Bestie z východu

** 20:06 Ha ha ha. Asi tak nějak bych ocenil to, co popisovali, že přijde. Čekal jsem podle varování fakt mrazy kolem -15°C, ale ono ne. Stále jen -7°C a nějakých 20 cm sněhu. To je jako ta bestie?

Tohle je klasická zima a není na ní nic divnýho. Pamatuju tenkrát, když jsme šli Lishackem nějakých 200 metrů na pumpu pro cíga a venku bylo -17°C. To byla kosa, že štípala do tváří a lepila nosní dírky k sobě. Tohle, co je tady je nuda.

Už vůbec nechápu, co se to děje řidičům, že stále neumí na sněhu jezdit a stále bouraj a stále jsou každou zimu překvapený, že ta bílá sračka napadla a že to na ní světe div se klouže. Stejně překvapený jsou taky silničáři a stále se diví, že musí brát noční směny, aby silnice byly na ráno, kdy jezdí nejvíc aut čistý. Kurva je to každej rok, tak co se furt diví?! Já se pro změnu divím, že oni se diví

No a podle radaru sice ještě pár dní bude zima, ale nic, co by se nedalo přežít a musela by se z toho dělat taková mediální bublina. No i když radši budu poslouchat o zimě jak v Ruským filmu, než o tej koronasračce. Jen doufám, že to komouši uhrajou a nenechaj zbytek posranců, aby jim schválili další prodloužení nouzovýho stavu. Je to zbytečný a jak už jeden z nich prohlásil, tak stejně opatření nefungujou.

No a jinak dneska mi to hodně dobře cestou do práce klouzalo. Samozřejmě, že jsem jel na kole.

Souběh nesouběžností

** 01:51 Tak jsem tu zas i když to nikoho dávno nezajímá a asi to už ani nikdo nečte.

Stejně tu ale něco napíšu, aby kdyby náhodou. Budu sem psát častěji, protože teď se toho bude docela dost dít. Jinak mám vyměněnou přehazovačku a když už v tom byl, tak vyměnil borec i lanko a to jsem si o to ani neříkal, protože jsem na to v tom všem prostě a jednoduše zapomněl. Udělal to automaticky a udělal to všechno dobře. Navíc jsem měl vůli v nábách a tak jsem mu říkal, aby se na to mrknul. Mrknul na to a říkal, že ty středy jsou zralý na repas, tak ho pak po dohodě i udělal. Zatím vše drží a maká jak má.

Už aby bylo teplo a mohl jsem lítat v přírodě. Tohle zkurvený počasí mě ubíjí jak nic na světě. Chci se slunit někde v přírodě a mít všechno na párku. Nedávno jsem prodělal asi jarní deprese nebo něco takovýho. Byl jsem náladovej a takovej sám sobě protivnej. Pár dní na to zasvítilo sluníčko a tak jsem se o pauze šel vyslunit a hned bylo všechno jinak a hned jsem byl veselejší.

Docela jsem zvědavej na tu bestii z východu nebo jak nazvali tu bouři nebo co se to sem vlastně žene.

V práci klasickej frmol a tak. Co víc sem jako psát.


ende

Zase?

** 02:03 Jo, zase si dáme nějaký zprávy a komentáře k nim. Mimo jiné přišla přehazka a nějaký píčovinky na geocaching.

Nebudu ve sněmovně vystupovat v roušce - To si fakt jako dělaj prdel už. Za naše peníze tam budou dělat píčoviny, rvát se a dohadovat se o tom, co budou nebo nebudou. My máme kurva roušky 8 hodin na hubě v práci a ještě v krámu, frontách, na zastávkách, protože se nudili a nařídili to a tenhle píčus si nechce brát roušku? Namontoval bych to na nějakej zákon o ochraně veřejného zdraví a normálně imunita pryč a pokutu. Dále by putoval píčusek na pracák.

Praktiky z východu, je to magor - Jedna jebka proamerická a druhá proruská. Třetí se směje s paní Hitlerovou za rohem a zakazujou buřty, pomazánkový másla a podobně. Kurva jaký praktiky z východu?! Co je tohle za sortování? Na západě se nikdo nepere? Nikdo nemá temperament, aby byl prudkej? Co na jihu? Tam taky nic? Magor je ten, co má problém s Ruskem ;)

Nouzový stav se prodlouží do 14. února - Prosím prodlužte ho jednorázově do 1.4. a 2.4. ukončete. Tohle už je taková fraška, že se tomu všichni jenom smějou.

