Dlouhej víkend

** 19:02 Tak se nám pomalu blíží konec dlouhýho víkendu, kterej byl nakonec víc super, než jsem si myslel, že bude. Počasí tak nějak dopadlo, bylo hezky a odehrály se obvyklé aktivity.

Původně měla bejt zima a hnusně, ale nějak se to posunulo a tak jsme tu měli sluníčko a příjemných 12 - 15°C. Na kešky došlo i nedošlo, protože proutky na pomlázky a kopřivy na nádivku. By se jeden picnul. Místo dlouhýho volna má člověk dlouhý trápení tyhle kraviny sehnat. Nehledě na to jsem se docela hezky projel na kole a našel jsem zase nový místa, kam se dá na kole zajet a bejt tam relativně sám a v klidu. Ještě je to ve stínu stromů, takže taky super. Člověk čistě náhodou zjistí, že přibylo mrtě cyklostezek a ani o tom neví. Musí napřed zabloudit.

Na dnešek hlásili nějaký to foukání a taky že jo. Fouká celej den jak jeblý, ale až teď k večeru to dotáhlo napřed déšť a teď taky pár sněhových vloček. Doufám, že slibovanej vítr v noci odejde a bude zas nějak normálně, protože fakt se nechci na cestu do práce zase nabalovat i když je mi jasný, že makání v triku jako minulej tejden asi není to, co mě tenhle tejden čeká. Ještě, že bude tak krátkej.

Včera jsem si protestantsky dal na zahrádce jedný nejmenovaný hospody pivko a byla to fakt slast. Všichni bez roušek, protože jedli nebo pili samozřejmě. Seděli u sebe rodiny a ti, co nebyli s nikým, tak postávali stranou s rozestupem větším, než nařizuje vláda. Vládo, nejsem stádo ovcí ani opice, aby jsme museli poslouchat, co nařizuješ. Navíc je vás tam banda a jeden s druhým neumí mluvit natož se domluvit. No tak jsme si to domluvili sami a děláme to podle sebe. Navíc nám bylo řečeno, že máme chodit ven na čerstvý vzduch, tak jsme uposlechli.

Ku spokojenosti všech bylo vše v pořádku a v poklidu proběhl i zbytek dne.

Tak čau víkende a zejtra do háku!