Plány NE předsevzetí

** 04:01 Tak jsem tu zas a budu tu blejt svoje stresy z hlavy. Poslední rok byl takovej docela chaotickej a ne jen pro život, ale i pro peněženku. Prostě to tak chodí, když jako dělník patříte do firmy, která je v sektoru, co je ovlivněnej děním kolem.

No abych to nějak extra neprotahoval, tak kam jsem přišel, tak to tam padlo kvůli posraný koroně a tak jsem byl skoro co měsíc bez práce a pak zas a zas dokola. Pak se to sešlo ale tak blbě, že jsem byl půl roku doma a to byl fakt krutej zásah do rozpočtu. Teď makam a snad se na tom zahojim. Proto taky nový plány a rozložení financí.

Takže tady zas bude nějakej ten výčet kravin a důležitostí, co je fakt nutnejch udělat. Mezi první z věcí řadim přehazku, která je fakt jebnutá od poslední kolize a nutně potřebuje výměnu za novou. Kolo mě vozí všude, tak si nějakou tu péči zaslouží a proto hned další věc, co bude na něj, tak musim pořídit sedlo. Nějaký, co mi nebude mačkat ocas a bude se na něm prostě dát ujet víc kiláků komfortně. S komfortem ale nekončíme a tak dostane hned na to taky nový pláště. Samozřejmě to budou Continental RaceKing 29x2.2, který jsem do teď jezdil a můžu říct, že jsem fakt nadšenej. No a k tomu sedlu nebo sedačce taky něco pro sebe a to znamená, že zas přijde výběr nových buzna trenek, aby to bylo co do pohodlí komplet. Minule jsem udělal začátečnickou chybu, že jsem vybíral nejlevnější, ale aby to nebyl zas úplnej shit. Dopadlo to tak, že jsem pořídil trenky zn. Pells, což by nebylo to nejhorší, protože jako značka je to dobrá, ale co chyba určitě byla je to, že jsem si vybral s molitanovou vložkou a ne zrovna pořádně prošitou, takže mi leze všude možně v tom prostoru a taky je za ty asi dva roky řádně vysezená. Po nějaký době se vytahaj a taky člověk hubne, jak furt lítá a tak jsou divný a tak jsem si říkal, že bude lepší jít do nějakách s laclama nebo jak to napsat. Kšandy? No prostě tak a budu koukat po nějakých, co maj kvalitní gelovou vložku, která bude prošitá a bude držet tam, kde má a nebude se šoupat jak jeblá.

To bylo kolo a pak jsou tu další věci, který sice nejsou tak důležitý, ale chci je taky. Začal bych asi SSD diskem do kompa, protože prostě to chroupání plotňáku mě sere. Pak nějaký drobnosti do přírody, kam furt lezu, tak aby mě nic nezaskočilo a byl jsem "vždy připraven".

To není všechno, co bych jako potřeboval, ale musim se trochu rozepsat o něčem jiným, protože už mě to sere dlouho. Všichni máme dost podobný možnosti a můžeme se zařídit podle svých potřeb a tužeb. Myslím tím vybavení a tak. Začnu bejt trochu sobeckej a budu se prostě řídit jenom svýma potřebama, protože ostatní to tak taky dělaj a očividně je to v pořádku. Proto když půjdu někam do lesa, tak se napakuju a vyrazim. Ano, bavim se o takových věcech, jako je pláštěnka, baterka, nůž a další kraviny. Ty nemáš? No tak mokni, kousej to zubama, posviť si měsícem a podobně. Všichni se spoléhaj na to, že to někdo za ně odtáhne na svých zádech a oni si půjdou jak princezny. Hovno!!! Nemáš? Tak nemáš a poraď si. Ono to není o mojí lenosti, ale o jejich a nemaj co nabídnout protislužbou a další věc je ta, že když oni něco maj a já to potřebuju, tak najednou je tu to obligátní "ALE TO JE MOJE". No a přesně o tom mluvim. Tak si to nech a třeba se tím zadus, ale pak po mě nic nechtěj!

Fuj, ošklivý téma. Hneme se někam dál. Dneska jelikož není nic naplánovanýho, tak to vidim na úklid balkónu a přípravy na chilli sezónu. Bude to makačka, ale co už. Nějak se zabavit musim a proč ne zrovna úklidem. Ojeb budou ty květináče a tak, protože to se musí vysypat od původních kytek a pak vymejt pod sprchou. Netěšim se na to.


Cacatio matutina est tamquam medicina