Vůni hnoje i kohoutí kokrhání je třeba chránit - Přesně tak. Uchovávejte dětem v hlavách venkov. Není nic lepšího, než se ráno probudit za kokrhání kohouta a jít si krásně do vedlejší vesnice nebo místní sámošky nakoupit. Vedle je kravín, takže si dojdeš pro mlíko, pokud ho sami nedodávaj ve skle do tý sámošky. Prostě venkov, místo, kde se k sobě ještě lidi umí chovat slušně a kurvárny se pamatujou. ZACHOVAT!!!

Česko se pro Němce stane vysoce rizikovou zemí - Vážení, strčte si celý vaše slavný neonacistický Německo do prdele!!! Postavte si kolem vaší země zeď a chcípněte si tam!!! Od doby, co se spálila nacistická standarta a zbejvající se přebarvily na modro se žlutýma hvězdičkama, je to zas to samý. Okupace, příkazy, zákazy a jelikož jsme si dovolili se bránit a se spojencema jim zničit zemi, tak si natiskli svojí umělou měnu a nutí nás, aby jsme ji používali a aby jsme se zadlužovali. Pak jim tady platíme x miliard jenom na úrocích a podobně. Lidi prosím, už dost těhle sraček. Navíc 50% německého zdravotního personálu se odmítlo očkovat, ale my jsme riziko! Já osobně bych se taky nenechal, ale neserte se do nás!

Vesnické krámky pomohou informovat - No ty píčo! Jako fakt bude COOP neboli Jednota rozdávat důchodcům letáky? To jsme se dočkali. Komunistická propaganda míří do vesnic. Letáky, ampliony a komouš je zase na koni. Gratulace, z jedný strany nácek vyhrožuje a z druhý komouš rozdává letáky. CHCE SE MI ZVRACET.


No a to je pro dnešek asi všechno nebo se fakt pobleju. Samá lež, podvod nebo někdo něco někomu. Humus. A to nemluvim o tom, že Snapdragon dal na trh procesor 870 jako totální novinku a že prej lepší asi už nebude, ale kdo není dement, tak dávno ví, že je venku Snapdragon 888 Hups

Psychika lidí

** 07:03 Včera jsem koukal po hodně dlouhý době na zprávy a už to jelo. Korona, korona a zas korona. Když konečně přestali s tím vymejváním mozků, tak začli s jinou masírkou.

Jak jsem napsal v nadpisu, tak se budeme dneska bavit o psychice lidí. Každej je nějakej, někdo lítostivej, někdo romantik, někdo umělec, někdo dělník a někdo řidič. Takhle bych to mohl rozepisovat do nekonečna, abych obsáhl všechny lidi, povahy a zaměstnání.

Co mi ale ani trochu nejde do hlavy je to, že tenkrát jsme si se vším tak nějak uměli poradit, hodně věcí nám bylo vysvětleno na plnou hubu nebo důrazně ukázáno. Když měl někdo nějakej problém, tak ho řešil jasně, stručně a rázně. V pozdějším věku si pak prostě člověk vypil nějakou tu lahev a pokud to nepomohlo, tak si v tichosti a o samotě pobrečel v koutě, aby ho nikdo neviděl a hlavně tím nikoho dalšího nezatěžoval a neobtěžoval.

Bohužel k mýmu zjištění je dneska stále ještě moderní dávat na odiv všem veškerý emoce, co se v nás odehrávají. Proč jako? Nikdo nemusí vědět, že mam takovej nebo jinej problém! Pokud bych se s tím chtěl svěřit, tak jedině osobě, co mi s tím dokáže přímo pomoci a nebo mi poradí, jak na to. Lidi kolem sebe šíří takový množství emocí, že jsou jima všichni kolem tak přepíčelý, že ani oni sami neví, co za emoci zrovna prožívají a pak z toho maj deprese a já nevim, co všechno ještě. Ono totiž není tak těžký manipulovat davově s emocema a psychikou, což nám dokázal už Hitler a jemu podobný. Stačí jeden takovej, co je slyšet a lidi ho poslouchaj a pak se to šíří snadno. Zahuláká, že je ve státě špatná ekonomická situace, máme se špatně, někdo nám furt krade něco od huby a najednou si to uvědomí i ten bohatej a začne hulákat taky a takhle vzniká lavinovej efekt. Najednou se 90% lidí má špatně, jsou v depresích z nedostatku a chtějí víc.

