud se mu nebudou líbit další, co má nasmlouvaný, tak se mi příští tejden ozve. Jasně, je pátek, chápu.

Co mě ale brutálně sere je počasí, je zima jak v ruským filmu a to je jenom začátek. To by nebylo to nehorší. Jedu si tak na náměstí, kde jsem sháněl jednu věc a normálně ani jeden otevřenej krám. První nasrání. Další přišlo vzápětí, kdy na mě vyletěl týpek, jestli jako nemůžu dávat bacha. Ano, jel jsem na kole na chodníku, což bych neměl, ale byl jsem od něj víc jak 3 metry a kdyby píčus nečuměl do mobilu, tak si mě mohl všimnout asi tak o 10 vteřin dřív a nemusel by na mě cosi hlásit. Otočil jsem se a spustil jsem na něj klasiku: "říkal jsi něco?". Na to mi neodpověděl a rychle zmizel. Druhej týpek o pár set metrů dál to samý aniž bych ho byť jen trochu ohrozil. To už jsem nevydržel a normálně jsem si pro něj dojel, slezl jsem z kola, položil ho na zem a týpkovi jsem jasně a důrazně vysvětlil, že už je to druhej píčus během pár minut a že jako co si myslí?! Zopakoval jsem mu, že jsem se k němu ani zdaleka nepřiblížil a co jako má za problém. Ticho a jen čuměl. Klasika.

Lidi jsou poslední dobou vynervovaný a já je chápu. Taky jsem nabroušenej a nasere mě každá kravina, ale neventiluju to na veřejnosti a už vůbec ne na týpka, co je dvakrát takovej. Lidi se svobodou ztrácej snad i soudnost a pud sebezáchovy. Jednou mi ulítne ruka a týpkovi hlava až se fakt naseru. Zatím se snažím komunikovat, ale s lidma není řeč. Nedávno jsme tu měli Halloween a lidi se už nesmějou kostýmům ani ničemu. Prostě začínaj upadat do depresí.

Jinak teď mi před barák přijeli hasiči. Cosi tam dělali a zas odjeli. Nevim, co to mělo bejt.

No a v nejlepším se má přestat, že? Tak zas někdy a čus.