Nevim nadpis, neruš myšlenky

** 23:26 Za poslední dobu se toho seběhlo nějak moc a nějak nevim, jak to mam celý uchopit a jak se s tím poprat. Ne, že by se mě to nějak přímo dotýkalo, ale tak děje se to kolem mě, tak to vnímám a neumim si prostě zacpat uši a zvřít oči, abych to nevnímal.

V práci relativní pohoda, ale bylo mi řečeno, že prej budu dělat kromě skladníka i krysu a budu muset na kompu obstarávat objednávky a podobně. Tomu předcházela nevinná žádost o zvýšení platu, protože v tejhle práci budu za měsíc rok. Tak jsem na to prozatím kejvnul a samozřejmě, že si to nechám zaplatit a když nebude vůle, tak se zas stáhnu ke svýmu balení zásilek a budu si zas dělat to, co jsem dělal do teď.

Celkově tedy budu žádat o okamžité zvýšení platu o 2500 čistýho. 1500 za kancelařinu a 1000 za rok odvedené práce. Uvidíme, jak to dopadne a co mi na to řekne, protože úplně nedoufám, že by se to setkalo s úspěchem. To znamená, že bych dále dělal jen to, co jsem dělal do teď a kolegovi, co dělá objednávky do teď by bouchla hlava z množství a náročnosti práce.

No a dál nevim, co psát. Počasí stojí za hovno a proto už se moc na kole nejezdí, ale věřím tomu, že se ještě pár dní najde, kdy se bude dát jezdit celej den a nezmrznout u toho. Dneska jsem sklízel zbytek paprik, který byly na kytkách a nestihly dozrát. I tak jsou jedlý a budou dobrý, jen si z nich nevezmu semínka, ale to mi moc nevadí, protože si budu kupovat nový zajímavý odrůdy a dalších mam tolik, že bych s nima osadil pole. Byl jsem z toho smutnej, jak to díky počasí dopadlo, ale tak co se dá dělat. Budu doufat, že příští rok to bude lepší. I když to už jsem doufal letos a letos to bylo horší, než loni.

To je zas vše. Čus.