Bohužel to je ta doba. Všeho máme dostatek a ve většině případů těžkej nadbytek! Bejvala doba, kdy byly všechny tyhle věci těžce nedostatkový a nebo se to tahalo z ciziny. Pak tu jsou ještě země, kde nemaj ani posranou pitnou vodu a musí pro ní chodit několik kiláků pěšky. Ale my máme furt nějakej nedostatek, furt nám něco chybí, nemůžeme cestovat, nemůžeme do hospody.

Lidem se hroutí svět a potřebujou pomoc psychologů. Píčusové uplakaný.

Dokud mam práci, dokud mam kde bydlet, dokud mi teče voda, dokud mam co jíst - nemam kurva nedostatek a nemusim se psychicky hroutit!!!

Furt všichni pláčou, jak nějaký malý holky. To je ale tím, že maj od malička vyšlapanou cestičku a nikdy nedostali od života po tlamě. Pak je mi jasný, že tihle uplakánci to maj těžký a prožívaj peklo. Nikdy nemuseli takový věci řešit a tak neví, co s tím a jak se k tomu postavit.

Při tom je to jednoduchý, jako facka (kterou by potřebovali). Zastavim se a jedu si na papír nebo v hlavě priority podle toho, v jaký situaci se nacházim. Zhodnotím si to a podle toho se zařídim. Nepotřebuju nějakýho drblýho strejdu v brejlích, aby mi radil, co mam dělat a ještě mu za to platil, když teď mam sám hodně hluboko do kapsy. A to je další takový pro mě nepochopitelný - lidi nemaj co žrát a hroutí se z toho, ale na psychologa a psychofarmaka peníze mají. Jak je to myšlení lidí zvrácený - NA POZVRACENÍ.

Fakt se divim, jak maj lidi převrácenej morální kompas, hodnoty a priority. Zamyslete se nad sebou a zas bude všechno v pořádku. Nevyšilujte a radši se opijte o víkendu s kámošema, kámoška nebo klidně sami, ale fakt se vypláchněte, protože aspoň na chvíli přijdete na jiný myšlenky. Budete řešit jak se zbavit kocoviny a ne kraviny kolem.

Většina věcí se nás přímo netýká a ani nedotýká. Nechme řešení lidem, kterých se to týká. Nezatěžujme si zbytečně hlavu kravinama a věnujme se pro nás důležitým věcem, jako je třeba rodina!

No a aby jsme nekončili pozitivně, tak tu mam ještě jednu věc. Chápu, že ne každej podnikatel je prosperující a že nevydělává randály měsíčně a taky chápu, že pro ně je to likvidační, ale co mi nějak nejde do hlavy je to, že těm, co to doteď šlo a měli dost, tak najednou maj problém s penězma a nějak neumí vyjít. To je nikdo neučil, že maj myslet na zadní kolečka a šetřit? A mercedes pro každýho člena rodiny opravdu není šetření a dovolená na Maledivách taky ne! Řeknu vám podnikavcům a podnikatelům vychcánkům, že jsou na světě ještě pořád lidi, co se dopravujou do práce a všude kolem na kolech nebo MHD. Nemaj nový mercedesy každej rok. Prodejte je a uvidíte, že ty prachy máte a přežijete. Jo a to jsem málem zapomněl na to, že si musíte taky utáhnout opasky a nebrat si měsíčně 40 tisíc na vejplatu. Stačí vám bohatě půlka a zbyde vám pro vaše zaměstnance, který vám doteď dělali prachy a padli holou prdelí na dlažbu s váma.

No a v nejlepším se má prostě skončit, tak to balim a zas někdy na počtenou.


Malo periculosam libertatem quam quietum servitium.

Plány NE předsevzetí

** 04:01 Tak jsem tu zas a budu tu blejt svoje stresy z hlavy. Poslední rok byl takovej docela chaotickej a ne jen pro život, ale i pro peněženku. Prostě to tak chodí, když jako dělník patříte do firmy, která je v sektoru, co je ovlivněnej děním kolem.

No abych to nějak extra neprotahoval, tak kam jsem přišel, tak to tam padlo kvůli posraný koroně a tak jsem byl skoro co měsíc bez práce a pak zas a zas dokola. Pak se to sešlo ale tak blbě, že jsem byl půl roku doma a to byl fakt krutej zásah do rozpočtu. Teď makam a snad se na tom zahojim. Proto taky nový plány a rozložení financí.

