Po delší době 2

** 01:00 Situace je taková jaká je, stále nemam práci a furt rozesílám životopisy, jak smyslu zbavenej. Někdo se ozval a na pár pohovorech jsem byl, ale pak už nic. Neobtěžují se napsat, že nejsi vyhovující nebo co. Totální drzost je, když si personální napíše: "pokud vám neodpovíme do týdne, tak to berte, že s vámi nepočítáme". To jsem myslel, že spadnu z křesla a že mam kurva dobře tvarovaný herní křeslo s bočnicema, který mě podrží i kdybych kroutil vracečku ve 200 km/h.

Snažim se dál a mam domluvenej jeden pohovor, ale moc na to nespoléhám. Domluvili jsme se, ale mail s pozvánkou a upřesněním mě docela zaskočil. V předmětu "Brigáda, pozvánka na pohovor". No já ale odpovídal na práci na plnej úvazek a tak podobně. Uvidíme, co z toho vyleze a třeba je to jen nějaká chyba, ale rozhodně mu to řeknu hned na začátku celýho rozhovoru, že o brigádu nemám zájem. Tohle informování buď celou věc vysvětlí a nebo taky ukončí. Jsem spíše nakloněn tomu, aby to byl omyl a prostě se jednalo o HPP.

Mezi tím, co se tak válim doma a řešim věci, na který do teď nebyl čas, tak jsem si objednal brzdový destičky a vyměnil si je. Nemusim mít všechno ze servisu a ten úkon není tak složitej. Jediný, co se docela "bojim", je vyměnit si brzdový kotouče, protože jsem to nikdy nedělal. Seberu ale odvahu a jednou do toho půjdu, protože brzdy na kole jsou pro mě docela důležitý a není dobrý je podceňovat, ale ani není dobrý všechno cpát do servisu a zbytečně poslouchat ty arogantní kecy, že mam špinavý kolo. Tak prostě jezdim každej den a nehodlam ho každej den mejt. Nejsem žádnej manekýn a nemusim mít kolo po každý vyjížďce nablejskaný. Kotouče jsem zatím neměnil, protože ještě jedny desky vydrží a pak to udělam zas tak, jako obvykle a vyměním to komplet. Tentokrát, ale už sám a jen za cenu mýho času. Chtěl bych podotknout, že to není o tom, že bych na servis neměl, ale chci se taky vzdělat a mít radost, že jsem to zvládnul.

Válka ani Covid mě nezajímají. Válku nechci a Covid jsem prodělal dvakrát. Takže asi tak a zbytek asi nemá smysl ani komentovat. Tak zas někdy příště.