Pátek jak párek

** 16:47 Tvl to byl dneska zase den. Už nevim, jako co jsem zaměstnanej. Jestli jsem skladník nebo pracovní saportu nebo co. Prostě asi holka pro všechno.

Ráno to začlo luxusně. Cesta do práce pomalá, protože zas chcalo nebo co a prostě jsem nechtěl bejt mokrej až na zátylku. Přijedu a tam skoro nikdo na placu, tak jsem si zaparkoval kolo a jdu si hodit batoh do kanclu. No tam samozřejmě všichni nasáčkovaný u rychlovarky a třepali se jak feťák na dojezdu. Ranní káva musí bejt, to je jasný. Bez ranní kávičky, nemakaj mi ručičky. Navíc co by to bylo za den bez dělnický snídaně (kafe, cígo).

Tak jsme hromadně všichni vylezli ven a chystali se na práci. Během toho přišla kolegyně ze saportu, že jí někdo píše maila, že chce pěstovat bylinky hydroponicky. Následoval výbuch smíchu, ale tak proč ne. Nechali jsme ho při tom a poradili mu hnojku, kterou mimochodem taky chtěl poradit. Už vidim tu dvoumetrovou bazalku.

Mezi tím se nakupily objednávky, takže bylo co balit a pohoda, takže jsme se zas tak nenudili. Tenhle stav trval asi tak do oběda a pak už jsme se všichni těšili domů a ještě se k tomu všemu tak hrozně zkurvilo počasí, že se nedalo bejt ani venku na cigáru. Prostě fakt vydařenej začátek víkendu. Počasí bude stát za hovno i během víkendu, takže to moc na kešky nevypadá, ale kdo ví.

No a to je asi dneska zas všechno. ciao.