Takže tady zas bude nějakej ten výčet kravin a důležitostí, co je fakt nutnejch udělat. Mezi první z věcí řadim přehazku, která je fakt jebnutá od poslední kolize a nutně potřebuje výměnu za novou. Kolo mě vozí všude, tak si nějakou tu péči zaslouží a proto hned další věc, co bude na něj, tak musim pořídit sedlo. Nějaký, co mi nebude mačkat ocas a bude se na něm prostě dát ujet víc kiláků komfortně. S komfortem ale nekončíme a tak dostane hned na to taky nový pláště. Samozřejmě to budou Continental RaceKing 29x2.2, který jsem do teď jezdil a můžu říct, že jsem fakt nadšenej. No a k tomu sedlu nebo sedačce taky něco pro sebe a to znamená, že zas přijde výběr nových buzna trenek, aby to bylo co do pohodlí komplet. Minule jsem udělal začátečnickou chybu, že jsem vybíral nejlevnější, ale aby to nebyl zas úplnej shit. Dopadlo to tak, že jsem pořídil trenky zn. Pells, což by nebylo to nejhorší, protože jako značka je to dobrá, ale co chyba určitě byla je to, že jsem si vybral s molitanovou vložkou a ne zrovna pořádně prošitou, takže mi leze všude možně v tom prostoru a taky je za ty asi dva roky řádně vysezená. Po nějaký době se vytahaj a taky člověk hubne, jak furt lítá a tak jsou divný a tak jsem si říkal, že bude lepší jít do nějakách s laclama nebo jak to napsat. Kšandy? No prostě tak a budu koukat po nějakých, co maj kvalitní gelovou vložku, která bude prošitá a bude držet tam, kde má a nebude se šoupat jak jeblá.

To bylo kolo a pak jsou tu další věci, který sice nejsou tak důležitý, ale chci je taky. Začal bych asi SSD diskem do kompa, protože prostě to chroupání plotňáku mě sere. Pak nějaký drobnosti do přírody, kam furt lezu, tak aby mě nic nezaskočilo a byl jsem "vždy připraven".

To není všechno, co bych jako potřeboval, ale musim se trochu rozepsat o něčem jiným, protože už mě to sere dlouho. Všichni máme dost podobný možnosti a můžeme se zařídit podle svých potřeb a tužeb. Myslím tím vybavení a tak. Začnu bejt trochu sobeckej a budu se prostě řídit jenom svýma potřebama, protože ostatní to tak taky dělaj a očividně je to v pořádku. Proto když půjdu někam do lesa, tak se napakuju a vyrazim. Ano, bavim se o takových věcech, jako je pláštěnka, baterka, nůž a další kraviny. Ty nemáš? No tak mokni, kousej to zubama, posviť si měsícem a podobně. Všichni se spoléhaj na to, že to někdo za ně odtáhne na svých zádech a oni si půjdou jak princezny. Hovno!!! Nemáš? Tak nemáš a poraď si. Ono to není o mojí lenosti, ale o jejich a nemaj co nabídnout protislužbou a další věc je ta, že když oni něco maj a já to potřebuju, tak najednou je tu to obligátní "ALE TO JE MOJE". No a přesně o tom mluvim. Tak si to nech a třeba se tím zadus, ale pak po mě nic nechtěj!

Fuj, ošklivý téma. Hneme se někam dál. Dneska jelikož není nic naplánovanýho, tak to vidim na úklid balkónu a přípravy na chilli sezónu. Bude to makačka, ale co už. Nějak se zabavit musim a proč ne zrovna úklidem. Ojeb budou ty květináče a tak, protože to se musí vysypat od původních kytek a pak vymejt pod sprchou. Netěšim se na to.


Cacatio matutina est tamquam medicina

Zimní stres

** 17:32 Jak jen začít a hned se nenasrat. Prostě a jednoduše Vánoce za náma, Silvestr taky a všechno proběhlo tak nějak zmatečně. Nikde žádnej sníh a tak to stojí prostě pěkně za hovno. Zima nezima, vlezlých (sorry Lishacku) pár stupňů do plusu a prostě je to takový nijaký.

