Nová práce, očkování, BIG Update v Liščí noře

** 12:47 Zdárek párek! Tak jsem tady zase. Stýskalo se vám? Já myslím že nevím.

Ale teď vážně. Získal jsem skvělou práci u B&M jako PHP vývojář (junior) a jsem spokojený. Šef našeho Dev týmu Eda je super; jeho pozitivní energie a nálada mě naladí na stejnou vlnu na celý den a dělá se mi s ním skvěle.

Už mám za sebou jeden úspěšně spuštěný web Po stopách svobody a je to fakt super pocit, nahodit první web. Díky patří pochopitelně i celému našemu týmu v B&M, který se na realizaci podílel. Především bych chtěl poděkovat Jitce za její trpělivost se mnou. Je to skvělý!

Jsem vděčnej za tuhle příležitost, protože se tam hodně naučím. Už teď jsem se toho naučil hodně, například: phinx migration, codeception acceptance testing, obecně php/nette/latte, hlavně jsem konečně pochopil GIT a v neposlední řadě něco málo z kódeřiny (kodeřina - těžká dřina, aneb "kodér těžkou klávesnici má..." ). Baví mě to!

Taky jsem se nechal očkovat. Já vím, téma očkování je pro některé docela kontroverzní. Já si z toho dělám srandu - že mám v rameni Windows 11 v beta verzi. Proběhlo to celkem v klidu až na tu druhou dávku. To jsem měl zimnici, horečku, bolel mě celej člověk a prostě hnus. Přišlo to někdy ve 4 ráno, takže přibližně 12 hodin po očkování. V ten den jsem se z práce musel omluvit, protože mi bylo fakt zle.

Molová rána. Tedy vlastně i večery, dopoledne... prostě all-time every-day... S molama se blbě zápasí. Musel jsem vyhodit skoro celý špajz, nemám mouku, strouhanku, nic. Jen je mi líto těch, který jsem plesknul když byli zrovna "v tom". Takže jsem provedl takzvaný koitus-interuptus potleskem. Ale ostatním molům vzakuju: "Ocitneš-li se v mém rozpětí rukou, dostaneš FLÁKANEC!"

No a to je pro dnešek všechno. Tak zase příště, pozdravujte klíště. Já jdu na .

PS: Ještě se kouknu na google anál(ytics) jak nám tam stoupá úd(erník.net)