Kolonoskopie

** 00:46 Tak jsem tu zas po delší době s nějakým tím apdejtem.

kolo - Nedávno jsem píchnul o střep a poměrně daleko od baráku, tak jsem byl nasranej, ale byl jsem celkem i v pohodě, protože v batohu taham ledvinku, kde mam dvě náhradní duše, pumpičku a stahováky na plášť. No to jsem ale netušil, že se může stát něco takovýho, že bych třeba nesundal plášť. Čumim na to a začínám nadávat jak pes. Zkouším sundat plášť a prostě nejde, nehne se to z místa po celým obvodu a na obou stranách. Bezradnej, protože to nešlo fakt ničím nandavám kolo zpět na kolo a prostě tlačim domů. Doma kolem toho chodim a když uznám, že to prostě nejde, tak si začnu říkat, že mi to tam snad ten servisák přilepil a podobný teze. No dostal na dálku nadávek, že mu muselo dobře zvonit v uších. Tímto se na dálku zase omlouvám, protože to nebyla jeho chyba. Ano, umim uznat chybu a omluvit se, když někomu ukřivdím. On ten plášť totiž nebyl přilepenej, ale jak je tam ta drátová patka, tak dosedla tak na doraz, že to prostě nešlo za boha nijak vyndat. Nastoupily nástroje jako kladivo, šroubovák a pak i štípačky na tu drátovou patku. Myslel jsem si, že je tam jeden ocelovej drát, ale pozor ony jsou tam dokoce 4 a každej jinak tlustej. No ale povedlo se a včera sundáno a nandanej novej i s novou duší a pohoda, ale nandavání byl taky dobrej ojeb. Takže ponaučení do příště zní - pláště jedině s kevlarovou patkou VOLE!!!

nos - Čumim na sebe do zrcadla, což se moc často nestává, ale objevila se mi na-nose-kunda teda beďár a přímo na špičce. Bolí to jak svině, ale už je vymačknutej a snad brzy zmizí.

kopie - Terovej disk se mi zbláznil a začal dělat debiliny, tak jsem si musel udělat komplet kopii na druhej externí dvouterák a vynulovat ten terák a vykopat ze zálohy všechny systémový věci, aby mi neustále nezasahoval do všech operací, co probíhají na SSDčku.


„Přítel je ten, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád.“