Nedá se jít na kolo, nedá se jít na delší procházku a ani to světlo ještě není dlouho, takže člověk prostě vidí hovno. Příroda je mrtvá a odpočívá. Snad prej zejtra mají začít v noci "pořádný" mrazy. Hlásej 9 - 11 mínus, tak jsem na to jako fakt moc zvědavej. Aspoň vychcípaj ty pojebaný klíšťata a další havěť, co mě sere. To ale nic nemění na tom, že je zrovna takový to depresivní období, kdy mě nic nebaví, furt bych jenom spal a v práci je tak málo práce, že se místy kopem nudou do prdele a bimcáme se od zdi ke zdi jen, aby jsme něco dělali. V životě nebyl ten sklad tak hezky poskládanej a seřazenej.

Jak to jen nazvat. Období na píču? Jo, mam krámy, jsem protivnej a jediný, co si zasloužim je pořádnej decovej panák a cígo v klidu někde u krbu. Ještě cca měsíc a pak už to snad začne bejt zajímavý, protože to se vysejvaj semínka paprik a tak začne ten správnej kolotoč. Mám tu na letošek docela slušnou nálož odrůd. Sice se mi to tu nechce moc vypisovat, ale tak ať je to jasný.

Shishito blackout, Mojo blackie, Blue ghost peach, Critical black, Jalapeno giant, Purple ufo, Chinese multicolor, Habanero tasmanian, Filius blue, Pequin mix, Purple flash, Cayenne yellow, Hallows eve, Blue ghost purple, Dorset naga, Pink tiger, Jalapeno big red, Bhut jolokia, Pockmark orange, Trinidad scorpion Butch T(aylor), Carolina reaper, Trinidad 7 pot brain strain, Trinidad moruga scorpion, Messe noire, Naganero caramel, Pot lobotomy pink, Kozí rohy, Feferonka korál (kulatá)

No tak tohle je sebevražednej výčet toho, co bude na zahradě ubírat moje síly a o co se budu muset starat. Není toho málo, ale tak co bych pro svou vášeň neudělal. Do toho všeho mam naplánováno takových věcí, že nevim, kde na to vezmu, ale i kdybych neměl kouřit, tak to udělam a splnim si svoje plány. Žádný předsevzetí nemam, na to jsem se dávno vysral, protože to nikdy nedopadlo a navíc, když něco chci, tak to nemusí bejt na Novej rok, ale kdykoliv během. Stejně tak nemusí chlap dávat kytky a nebo dárky jen na narozky - rozumíme si.

No a to je k depce asi všechno. Zbytek v dalším článku ještě dneska nebo zejtra nebo někdy. Fakt jsem protivnej jak vřed na prdeli.


NATURA NON FACIT SALTUS

To je zase den

** 13:26 Může se na první pohled zdát, že nic nedělám. Když ale mají potřebu injektovat vlády různých zemí mojí síť, asi něco neni v pořádku. A "to, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mě nejdou." No ne?

Už jsem tady měl plno útoků na mojí síť, ale tentokrát se jim to docela daří. Vždycky kolem "vánočních svátků" to ale vyeskaluje do podoby, kdy to prostě hodím na CloudFlare a je mi to u pr...

Trochu jsem pátral a teď se tý kyber-šikany účastní docela velký společnosti. Je tam dokonce zainteresovaná jedna fakt VElká VOchcávka, kterou z pochopitelných důvodů nechci jmenovat. Dokonce tam je i známá walkmanárna, což se v podstatě není čemu divit, když mají největší label na světě.

Trpí tím nejen Twitch.tv, ale i ostatní platformy. Rád bych dal vydělat i tvůrcům hudby, když streamuju s jejich hudbou v pozadí, ale je to jenom podkres. Nejvíc práce, kvůli který na to lidi vůbec čumí, je v tom video-obsahu. To není jen o hudbě. Ta hudba tam dělá tak 5% z toho streamu. Proto za každý dolar co vydělám na streamu, mi přijde fér jim poslat z toho 1 dolaru jenom 5 centů.

Hudebníci nemusej hnout ani brvou a budou jim chodit tantiémy. A já se ptám, vážení přátelé... Kdo z Vás to má?

Sníh, Vánoce, rozvolnění

** 11:46 Během tejdne nám napadl první sníh, kterýho bylo hodně málo, ale stačilo to k tomu, abych byl spokojenej. Prostě a jednoduše trocha sněhu a měl jsem úsměv na tváři i když jsem byl zrovna v práci.

Nevim, jestli jsem to psal, ale mam novou práci. Jsem balič zásilek v grow shopu. Zatím to vypadá dobře, tak doufám, že to tak bude ještě dlouho.

Zpět ke sněhu. Lidi opět jezdí na letních gumách a nebo nepřizpůsobujou jízdu povaze vozvky a podle toho to vypadá. Bouračky a podobně každej den.

Navíc jsou lidi divný, depresivní, nekoukaj kolem sebe a nepřemejšlí, nepovídají si. Prostě koronasračka lidi totálně vyždímala a teď je vyflusla do nákupáků udělat podnikatelům tržbu, jako každej rok před vánocema. Nevim nevim, jestli to byl dobrej nápad. Nikdo nechtěl promoření společnosti, ale rozvolňování v létě a teď vítá každej. Ano, tohle přesně je promoření společnosti schovaný za laskavý rozvolnění před svátkama, aby si každej mohl svobodně nakoupit dárečky - PITOMCI. Jen si nakupte, jen se mačkejte ve frontách a zastavte se někde na rohu v chumlu a rozebírejte bez roušek na hubě jak se vlastně máte a jak je to super, že můžete utrácet desetitisíce za píčoviny, co chce vaše rozmazlený děcko.

Já si radši sednu na kolo a jedu se projet do lesa mimo lidi, protože na mě je tohle prostě moc. Já nechci davy, já chci prostě krásnej předvánoční klid a srovnat si myšlenky. Jasně, dárky taky nějaký koupim, ale ne tak, abych se mačkal s lidma. Počkam si na nějakou vhodnější dobu a dojdu si tam, nakoupim a zmizim zas rychle domů.


Kamion srazil a na místě usmrtil chodkyni - Radši bez komentáře, protože když je někdo blbej, starej a nezodpovědnej, tak zkurví život hlavně lidem kolem sebe.

Pendolino srazilo dítě - No tak tohle je přesně to, co nechceš před Vánocema zažít. Dcera se zabije a syn zůstane živej, Vánoce na krku, dárky koupený a teď ještě ten otec prej přiběhl na místo chvilku po tom, co se to stalo. Tohle je na sebevraždu, ale musí bejt oporou zbytku rodiny. No ale nic to nemění na tom, že tam jsou podchody a děcka tam neměly vůbec bejt a vůbec se kolem trati pohybovat.

V parku umrzla žena na lavičce - Klasika prosinců, lednů a tak.. lidi zalezte někam do tepla a nebuďte přímo venku a nebo aspoň deku nebo něco a sem tam pohyb. To je to takovej problém?!


Moudrostí se obvykle rozumí shrnující a praktické rozumění světu i člověku, zároveň svrchované i taktně skromné, jež dává jistotu v rozhodování a jednání. K moudrosti nutně patří rozvaha, zkušenost a odstup od bezprostředních podnětů a okolností.

Testovací vejžblept, aneb oprava serveru a sítě

** 10:43 Čus jak sviňa. Dnešní ráno bylo celkem na prd, páč hned odpověď na noční ticket, že chyba v resolvingu mých domén není na straně DNS Subregu, ale nejspíš někde jinde. Mno. Tak jsem teda začal pátrat.

Tááákže... Při tomhle pátrání se mi podařilo kompletně "odstavit" celou mojí síť. Tak jsem shodil server na držku úplně a opravoval jsem chybu v síti, při které se mi prostřelovalo DNS ven a vnitřní síť byla odříznutá. Celou dobu byl ten zakopaný pes v Mikrotiku, páč byl blbě nastavený od doby, kdy tady chcípnul net u providera a já jsem se v tom "hrabal".

Tu chybu jsem nakonec našel a opravil a pro jistotu jsem zaříznul incomming port pro DNS. Nahodil jsem server, restartoval jsem routerboard a najednou ty moje resolvery můžou volně dýchat. Jo a ještě jsem taky zjistil, že už asi rok mi tady chcípali sekundární resolvery kvůli chybě v configu zón v bindu.

Když už jsem se hrabal v serveru, předělal jsem generátor konfigurace pro apache (trochu jsem to "učesal"), dodělal jsem pár automatizací, zkontroloval jsem aktualizace a backup... Měl jsem v tom za tu dobu už docela bordel, no co si budem, žejo...

Narozky 2

** 12:46 No a je to tu. Dneska mam kristovo a nic se vlastně neděje. Prostě den jako každej jinej.

Projíždim si tak videa na Youtube a vidim metal detecting, tak jsem na to kliknul, protože detektoráři nachází docela zajímavý věci a tak mě baví se na to koukat. To jsem ale netušil, že uvidim něco, co mě sere stejně jako ostatní, co se chovají normálně a dle nějakých pravidel. Ono bejvá vcelku normální, že když něco z tý země nechci, tak to prostě hodim do odhazováku a pak to dám do sběru nebo tak podobně, ale ne, že to dotyčnej hodí zpět do díry, protože to nemá žádnou cenu. Tenhle člověk je prostě a jednoduše DETEKTORÁŘSKÝ PRASE. video toho prasete zde:

No a krom toho se nic zvláštního neděje. Kromě tety a strejdy mi nikdo zatím nepopřál, takže klasika. Serou na mě.

Snídaně

** 03:21 Včera táta přinesl domů drškovku s tím, že si mam dát. No jenže jak jsem byl chvíli po obědě, tak jsem na ní neměl chuť a jebnul jsem jí do lednice.

Dneska teď v půl čtvrtý ráno jsem si na ní vzpomněl a tak jsem si jí ohřál. Nacpal jsem jí do žaludku se třema rohlíkama a jsem spoko. Teď už bych si snad jen přál usnout, protože jsem naspal 4 hodiny a zas se mi nechce spát. Prej asi stačilo nebo co. No jenže dneska mě čeká den plnej kešek a tak bych jako uvítal nebejt hned po ránu protivnej sám sobě.

No nevim. Vidim to asi, že se projedu na pumpu pro cíga a pak jako děj se vole boží. (není tam chyba)

Cyklostezka

** 04:13 Ano, jel jsem si prokouknout cyklostezku, na který jsem nedávno byl pěšky. Prostě a jednoduše jsem lovil kešky a najednou jsem se vyskytl na cyklostezce. Říkal jsem si, že někdy musim vyrazit zase po dlouhý době na kolo a projet si to, protože to pro mě byla novinka.

No a dneska v noci byl ten den. Oblíkl jsem se do buzna trenek a jel jsem. Cyklostezka vede z Vejprnické ulice logicky do Vejprnic až k vlakový zastávce. Super rovná nová cyklostezka, kde se dá letět jak blázen a nic mě nebrzdilo. Je vcelku rovná a bez nějakých stoupáků, takže fakt spíše pro piloty na silničkách, kde si užijou vítr ve vlasech, než na mým XC chrtovi, ale i tak se to dá. Užil jsem si to úžasně a pro mojí kondiční jízdu je to dostačující dokonale.

No a nebyl bych to já, kdybych si to neprotáhl o kousek dál. Sjel jsem si na benzínku pro cíga a pak domů. Jo, vím, neměl bych kouřit, ale tak prostě to jsem taky já. Doma sprcha, napít se a cígo. Teď to tady nadatlovat a asi spánek, protože jsem tak akorát unavenej na to, že bych mohl usnout.

Jsem příjemně vymrzlej a nohy hřejou jak kamna. Bylo jen 4°C.

Pro dnešek zas vše, čus.

Debilové

** 11:31 Tak a dneska jsem fakt nasranej jak nikdy. Jedu si tak včera na náměstí pro knihu. Ano, já, kniha. Taky občas čtu. No a jak tam jedu, tak vidím, že z důvodu vládního nařízení zavřeno a hotovo. Super. Vláda plná píčusů, co nám zavřou krámy s knihama, ale hospody, co vaří byť zkurvenej nakládanej hermáč, tak nechaj otevřený. CHCE SE MI ZVRACET!!!

Dneska jsem si pro změnu udělal vejlet do Tesca a do Globusu, protože jsem si tak nějak vzpomněl, že tam kdysi měli knížky uvnitř potravin. No začal jsem Globusem, protože tam měli skoro dva regály plný knih, ale když jsem se vyškrábal do toho pojebanýho kopce, tak jsem zjistil, že ze dvou dlouhých regálů udělali půlku malýho a prostě je tam hovno, co nikdo nechce. Nasranej, že musim zase na druhou stranu města do ještě většího kopce jsem se vydal vstříc letu z kopce. No po cestě se nic zvláštního nedělo, vyšlapal jsem to i když mam pocit, že plíce jsem nechal někde na začátku pod kopcem.

V Tescu jsem zjistil, že tam tu knížku taky nemají a regál je obdobně velikej. Fakt jako ste se všichni pojebali nebo co? Knihkupectví zavřený a vy tam nic nemáte? No to byla poslední kapka a jak jsem vyběhl ven, tak jsem si musel zapálit.

Vydal jsem se na cestu domů, samozřejmě, jak jsem byl mokrej od potu, tak mi byla zima, když jsem letěl dolů ten krpál. Paráda den prostě. Cestou jsem si zapomněl ještě koupit na zítřejší kešky svačinu, takže jsem se vydal ve 20:00 do krámu. Billa zavřená, Kaufland zavřenej, Albert zavřenej. Co jsem komu do píči zasyflený udělal???

Za všechno může ta pojebaná vláda a její nesmyslný zavírání všeho, co pro ně nemá smysl. Jasně, chápu nařízení, že po 21. hodině máme bejt doma a tak, ale kurva, že by si ty posraný krámy vylepily na dveře, že z důvodu nařízení se zavírá v nějakej určitej čas?! Vůbec píčo, to je moc práce a ty si na otevírací dobu pořiď křišťálovou kouli. Takže díky posrancům a jejich výmyslům nemam na zejtra co svačit. Fakt jděte do prdele, celá vláda by se svorně mohla chytit za jejich bankovkama narvaný ručičky a sborově vysmahnout někam do hajzlu.

No a to je z dnešního cestování a nasrání zase vše, mam toho dost, vypiju si kafe, dám si cígo a políbim polštář.

Deprese???

** 11:09 Tak jsem tu zas a dneska jako solidně vypíčenej den. Včera mi volal týpek, že mam dojít na pohovor, což bylo víc, než potěšující. Dneska jsem tam byl a dozvěděl jsem se, že bych jako byl vážnej kandidát na pozici a že pokud se mu nebudou líbit další, co má nasmlouvaný, tak se mi příští tejden ozve. Jasně, je pátek, chápu.

Co mě ale brutálně sere je počasí, je zima jak v ruským filmu a to je jenom začátek. To by nebylo to nehorší. Jedu si tak na náměstí, kde jsem sháněl jednu věc a normálně ani jeden otevřenej krám. První nasrání. Další přišlo vzápětí, kdy na mě vyletěl týpek, jestli jako nemůžu dávat bacha. Ano, jel jsem na kole na chodníku, což bych neměl, ale byl jsem od něj víc jak 3 metry a kdyby píčus nečuměl do mobilu, tak si mě mohl všimnout asi tak o 10 vteřin dřív a nemusel by na mě cosi hlásit. Otočil jsem se a spustil jsem na něj klasiku: "říkal jsi něco?". Na to mi neodpověděl a rychle zmizel. Druhej týpek o pár set metrů dál to samý aniž bych ho byť jen trochu ohrozil. To už jsem nevydržel a normálně jsem si pro něj dojel, slezl jsem z kola, položil ho na zem a týpkovi jsem jasně a důrazně vysvětlil, že už je to druhej píčus během pár minut a že jako co si myslí?! Zopakoval jsem mu, že jsem se k němu ani zdaleka nepřiblížil a co jako má za problém. Ticho a jen čuměl. Klasika.

Lidi jsou poslední dobou vynervovaný a já je chápu. Taky jsem nabroušenej a nasere mě každá kravina, ale neventiluju to na veřejnosti a už vůbec ne na týpka, co je dvakrát takovej. Lidi se svobodou ztrácej snad i soudnost a pud sebezáchovy. Jednou mi ulítne ruka a týpkovi hlava až se fakt naseru. Zatím se snažím komunikovat, ale s lidma není řeč. Nedávno jsme tu měli Halloween a lidi se už nesmějou kostýmům ani ničemu. Prostě začínaj upadat do depresí.

Jinak teď mi před barák přijeli hasiči. Cosi tam dělali a zas odjeli. Nevim, co to mělo bejt.

No a v nejlepším se má přestat, že? Tak zas někdy a čus.

Nevim nadpis 2

** 02:43 Tak jsem zpět pod dloooouhej odmlce, ale budu si to napřed muset srovnat v hlavě, co, kde, kdy, jak a tak, aby jste to neměli najednou na moc dlouhej článek a nebouchla vám z toho hlava. Stalo se toho strašně a když je o čem mluvit, tak to je na kilometry písmen.

Budu sem postupně dávat, aby bylo co číst, tak trpělivost.